Szkolenia Collaboration

Szkolenia Collaboration

Lokalne instruktaże prowadzone na żywo kursy szkoleniowe w zakresie współpracy w Polsce.

Opinie uczestników

Podkategorie Collaboration

Plany szkoleń z technologii Collaboration

Title
Czas trwania
Overview
Title
Czas trwania
Overview
7 hours
Overview
FitNesse to framework testowy napisany w Javie, który umożliwia testerom, programistom i klientom wspólne tworzenie przypadków testowych na wiki Umożliwia zwinne testowanie akceptacyjne, w którym testerzy współpracują z programistami w celu opracowania zestawu testów FitNesse obsługuje aplikacje pisane w językach Java,Net, Ruby, Python, C i PHP za pomocą FitNesse W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać ze współpracy opartej na Wiki w celu tworzenia i utrzymywania przypadków testowych, a następnie przeprowadzania testów przeciwko aplikacji demonstracyjnej Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zrób przykłady pożądanego zachowania oprogramowania i przekształć je w automatyczne testy, które można przeglądać i edytować za pomocą Wiki Napisz i wykonaj testy za pomocą przeglądarki, wiersza poleceń (przy użyciu składni RESTful) lub testu JUnit Twórz testowe urządzenia, które pozwalają osobom nietechnicznym pisać testy modyfikując stronę Wiki Użyj FitNesse jako bazy wiedzy i repozytorium dla wymagań związanych z historią i tematem Publiczność Inżynierowie testowi Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 hours
Overview
Rocket. chat jest popularnym Open-Source grupa Czat aplikacji i serwera. Chociaż interfejs użytkownika jest prosty i czysty, system jest potężny i złożony. Istnieje wiele konfigurowalnych ustawień dla różnych przypadków użycia. Wdrażanie serwera, konfigurowanie go poprawnie, zarządzanie i rozszerzanie go może być wyzwaniem.

w tym kursie, możemy dostać się i działa szybko, zapewniając praktyczne doświadczenie, aby wdrożyć, zarządzać i rozszerzyć swój serwer Rocket. chat.

Audience

- Administratorzy systemu

Format kursu

-

część wykładu, dyskusja część, ciężka praktyka praktyczne
21 hours
Overview
Naucz się instalować, dostosowywać, rozwiązywać problemy, utrzymywać i zarządzać Zimbra Collaboration Niektóre z tematów poruszonych w tym instruktażowym szkoleniu na żywo obejmują: Instalacja, zarządzanie i konserwacja pakietu Zimbra Collaboration Migracja i rozwiązywanie problemów Usprawnienie i usprawnienie administracji Zimbry Poproś o ten kurs już teraz! Publiczność Administratorzy systemu Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
7 hours
Overview
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak tworzyć, edytować i organizować treści za pomocą oprogramowania MediaWiki
7 hours
Overview
Ten kurs został stworzony dla osób, które zamierzają używać oprogramowania MediaWiki jako redaktorów, użytkowników i administratorów stron internetowych Ten kurs wyjaśnia, jak: Znajdź informacje, których szukasz w istniejącej witrynie Twórz, edytuj i usuwaj strony Zaprojektuj strukturę strony Przeanalizować najlepsze rozwiązanie dla struktury całego projektu Zarządzaj użytkownikami Utwórz społeczność i zarządzaj nią Niektóre projekty korzystające z MediaWiki: Wikipedia Darmowa encyklopedia Wikisłownik Słownik i tezaurus Wikinews Darmowe źródło wiadomości Wikiversity Darmowe narzędzia do nauki Lud Udostępnione repozytorium multimediów Wikibooks Bezpłatne podręczniki i podręczniki Wikicytaty Zbiór ofert Wikiźródło Bezpłatne dokumenty źródłowe Wikispecies Katalog gatunków .
7 hours
Overview
MediaWiki to darmowe oprogramowanie typu wiki o otwartym kodzie źródłowym. Ten jednodniowy kurs zapewnia uczestnikom wstęp do Semantic MediaWiki.

Nadchodzące szkolenia z technologii Collaboration

Szkolenie Collaboration, Collaboration boot camp, Szkolenia Zdalne Collaboration, szkolenie wieczorowe Collaboration, szkolenie weekendowe Collaboration, Kurs Collaboration,Kursy Collaboration, Trener Collaboration, instruktor Collaboration, kurs zdalny Collaboration, edukacja zdalna Collaboration, nauczanie wirtualne Collaboration, lekcje UML, nauka przez internet Collaboration, e-learning Collaboration, kurs online Collaboration, wykładowca Collaboration

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!