Szkolenia Blockchain

Szkolenia Blockchain

Praktyczne szkolenie na żywo z Blokchain pokazuje jak poprzez praktyczne ćwiczenia opanować podstawy i zaawansowane koncepcje posługiwania się nim. Zapewnia doskonały zestaw programów i sesji dla startupów i przedsiębiorstw, aby zrozumieć, w jaki sposób mogą zacząć wdrażać i używać blockchain dla swoich korzyści, z różnymi przypadkami użycia, które są specyficzne dla programistów, podmiotów podatkowych lub po prostu przedsiębiorców i menedżerów produktu, którzy chcą zacząć wdrażanie rozwiązań blockchain

Szkolenia Blokchain są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Blockchain

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Celem szkolenia jest praktyczne wprowadzenie w świat Internetu Rzeczy (smart rozwiązania) oraz blockchain oraz pokazanie zalet i wad tych technologicznych światów.
7 godzin
Ten kurs wyjaśnia, czym jest blockchain, gdzie jest aktualnie używany i gdzie może być potencjalnie używany.
14 godzin
Docelowi odbiorcy
 1. Inwestorzy i przedsiębiorcy
 2. Menedżerowie i inżynierowie, których firma zajmuje się finansami / handlem
 3. Analitycy Business i inwestorzy
 4. Osoby zainteresowane pogłębionymi koncepcjami Bitcoin
14 godzin
Docelowi odbiorcy
 1. Menedżerowie i inżynierowie, których firma zajmuje się finansami / handlem
 2. Analitycy Business i inwestorzy
14 godzin
Kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach. Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania prywatnego środowiska blockchain i rzuca światło na niektóre istniejące struktury.
7 godzin
Blockchain to technologia budowania zdecentralizowanych systemów. Dla dostawców usług telekomunikacyjnych technologia ta może otworzyć drzwi do ulepszonej oferty usług w obszarach takich jak rozliczanie i wykrywanie oszustw, by wymienić tylko dwie. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo analizujemy podstawowe zasady technologii Blockchain i Blockchain jego ogólną architekturę i funkcjonalność. W trakcie kursu Blockchain specyficzne zastosowania technologii Blockchain w branży telekomunikacyjnej. Scenariusze obejmują zabezpieczenia, systemy płatności i weryfikację użytkowników. Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratoryjnym na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
Kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach. Kurs daje podstawową wiedzę, jak skonfigurować własną aplikację Hyperledger przy użyciu Hyperledger Fabric.
7 godzin
Blockchain to technologia budowania zdecentralizowanych systemów. Sieć Blockchain to zdecentralizowana i rozproszona księga cyfrowa, która rejestruje transakcje na wielu komputerach w taki sposób, że zarejestrowane transakcje nie mogą być zmieniane z mocą wsteczną. To Ten kurs wprowadza Blockchain i jego przypadki użycia do delegatów, aby mogli zrozumieć różne aplikacje i wybrać odpowiednią domenę mądrze dla swoich przyszłych produktów i branż. Docelowi odbiorcy
 1. Inwestorzy i przedsiębiorcy
 2. Menedżerowie i inżynierowie, których firma zajmuje się finansami / handlem
 3. Analitycy Business i właściciele produktów
 4. Osoby zainteresowane pogłębionymi koncepcjami Bitcoin
Kurs nie zagłębia się w głębię szczegółów i rąk.
7 godzin
Interledger to otwarty protokół do łączenia różnych sieci płatniczych W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z Interledgera, aby umożliwić płatności i mikropłatności w różnych blokach i księgach rachunkowych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z architekturą i warstwami sieci Interledgera Prowadź bezpieczne płatności przez niezaufane złącza Połącz blockchains, wysyłaj wielowalutowe mikropłatności i ulepszaj przelewy banktobankowe Publiczność Osoby techniczne, które interesują się transakcjami w różnych systemach płatności Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ćwiczenia praktyczne .
7 godzin
Codius to otwarty protokół hostingu do przesyłania aplikacji finansowych o wysokim poziomie zabezpieczeń W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować hosta sieci peius Codius Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zrozum i pracuj z głównymi komponentami Codius (Sandbox, Engine, Host i CLI) Wdróż Codiusa na fizycznym serwerze za pośrednictwem hostingu w chmurze Dowiedz się, w jaki sposób Codius wdraża inteligentne kontrakty i zapewnia integralność kodu Zaimplementuj Bitcoin, Ripple i inne moduły rozliczeniowe jako metody płatności aplikacji Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
Chain Core to platforma opensource napisana w Go, która pozwala firmom finansowym operować siecią Blockchain lub łączyć się z innymi sieciami w celu transferu aktywów finansowych przez Blockchain W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawowe zasady kryjące się za Blockchain i rozproszoną księgą, gdy budują prototypową sieć Blockchain za pomocą Chain Core Developer Edition Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Obsługuj i uczestnicz w dozwolonej sieci blockchain Zapoznaj się z kluczowymi pojęciami Chain Core, w tym z jego współdzieloną kryptograficznie, współdzieloną księgą Wydaj zasoby cyfrowe bezpośrednio do opiekunów, którzy następnie mogą przekazywać je do siebie w czasie rzeczywistym bez pośrednika transakcyjnego Wydaj aktywa cyfrowe, które reprezentują jednostki wartości, takie jak waluty, obligacje, papiery wartościowe, IOU lub punkty lojalnościowe Jest to język wysokiego szczebla w łańcuchu, Ivy i Ivy Playground, aby wyrazić umowy chroniące wartość na blockchain Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Blockchain to zdecentralizowany system baz danych, który przechowuje dane w księgach rozproszonych w wielu węzłach. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy blockchain i jego zastosowania w branży opieki zdrowotnej. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumieć blockchain, jego podstawy i sposób jego działania
 • Dowiedz się, jak blockchain można zastosować do problemów w branży opieki zdrowotnej
 • Poznaj różne platformy Blockchain dostępne dla służby zdrowia
Publiczność
 • Menedżerowie
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Blockchain to zdecentralizowany system baz danych, który przechowuje dane w księgach rozproszonych w wielu węzłach. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy blockchain i jego zastosowania w branży bankowej. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumieć blockchain, jego podstawy i sposób jego działania
 • Dowiedz się, w jaki sposób blockchain można zastosować do problemów w branży bankowej
 • Poznaj różne platformy blockchain dostępne dla bankowości
Publiczność
 • Menedżerowie
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
Blockchain to zdecentralizowany system baz danych, który przechowuje dane w księgach rozproszonych w wielu węzłach. Coinbase to platforma blockchain służąca do zawierania transakcji z walutami cyfrowymi, takimi jak bitcoin, ethereum i litecoin. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć aplikacje blockchain za pomocą Coinbase. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumieć blockchain, jego podstawy i sposób jego działania
 • Poznaj produkty i funkcje Coinbase dla programistów
 • Zacznij budować własne aplikacje Blockchain z interfejsem API Coinbase
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Specjaliści IT
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
Zdecentralizowane organizacje autonomiczne (DAO) to organizacje działające autonomicznie i podejmujące zdecentralizowane decyzje dotyczące wzrostu dzięki wykorzystaniu technologii blockchain. Podczas tego prowadzonego przez instruktora szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak działają DAO i decydują, czy korzystanie z DAO przyniesie korzyści ich organizacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozum podstawy podstaw zdecentralizowanych organizacji autonomicznych (DAO)
 • Dowiedz się, jak działają i działają DAO
 • Przeglądaj bieżące i potencjalne przypadki użycia DAO
 • Zrozumienie zalet i wad (ryzyka) używania DAO
Publiczność
 • Inwestorzy
 • Przedsiębiorcy
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
7 godzin
Projekt Bletchley, zainicjowany przez Microsoft, jest projektem, który ma na celu dostarczenie usługi Blockchain -as-a-Service, aby ułatwić firmom wdrażanie technologii blockchain bez poświęcania wysokiego poziomu stabilności i bezpieczeństwa przedsiębiorstwa. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawowe elementy i podstawy projektu Bletchley. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zrozumienie podstaw Projektu Bletchley i inteligentnych kontraktów korporacyjnych
 • Dowiedz się, jak wdrożyć nową umowę typu Enterprise przez Project Bletchley
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Personel IT
 • Menedżerowie
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
14 godzin
Coco (Confidential Consortium) Framework to framework opracowany przez Microsoft, który łączy zalety sieci publicznych i konsorcjum w celu zbudowania na dużą skalę i poufnych sieci blockchain w różnych branżach. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy Coco Framework oraz sposób, w jaki można je stosować w swojej organizacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj lokalnie framework Coco
 • Zrozumienie podstaw Coco Framework
 • Użyj Coco Framework dla swojej organizacji
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Specjaliści IT
 • Menedżerowie
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia
7 godzin
Internet of Things (IoT) jest infrastrukturą sieciową, która łączy obiekty fizyczne i aplikacje oprogramowania bezprzewodowo, umożliwiając im komunikację ze sobą i wymianę danych za pośrednictwem komunikacji sieciowej, obliczeń w chmurze i przechowywania danych. Blockchain jest decentralizowanym systemem baz danych, który przechowuje dane w ledgers dystrybuowane przez wiele węzłów. Korzystanie z technologii blockchain z IoT umożliwia dostępność i dostarczanie danych IoT bez konieczności centralnej kontroli. Ta integracja otwiera szereg nowych możliwości i wielu korzyści dla organizacji biznesowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na odległość), uczestnicy dowiedzą się, jak blockchain i IoT mogą współpracować, gdy przechodzą przez serię praktycznych ćwiczeń na żywo. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum, jak blockchain i IoT mogą współpracować, aby zapewnić rozwiązania dla swojej organizacji Odkryj różne narzędzia i zasoby w celu wdrożenia rozwiązania IoT opartego na blockchain dla swojej organizacji
publiczność
  Twórcy menedżerów
Format kursu
  Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki.
Uwaga
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Kryptowaluta jest ostatnim środkiem wymiany finansowej opartym na technologii Blockchain, która jest decentralizowana, szyfrowana i elektronicznie przechowywana. Śledztwo w sprawie kryptowalut umożliwia upoważnionym agencjom rządowym radzenie sobie z ryzykiem i zagrożeniami skoncentrowanymi na tym nowym systemie finansowym. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do badaczy i specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, którzy chcą zrozumieć technologię kryptowalut, zidentyfikować działalność przestępczą powiązaną z nią i wdrożyć właściwe działania prawne w ich cyfrowym dochodzeniu. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum logikę za Blockchain i kryptowalutą. Identyfikacja i ściganie nielegalnych działań związanych z transakcjami kryptowalut. Wdrażanie metod i narzędzi przydatnych do badania kryptowalut. Integracja tradycyjnej i cyfrowej prawnicy w celu ochrony posiadaczy kryptowalut.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Blockchain jest decentralizowaną bazą danych, która ułatwia transakcje w sieci peer-to-peer. Blockchain automaty, zabezpieczenia i śledzenie transakcji zakupowych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do wykonawców, dyrektorów i menedżerów, którzy chcą wykorzystać technologię blockchain do zarządzania operacjami i potrzebami ich łańcucha dostaw. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie wdrożyć rozwiązania blockchain do śledzenia, obsługi i uproszczenia procesów łańcucha dostaw. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Opis:
Projektuj, testuj oraz wdrażaj inteligentne kontrakty. Poznaj język Solidity oraz architekturę rozwiązań zdecentralizowanych.
Grupa docelowa:
Szkolenie dedykowane jest każdemu, kto chce zostać programistą/architektem rozwiązań wykorzystujących technologię blockchain.
Cele szkolenia:
 • Poznasz zasadę działania najpopularniejszej programowalnej sieci blockchain – Ethereum
 • Dowiesz się jak wykorzystać technologie rejestrów rozproszonych do budowy rozwiązań komercyjnych
 • Nauczysz się projektować oraz wdrażać inteligentne kontrakty
 • Opanujesz podstawy języka Solidity
 • Poznasz narzędzia usprawniające proces rozwoju DApps (Decentralised Applications)
 • Zobaczysz jak pokrywać smart kontrakty testami jednostkowymi
 • Uruchomisz i skonfigurujesz prywatną sieć blockchain
 • Zintegrujesz smart kontrakt z usługą sieciową np. w ASP.NET Core
 • Wygenerujesz token personalny zgodny ze standardem ERC20
  Forma zajęć
Warsztaty, wykład + ćwiczenia  
21 godzin
Ten kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfiguracji prywatnego środowiska blockchain i rzuca światło na niektóre z istniejących frameworków Pod koniec ten kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej aplikacji blockchain przy użyciu Hyperledger Fabric .
7 godzin
Hyperledger Burrow jest klientem łańcucha bloków, który zawiera wbudowaną do specyfikacji maszynę wirtualną Ethereum (EVM). EVM jest tłumaczem inteligentnego kontraktu Ethereum. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować, skonfigurować i zsynchronizować klienta Burrow do sieci Blockchain. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zainstalować i skonfigurować Burrow do synchronizacji z siecią poprzez JavaScript API, HTTP lub WebSocket.
 • zrozumieć Burrow & #39; s architektury i składników, w tym aparat konsensusu, permissioned maszyny wirtualnej Ethereum i bramy RPC.
 • wykonać kod inteligentnego kontraktu Ethereum na maszynie wirtualnej permissioned.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
14 godzin
Solidność jest zorientowanym kontraktowo językiem programowania do pisania i wdrażania inteligentnych kontraktów na platformach blockchain, takich jak Ethereum Opiera się na składni ECMAScript, co czyni ją popularnym wyborem dla twórców stron internetowych W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak napisać inteligentny kontrakt za pomocą Solidity Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Twórz aplikacje, które implementują logikę biznesową opartą na selfenforcing (dotyczy inteligentnych kontraktów) Zaimplementuj kod pozostawiający niezbadany i wiarygodny zapis wszystkich transakcji Opracuj oparte na Ethereum pliki wykonywalne dla rozproszonych kodów (EDCC) Zapoznaj się z podstawowymi i zaawansowanymi funkcjami maszyn wirtualnych Solidity i Ethereum (EVM) Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
Dapp odnosi się do zdecentralizowanej aplikacji na blockchain Opierają się na zasadzie symbolicznej i wykorzystują łańcuch bloków, aby zachęcić do rozwoju i adopcji Bitcoin był pierwszym Dappem, jaki kiedykolwiek został wydany; inne przykłady obejmują Ethereumbased Dapps, takie jak Golem, Augur i Melonport Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak ocenić, zaplanować i wypuścić na rynek własny Dapp Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zrozumieć cechy Dapp (open source, zdecentralizowane, motywowane) Poznaj cechy udanych premier Dapp Rozpocznij, uruchom i zarządzaj projektem Dapp Publiczność Deweloperzy Zespoły produktowe, które chcą uruchomić Dappa Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godzin
Ethereum to otwarta, publiczna platforma typu blockchain, która umożliwia programistom tworzenie i wdrażanie zdecentralizowanych aplikacji Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają podstawy platformy Ethereum i programowania blockchain, a także strategie pisania, wdrażania i zarządzania własnymi rozproszonymi aplikacjami Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Stwórz inteligentny kontrakt oparty na Ethereum Utwórz walutę Ethereum Zoptymalizuj rozwój dzięki Truffle Framework Uwolnij ich pierwszy Dapp na podstawie "tokeneconomy" Uruchomienie i crowdfund projektu blockchain Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 godzin
Ten kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach. Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej sieci Bluemix za pomocą IBM Bluemix . Uwaga: Ze względu na ograniczone opcje uczenia się i wszystko, co jest już wstępnie konfigurowane na Bluemix , jest ono używane tylko dla studentów, aw przypadkach korporacyjnych będziemy używać instancji AWS lub maszyn wirtualnych do skonfigurowania kompletnej konfiguracji tkaniny hyperledger od zera, aby przyspieszyć praktyczne i praktyczne przyswajanie wiedzy uczestnikom.
14 godzin
Hyperledger sawtooth to wysoce Modułowa platforma open source do budowania, wdrażania i uruchamiania rozproszonych ksiąg. Wykorzystuje mechanizm konsensusu znany jako "dowód upływającego czasu," Protokół konsensusu loterii projektu, który opiera się na zaufanych środowiskach wykonawczych. Sawtooth jest dodany przez Intel. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć Blockchain aplikacji za pomocą sawtooth. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Użyj sawtooth zbudować, wdrożyć i uruchomić Enterprise rozproszonych ksiąg.
 • zrozumienie kluczowych pojęć, takich jak aktualizacje oparte na transakcjach, stan udostępniony i algorytmy konsensusu.
 • wykorzystanie sieci łańcucha bloków sawtooth do zastosowań, począwszy od międzynarodowego przekazu, przetwarzania roszczeń ubezpieczeniowych, zarządzania łańcuchem dostaw i Internetu rzeczy (IoT).
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
14 godzin
Hyperledger Iroha to struktura Blockchain biznesu inspirowana przez sieć szkieletowa Hyperledger. Integruje się również z projektami infrastrukturalnymi i oferuje czysty, oparty na domenie projekt C++ i nacisk na rozwój aplikacji mobilnych.   zapewnia wysoki stopień odporności na uszkodzenia sieci w oparciu o łańcuch na bazie błędów Bizancyjnych odporne na uszkodzenia algorytm konsensusu (Sumeragi). w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć mobilną aplikację opartą na Blockchain za pomocą Iroha. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Użyj Iroha do budowania, wdrażania i uruchamiania prostego rozproszonej księgi i aplikacji mobilnej demo.
 • Tworzenie i zarządzanie niestandardowymi zasobami złożonymi (waluty, niepodzielne prawa, numery seryjne, patenty itp.).
 • Zarządzanie kontami użytkowników, weryfikowanie uprawnień użytkowników itp.
 • Sprawdź poprawność reguł biznesowych dla transakcji i kwerend w systemie.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Blockchain

Szkolenie Blockchain, Blockchain boot camp, Szkolenia Zdalne Blockchain, szkolenie wieczorowe Blockchain, szkolenie weekendowe Blockchain, Kurs Blockchain,Kursy Blockchain, Trener Blockchain, instruktor Blockchain, kurs zdalny Blockchain, edukacja zdalna Blockchain, nauczanie wirtualne Blockchain, lekcje UML, nauka przez internet Blockchain, e-learning Blockchain, kurs online Blockchain, wykładowca Blockchain

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions