Szkolenia Hyperledger

Szkolenia Hyperledger

Hyperledger to społeczność open source skupiona na tworzeniu zestawu stabilnych frameworków, narzędzi i bibliotek do wdrożeń blockchain klasy korporacyjnej.
Trening Hyperledger jest dostępny jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Hyperledger

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ten kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach. Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania prywatnego środowiska blockchain i rzuca światło na niektóre z istniejących frameworków. Pod koniec kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej aplikacji blockchain przy użyciu Hyperledger Fabric.
7 godzin
Hyperledger Burrow to klient blockchain (węzeł), który zawiera wbudowaną w specyfikację Ethereum maszynę wirtualną (EVM). EVM jest interpreterem Ethereum inteligentnych kontraktów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować, skonfigurować i zsynchronizować klienta Burrow z siecią blockchain. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstaluj i skonfiguruj Burrow do synchronizacji z siecią za pośrednictwem javascript api, HTTP lub websocket. Zrozumieć architekturę i komponenty Burrow, w tym silnik konsensusu, dozwoloną Ethereum maszynę wirtualną i bramę rpc. Wykonywanie kodu Ethereum inteligentnego kontraktu na uprawnionej maszynie wirtualnej.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Hyperledger Cello to zestaw narzędzi modułu blockchain upraszczający tworzenie, zarządzanie i kończenie łańcuchów bloków. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować system wdrażania BaaS ("Blockchain-a-service") oparty na Cello na żądanie. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zbuduj od podstaw platformę Blockchain as a Service (BaaS). Dostarczanie konfigurowalnych łańcuchów bloków, takich jak Hyperledger Fabric. Utrzymywanie puli działających sieci blockchain w różnych infrastrukturach. Sprawdź stan systemu, dostosuj liczbę łańcuchów i skaluj zasoby za pomocą pulpitów nawigacyjnych.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
21 godzin
Hyperledger Composer to zestaw narzędzi do współpracy przy tworzeniu sieci biznesowych blockchain. Composer jest zbudowany z JavaScript i wykorzystuje node.js, npm, CLI i popularne edytory. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować Blockchain sieć biznesową i aplikację demonstracyjną za pomocą Composer. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Uprość tworzenie inteligentnych kontraktów i aplikacji blockchain. Testuj procesy deweloperskie, rozwijając je w chronionym, wolnym od ryzyka środowisku przed wdrożeniem. Używaj specjalnie stworzonego języka modelowania Composer wraz z JavaScript do skryptowania transakcji. Wdrożenie procesu rozwoju, który dostosowuje wymagania biznesowe do rozwoju. Opracowanie gotowych do produkcji aplikacji blockchain opartych na przeglądarce w ciągu godzin zamiast tygodni. Integracja sieci blockchain z istniejącymi systemami.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
Ten kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach. Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej sieci blockchain przy użyciu IBM Bluemix. Uwaga: Ze względu na ograniczone możliwości uczenia się i wszystko jest już wstępnie skonfigurowane w Bluemix, jest on używany tylko dla studentów, a w przypadkach korporacyjnych będziemy używać instancji AWS lub maszyn wirtualnych do konfiguracji pełnej konfiguracji hyperledger fabric od podstaw, aby przyspieszyć praktyczne i praktyczne przyswajanie wiedzy przez uczestników.
14 godzin
Indy to projekt Hyperledger służący do tworzenia zdecentralizowanych systemów tożsamości. Obejmuje on narzędzia, biblioteki i komponenty wielokrotnego użytku do tworzenia tożsamości cyfrowych zakorzenionych w łańcuchach bloków lub innych rozproszonych rejestrach. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć zdecentralizowany system tożsamości oparty na Indy. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie i zarządzanie zdecentralizowanymi, suwerennymi tożsamościami przy użyciu rozproszonych rejestrów. Umożliwienie interoperacyjności tożsamości cyfrowych w różnych domenach, aplikacjach i silosach. Zrozumienie kluczowych pojęć, takich jak wymiana kontrolowana przez użytkownika, unieważnianie, zdecentralizowane identyfikatory (DID), agenci poza rejestrem, minimalizacja danych itp. Wykorzystanie Indy w celu umożliwienia właścicielom tożsamości niezależnej kontroli nad ich danymi osobowymi i relacjami.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Hyperledger Iroha to biznesowy framework blockchain inspirowany Hyperledger Fabric. Dobrze integruje się z projektami infrastrukturalnymi i charakteryzuje się czystym, opartym na domenie C++ projektem oraz naciskiem na rozwój aplikacji mobilnych.  Zapewnia wysoki stopień odporności na awarie sieci w oparciu o oparty na łańcuchu algorytm konsensusu Byzantine Fault Tolerant (Sumeragi). W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć mobilną aplikację opartą na blockchainie przy użyciu Iroha. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Użyj Iroha, aby zbudować, wdrożyć i uruchomić prostą rozproszoną księgę i demonstracyjną aplikację mobilną. Twórz i zarządzaj niestandardowymi złożonymi zasobami (waluty, niepodzielne prawa, numery seryjne, patenty itp.). Zarządzanie kontami użytkowników, weryfikacja uprawnień użytkowników itp. Weryfikacja reguł biznesowych dla transakcji i zapytań w systemie.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Hyperledger Sawtooth to wysoce modułowa platforma open-source do budowania, wdrażania i uruchamiania rozproszonych rejestrów. Wykorzystuje ona mechanizm konsensusu znany jako "Proof of Elapsed Time", protokół konsensusu oparty na loterii, który bazuje na zaufanych środowiskach wykonawczych. Sawtooth jest wspierany przez firmę Intel. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć aplikacje blockchain za pomocą Sawtooth. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystanie Sawtooth do tworzenia, wdrażania i uruchamiania rozproszonych rejestrów przedsiębiorstw. Zrozumienie kluczowych pojęć, takich jak aktualizacje oparte na transakcjach, stan współdzielony i algorytmy konsensusu. Wykorzystanie sieci blockchain Sawtooth do różnych zastosowań, począwszy od międzynarodowych przekazów pieniężnych, przetwarzania roszczeń ubezpieczeniowych, zarządzania łańcuchem dostaw i Internet of Things (IoT).
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Hyperledger, Hyperledger boot camp, Szkolenia Zdalne Hyperledger, szkolenie wieczorowe Hyperledger, szkolenie weekendowe Hyperledger, Kurs Hyperledger,Kursy Hyperledger, Trener Hyperledger, instruktor Hyperledger, kurs zdalny Hyperledger, edukacja zdalna Hyperledger, nauczanie wirtualne Hyperledger, lekcje UML, nauka przez internet Hyperledger, e-learning Hyperledger, kurs online Hyperledger, wykładowca Hyperledger

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions