Szkolenia Collaboration

Szkolenia Collaboration

Lokalne instruktaże prowadzone na żywo kursy szkoleniowe w zakresie współpracy Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Collaboration

Plany szkoleń z technologii Collaboration

KodNazwaCzas trwaniaCharakterystyka kursu
RocketChatRunning Your Own Chat Server with Rocket.Chat7 godz. RocketChat jest popularną aplikacją i serwerem czatu grupowego opensource Chociaż interfejs użytkownika jest prosty i czysty, system jest potężny i złożony Istnieje wiele konfigurowalnych ustawień dla różnych zastosowań Wdrażanie serwera, jego prawidłowe konfigurowanie, zarządzanie i rozszerzanie może być trudne W tym kursie zapewniamy Ci szybką pracę, zapewniając praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania, zarządzania i rozbudowy własnego serwera RocketChat Publiczność Administratorzy systemu Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka handson .
zimbraZimbra for System Administrators21 godz. Naucz się instalować, dostosowywać, rozwiązywać problemy, utrzymywać i zarządzać Zimbra Collaboration Niektóre z tematów poruszonych w tym instruktażowym szkoleniu na żywo obejmują: Instalacja, zarządzanie i konserwacja pakietu Zimbra Collaboration Migracja i rozwiązywanie problemów Usprawnienie i usprawnienie administracji Zimbry Poproś o ten kurs już teraz! Publiczność Administratorzy systemu Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
jirabeginnerJIRA for Beginners7 godz. JIRA to aplikacja internetowa oparta na języku Java, która umożliwia śledzenie projektów i problemów w celu poprawy elastyczności tworzenia oprogramowania Ten instruktażowy trening na żywo przedstawia podejście Jiry do planowania oprogramowania, śledzenia i zwalniania, podczas którego uczestnicy przechodzą przez proces tworzenia i zarządzania projektem JIRA Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z koncepcjami i funkcjami interfejsu użytkownika i przepływów pracy Jira Dodawaj, modyfikuj, klonuj, łącz i priorytetyzuj problemy Problemy z postępem w całym obiegu pracy Wykonuj wyszukiwania Zarządzaj i dostosuj ekrany i filtry Publiczność Endusers, którzy są nowicjuszami w JIRA Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
jiraadvancedJIRA for Advanced Users7 godz. JIRA to aplikacja internetowa oparta na języku Java, która umożliwia śledzenie projektów i problemów w celu poprawy elastyczności tworzenia oprogramowania Ten instruktażowy trening na żywo wprowadza zaawansowane możliwości JIRA, w tym tworzenie i zarządzanie różnymi typami projektów JIRA, korzystanie z JIRA do sprawnych projektów, konfigurowanie zwinnych tablic, zarządzanie wbudowanymi i niestandardowymi polami, tworzenie i zarządzanie ekranami i filtrami, rozwiązywanie podstawowych i zaawansowanych problemów wyszukiwanie, stosowanie schematów ekranu, zarządzanie i aktualizowanie przepływów pracy, konfigurowanie i stosowanie schematów przepływu pracy, przeprowadzanie analiz i generowanie raportów Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zarządzaj problemami skutecznie Twórz i uruchamiaj projekty Scrum i Kanban Zarządzaj wbudowanymi i niestandardowymi polami Zrozumienie i zarządzanie procesami biznesowymi, przepływami pracy i schematami przepływu pracy Wykonuj podstawowe i zaawansowane wyszukiwania i analizy Generuj i przeglądaj raporty Publiczność Menedżerowie produktu Deweloperzy oprogramowania Inżynierowie testowi Analitycy biznesowi Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
jiraadminstratorsJIRA for Administrators7 godz. JIRA to aplikacja internetowa oparta na języku Java, która umożliwia śledzenie projektów i problemów w celu poprawy elastyczności tworzenia oprogramowania To instruktażowe szkolenie na żywo prowadzi uczestników przez wdrożenie instancji JIRA Uczestnicy nauczą się zaawansowanego korzystania z JIRA, instalacji JIRA, konfiguracji, aktualizacji i migracji, jak dostosować JIRA do swoich projektów, dodawać, zarządzać i przypisywać użytkowników, grupy i role projektowe, konfigurować i zarządzać pulpitami, definiować e-maile i powiadomienia, stosować JIRA schematy bezpieczeństwa, zarządzanie uprawnieniami JIRA, rozwiązywanie problemów JIRA, instalowanie i dostosowywanie stanowiska serwisowego JIRA, konfigurowanie bazy wiedzy, zarządzanie użytkownikami usług serwisowych i wspólne obsługiwanie zgłoszeń serwisowych Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Masz dogłębne zrozumienie administracji JIRA Dostosuj JIRA na podstawie własnych potrzeb biznesowych Zdefiniuj e-maile i powiadomienia JIRA Zarządzaj i przydzielaj użytkowników, grupy, role projektowe Zarządzaj uprawnieniami i schematami bezpieczeństwa JIRA Wykonaj rozwiązywanie problemów JIRA Wdróż i dostosuj stanowisko serwisowe JIRA Publiczność Administratorzy systemu Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
FitNesseFitNesse: Wiki Based Collaborative Testing7 godz. FitNesse to framework testowy napisany w Javie, który umożliwia testerom, programistom i klientom wspólne tworzenie przypadków testowych na wiki Umożliwia zwinne testowanie akceptacyjne, w którym testerzy współpracują z programistami w celu opracowania zestawu testów FitNesse obsługuje aplikacje pisane w językach Java,Net, Ruby, Python, C i PHP za pomocą FitNesse W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać ze współpracy opartej na Wiki w celu tworzenia i utrzymywania przypadków testowych, a następnie przeprowadzania testów przeciwko aplikacji demonstracyjnej Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zrób przykłady pożądanego zachowania oprogramowania i przekształć je w automatyczne testy, które można przeglądać i edytować za pomocą Wiki Napisz i wykonaj testy za pomocą przeglądarki, wiersza poleceń (przy użyciu składni RESTful) lub testu JUnit Twórz testowe urządzenia, które pozwalają osobom nietechnicznym pisać testy modyfikując stronę Wiki Użyj FitNesse jako bazy wiedzy i repozytorium dla wymagań związanych z historią i tematem Publiczność Inżynierowie testowi Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
mwedit1MediaWiki for Content Editors7 godz. Ten kurs został stworzony dla każdego, kto chciałby nauczyć się tworzyć, edytować i porządkować treści za pomocą oprogramowania MediaWiki .
mwdev1MediaWiki for Developers21 godz. Ten kurs wskakuje do głębokiego końca basenu; przejrzymy wszystkie istotne aspekty rozwoju MediaWiki, w tym: Mapowanie podstawowego kodu Tworzenie rozszerzeń Modyfikowanie i tworzenie niestandardowych skórek Ten kurs jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych programistów LAMP i najlepiej, z pewnym doświadczeniem stylizacji .
mwadmAdministering MediaWiki7 godz. Ten kurs został stworzony dla osób, które zamierzają używać oprogramowania MediaWiki jako redaktorów, użytkowników i administratorów stron internetowych Ten kurs wyjaśnia, jak: Znajdź informacje, których szukasz w istniejącej witrynie Twórz, edytuj i usuwaj strony Zaprojektuj strukturę strony Przeanalizować najlepsze rozwiązanie dla struktury całego projektu Zarządzaj użytkownikami Utwórz społeczność i zarządzaj nią Niektóre projekty korzystające z MediaWiki: Wikipedia Darmowa encyklopedia Wikisłownik Słownik i tezaurus Wikinews Darmowe źródło wiadomości Wikiversity Darmowe narzędzia do nauki Lud Udostępnione repozytorium multimediów Wikibooks Bezpłatne podręczniki i podręczniki Wikicytaty Zbiór ofert Wikiźródło Bezpłatne dokumenty źródłowe Wikispecies Katalog gatunków .
wikieditWikipedia for Editors7 godz. Ten kurs został stworzony dla każdego, kto chce pomóc przyczynić się do Wikipedii Kurs obejmuje najnowszą wersję systemu Wikipedii i najnowszy status prawny Wikipedii .
mwsemintroIntroduction to Semantic MediaWiki7 godz. MediaWiki to darmowe oprogramowanie wiki typu open source Ten kurs oneday zapewnia uczestnikom wstęp do Semantic MediaWiki .

Nadchodzące szkolenia z technologii Collaboration

SzkolenieData KursuCena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
FitNesse: Wiki Based Collaborative Testing - Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego 117/121czw., 2018-08-30 09:001000PLN / 1500PLN
Running Your Own Chat Server with Rocket.Chat - Warszawa, ul. Złota 3/11czw., 2018-08-30 09:001000PLN / 1500PLN
Introduction to Semantic MediaWiki - Zielona Góra, ul. Reja 6czw., 2018-08-30 09:001000PLN / 1500PLN
Wikipedia for Editors - Olsztyn, ul. Gietkowska 6aczw., 2018-08-30 09:001000PLN / 1500PLN
MediaWiki for Developers - Opole, Władysława Reymonta 29pon., 2018-09-03 09:002990PLN / 3990PLN
Szkolenie Collaboration, Collaboration boot camp, Szkolenia Zdalne Collaboration, szkolenie wieczorowe Collaboration, szkolenie weekendowe Collaboration, Kurs Collaboration,Kursy Collaboration, Trener Collaboration, instruktor Collaboration, kurs zdalny Collaboration, edukacja zdalna Collaboration, nauczanie wirtualne Collaboration, lekcje UML, nauka przez internet Collaboration, e-learning Collaboration, kurs online Collaboration, wykładowca Collaboration

Kursy w promocyjnej cenie

Szkolenie Miejscowość Data Kursu Cena szkolenia [Zdalne / Stacjonarne]
Adobe InDesign Katowice ul. Opolska 22 czw., 2018-08-16 09:00 850PLN / 1600PLN
Wprowadzenie do pakietu Microsoft Office - programy Word i Excel Gdynia, ul. Ejsmonda 2 pon., 2018-08-20 09:00 1280PLN / 2280PLN
Business Process Management Szczecin, ul. Sienna 9 pon., 2018-08-20 09:00 8230PLN / 9730PLN
Rola testera w Agile Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-08-22 09:00 990PLN / 1490PLN
Distributed Messaging with Apache Kafka Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-08-27 09:00 1970PLN / 2720PLN
Automatyzacja testów za pomocą Selenium i Jenkins Warszawa, ul. Złota 3 pon., 2018-08-27 09:00 4940PLN / 5790PLN
Advanced Python Gdynia, ul. Ejsmonda 2 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Building Interactive Applications with React, Redux and GraphQL Katowice ul. Opolska 22 wt., 2018-08-28 09:00 3950PLN / 5200PLN
Customer Relationship Management (CRM) Gdynia, ul. Ejsmonda 2 czw., 2018-08-30 09:00 990PLN / 1490PLN
Certyfikacja OCUP2 UML 2.5 - Przygotowanie do egzaminu OCUP2 Foundation Warszawa, ul. Złota 3/11 pon., 2018-09-10 09:00 4940PLN / 5940PLN
Wzorce projektowe w języku PHP Szczecin, ul. Sienna 9 wt., 2018-09-25 09:00 1970PLN / 2720PLN
Modelowanie BPMN 2.0 dla Analityków Biznesowych Katowice ul. Opolska 22 śr., 2018-09-26 09:00 1970PLN / 2720PLN
Efektywna komunikacja interpersonalna i rozwiązywanie konfliktów Wrocław, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 śr., 2018-10-03 09:00 1970PLN / 2720PLN
Visual Basic for Applications (VBA) w Microsoft Office Access i Excel Gdańsk, ul. Grodzka 19 pon., 2018-10-15 09:00 1280PLN / 2280PLN
Strategic Thinking Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 pon., 2018-11-26 09:00 2960PLN / 3960PLN
Analiza i projektowanie obiektowe za pomocą języka UML Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 wt., 2018-12-04 09:00 3950PLN / 4950PLN

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam