Szkolenia Hyperledger

Szkolenia Hyperledger

Hyperledger to społeczność open source skupiona na tworzeniu zestawu stabilnych frameworków, narzędzi i bibliotek do wdrożeń blockchain klasy korporacyjnej.
Trening Hyperledger jest dostępny jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Hyperledger

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Ten kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach. Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej sieci Bluemix za pomocą IBM Bluemix . Uwaga: Ze względu na ograniczone opcje uczenia się i wszystko, co jest już wstępnie konfigurowane na Bluemix , jest ono używane tylko dla studentów, aw przypadkach korporacyjnych będziemy używać instancji AWS lub maszyn wirtualnych do skonfigurowania kompletnej konfiguracji tkaniny hyperledger od zera, aby przyspieszyć praktyczne i praktyczne przyswajanie wiedzy uczestnikom.
21 godzin
Ten kurs został zaprojektowany dla programistów i kierowników projektów, którzy chcieliby eksperymentować z Blockchain w swoich produktach i projektach Kurs daje podstawową wiedzę na temat konfiguracji prywatnego środowiska blockchain i rzuca światło na niektóre z istniejących frameworków Pod koniec ten kurs daje podstawową wiedzę na temat konfigurowania własnej aplikacji blockchain przy użyciu Hyperledger Fabric .
14 godzin
Hyperledger sawtooth to wysoce Modułowa platforma open source do budowania, wdrażania i uruchamiania rozproszonych ksiąg. Wykorzystuje mechanizm konsensusu znany jako "dowód upływającego czasu," Protokół konsensusu loterii projektu, który opiera się na zaufanych środowiskach wykonawczych. Sawtooth jest dodany przez Intel. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć Blockchain aplikacji za pomocą sawtooth. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Użyj sawtooth zbudować, wdrożyć i uruchomić Enterprise rozproszonych ksiąg.
 • zrozumienie kluczowych pojęć, takich jak aktualizacje oparte na transakcjach, stan udostępniony i algorytmy konsensusu.
 • wykorzystanie sieci łańcucha bloków sawtooth do zastosowań, począwszy od międzynarodowego przekazu, przetwarzania roszczeń ubezpieczeniowych, zarządzania łańcuchem dostaw i Internetu rzeczy (IoT).
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
14 godzin
Hyperledger Iroha to struktura Blockchain biznesu inspirowana przez sieć szkieletowa Hyperledger. Integruje się również z projektami infrastrukturalnymi i oferuje czysty, oparty na domenie projekt C++ i nacisk na rozwój aplikacji mobilnych.   zapewnia wysoki stopień odporności na uszkodzenia sieci w oparciu o łańcuch na bazie błędów Bizancyjnych odporne na uszkodzenia algorytm konsensusu (Sumeragi). w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć mobilną aplikację opartą na Blockchain za pomocą Iroha. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Użyj Iroha do budowania, wdrażania i uruchamiania prostego rozproszonej księgi i aplikacji mobilnej demo.
 • Tworzenie i zarządzanie niestandardowymi zasobami złożonymi (waluty, niepodzielne prawa, numery seryjne, patenty itp.).
 • Zarządzanie kontami użytkowników, weryfikowanie uprawnień użytkowników itp.
 • Sprawdź poprawność reguł biznesowych dla transakcji i kwerend w systemie.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
14 godzin
Indy jest projektem Hyperledger do tworzenia zdecentralizowanych systemów tożsamości. Zawiera narzędzia, biblioteki i składniki wielokrotnego użytku do tworzenia tożsamości cyfrowych zakorzenionych w łańcuchach bloków lub innych rozproszonych ksiąg. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć Indy oparte zdecentralizowany system tożsamości. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Tworzenie i zarządzanie zdecentralizowane, Self-suwerenne tożsamości przy użyciu rozproszonych ksiąg.
 • Włącz współdziałanie tożsamości cyfrowych w domenach, aplikacjach i silosach.
 • zrozumienie kluczowych pojęć, takich jak kontrolowane przez użytkownika wymiany, odwołania, zdecentralizowane identyfikatory (DIDs), agentów off-Ledger, minimalizacja danych, itp.
 • Użyj Indy, aby umożliwić właścicielom tożsamości niezależne kontrolowanie ich danych osobowych i relacji.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
7 godzin
Hyperledger Burrow jest klientem łańcucha bloków, który zawiera wbudowaną do specyfikacji maszynę wirtualną Ethereum (EVM). EVM jest tłumaczem inteligentnego kontraktu Ethereum. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować, skonfigurować i zsynchronizować klienta Burrow do sieci Blockchain. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zainstalować i skonfigurować Burrow do synchronizacji z siecią poprzez JavaScript API, HTTP lub WebSocket.
 • zrozumieć Burrow & #39; s architektury i składników, w tym aparat konsensusu, permissioned maszyny wirtualnej Ethereum i bramy RPC.
 • wykonać kod inteligentnego kontraktu Ethereum na maszynie wirtualnej permissioned.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
14 godzin
Hyperledger Cello jest Blockchain moduł Toolkit dla uproszczenia tworzenia, zarządzania i zakończenia blockchains. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować wiolonczelę na żądanie, Baas ("Blockchain-a-Service") system wdrażania. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Build Blockchain jako usługa (BaaS) platformy od podstaw.
 • Aprowizowalne łańcuchy bloków, takie jak sieć szkieletowa Hyperledger.
 • utrzymywać pulę działających sieci Blockchain na różnych infrastrukturach.
 • Sprawdź stan systemu, Dostosuj numery łańcuchów i Skaluj zasoby za pomocą pulpitów nawigacyjnych.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne
21 godzin
Hyperledger Composer to zestaw narzędzi do współpracy do budowania sieci biznesowych Blockchain. Kompozytor jest zbudowany z JavaScript i wykorzystuje Node. js, npm, CLI i popularnych edytorów. w tym instruktorem, szkolenia na żywo, Uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować Blockchain sieci biznesowej i aplikacji demonstracyjnych za pomocą Composer. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • uprościć tworzenie inteligentnych kontraktów i aplikacji Blockchain.
 • test DevOps procesów przez rozwijanie w środowisku chronionym, wolne od ryzyka przed wdrożeniem.
 • Użyj Composer & #39; s specjalnie zbudowany język modelowania wraz z JavaScript do transakcji skryptowych.
 • wdrożenie procesu rozwoju, który wyrównuje wymagania biznesowe z rozwojem.
 • Tworzenie gotowych do produkcji opartych na przeglądarce Blockchain aplikacji w godzinach zamiast tygodni.
 • Zintegruj sieć Blockchain z istniejącymi systemami.
Format kursu
 • część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężkie praktyczne praktyczne

Last Updated:

Szkolenie Hyperledger, Hyperledger boot camp, Szkolenia Zdalne Hyperledger, szkolenie wieczorowe Hyperledger, szkolenie weekendowe Hyperledger, Kurs Hyperledger,Kursy Hyperledger, Trener Hyperledger, instruktor Hyperledger, kurs zdalny Hyperledger, edukacja zdalna Hyperledger, nauczanie wirtualne Hyperledger, lekcje UML, nauka przez internet Hyperledger, e-learning Hyperledger, kurs online Hyperledger, wykładowca Hyperledger

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions