Szkolenia Deeplearning4j w Gdańsku

Szkolenia Deeplearning4j w Gdańsk

Local, instructor-led live Deeplearning4j training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice the fundamentals and advanced topics of Deeplearning4j.

Deeplearning4j training is available as "onsite live training" or "remote live training". W Gdańsku onsite live Deeplearning4j trainings can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Gdańsk, ul. Grodzka 19
Szkolenia Deeplearning4j w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Gdańsk. Czytaj dalej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Deeplearning4j Course Events - Gdańsk

Plany szkoleń z technologii Deeplearning4j w Gdańsku

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
Deeplearning4j to pierwsza komercyjna, opensourceowa, rozproszona biblioteka dogłębnego pisania napisana dla Java i Scala Zintegrowany z Hadoop i Spark, DL4J jest przeznaczony do stosowania w środowiskach biznesowych na rozproszonych procesorach graficznych i procesorach Publiczność Kurs jest skierowany do inżynierów i programistów, którzy chcą wykorzystać Deeplearning4j w swoich projektach Po tym kursie delegaci będą mogli: .
21 godziny
Opis
Deeplearning4j to OpenSource DeepLearning Software dla Java i Scala na Hadoop i Spark Publiczność Ten kurs jest przeznaczony dla inżynierów i programistów, którzy chcą wykorzystać DeepLearning4J w swoich projektach rozpoznawania obrazów .
14 godziny
Opis
Deeplearning4j jest otwartą, rozproszoną biblioteką deeplearning napisaną dla Java i Scala Zintegrowany z Hadoop i Spark, DL4J jest przeznaczony do stosowania w środowiskach biznesowych na rozproszonych procesorach graficznych i procesorach Word2Vec to metoda obliczania reprezentacji wektorów słów wprowadzona przez zespół naukowców w Google pod kierownictwem Tomasa Mikolova Publiczność Ten kurs jest skierowany do naukowców, inżynierów i programistów, którzy chcą wykorzystać Deeplearning4J do budowy modeli Word2Vec .
Szkolenie Deeplearning4j w Gdańsku, szkolenie wieczorowe Deeplearning4j w Gdańsku, szkolenie weekendowe Deeplearning4j w Gdańsku, Deeplearning4j boot camp w Gdańsku, kurs zdalny Deeplearning4j w Gdańsku, nauczanie wirtualne Deeplearning4j w Gdańsku, wykładowca Deeplearning4j w Gdańsku, nauka przez internet Deeplearning4j w Gdańsku, instruktor Deeplearning4j w Gdańsku, lekcje Deeplearning4j w Gdańsku, Trener Deeplearning4j w Gdańsku, edukacja zdalna Deeplearning4j w Gdańsku, kurs online Deeplearning4j w Gdańsku, Kursy Deeplearning4j w Gdańsku, Kurs Deeplearning4j w Gdańsku

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!