Szkolenia Ripple

Szkolenia Ripple

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo Ripple są skierowane zarówno do deweloperów, jak i do menedżerów biznesowych, obejmujących aspekty rozwoju i wdrażania, a także uzasadnienie biznesowe i strategiczne podejście do ich przyjęcia Szkolenie z tasowania jest dostępne jako "trening na żywo na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Ripple

Plany szkoleń z technologii Ripple

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Opis
Ripple (formalnie znany jako OpenCoin) to otwarty system rozliczeń w czasie rzeczywistym brutto (RTGS), sieć wymiany walut i przekazów pieniężnych Opiera się na wspólnej, publicznej bazie danych (księdze głównej), która umożliwia rozproszone płatności, wymiany i przekazy pieniężne Ripple jest używany przez firmy takie jak UniCredit, UBS i Santander W ramach tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z usługi Ripple, aby bezpiecznie przeprowadzać globalne transakcje finansowe, które są natychmiastowe i wolne od obciążeń zwrotnych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z koncepcjami kryptograficznie podpisywanych transakcji, walutami rozliczeniowymi i wewnętrzną walutą Ripple (XRP) Zintegruj protokół Ripple z istniejącymi systemami i pozwól klientom uzyskać dostęp do usługi Przeprowadź płatności transgraniczne u klientów, korporacji i innych banków Używaj żetonów do reprezentowania waluty pieniężnej, krypto-waluty, towaru, częstych przelotów, minut mobilnych i innych Publiczność Deweloperzy Osoby techniczne w branży bankowej i finansowej Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Opis
Ripple (dawniej znany jako OpenCoin) to system rozrachunku brutto w czasie rzeczywistym (RTGS), sieć wymiany walut i sieć przekazów pieniężnych. Opiera się na wspólnej, publicznej bazie danych (księga główna), która umożliwia rozproszone płatności, wymiany i przekazy pieniężne. Ripple są używane przez takie firmy jak UniCredit, UBS i Santander.

W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak opracować usługę do przeprowadzania transakcji w systemie płatności Ripple .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zapoznaj się z koncepcjami kryptograficznie podpisanych transakcji, pustych walut i wewnętrznej waluty Ripple ( XRP ).
- Zintegruj protokół Ripple z istniejącymi systemami i uzyskaj do niego dostęp za pomocą usług innych firm
- Używaj żetonów, aby reprezentować walutę fiducjarną, kryptowalutę, towar, częste mile lotnicze, mobilne minuty i więcej.

Publiczność

- Deweloperzy
- Osoby techniczne w branży finansowej

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
Opis
Ripple (wcześniej znany jako OpenCoin) to otwarty system rozliczeń brutto w czasie rzeczywistym (RTGS), sieć wymiany walut i przekazy pieniężne. Opiera się on na wspólnej, publicznej bazie danych (księdze), która pozwala na rozproszone płatności, wymiany i przekazy pieniężne. Ripple korzystają firmy takie jak UniCredit, UBS i Santander.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak działa Ripple , badając rzeczywiste studia przypadków i przechodząc przez zestaw transakcji na żywo w klasie w Blockchain .

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Dowiedz się, jak Ripple integruje się z istniejącymi systemami płatności
- Poznaj koncepcje kryptograficznie podpisanych transakcji, walut fiducjarnych i wewnętrznej waluty Ripple ( XRP ).
- Użyj Ripple jako alternatywnej opcji przekazu
- Dokonuj płatności transgranicznych z klientami detalicznymi, korporacjami i innymi bankami
- Użyj tokenów, aby przedstawić walutę fiducjarną, kryptowalutę, towar, częste mile lotnicze, minuty mobilne i inne.

Publiczność

- Menedżerowie finansowi
- Kierownicy banków
- Przedstawiciele firmy obsługującej karty kredytowe

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka

Nadchodzące szkolenia z technologii Ripple

Szkolenie Ripple, Ripple boot camp, Szkolenia Zdalne Ripple, szkolenie wieczorowe Ripple, szkolenie weekendowe Ripple, Kurs Ripple,Kursy Ripple, Trener Ripple, instruktor Ripple, kurs zdalny Ripple, edukacja zdalna Ripple, nauczanie wirtualne Ripple, lekcje UML, nauka przez internet Ripple, e-learning Ripple, kurs online Ripple, wykładowca Ripple

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions