Szkolenia Visual Studio

Szkolenia Visual Studio

Praktyczne szkolenia na żywo z Visual Studio prezentują w jaki sposób korzystać ze zintegrowanego środowisko programistycznego (IDE) firmy Microsoft w celu wytwarzania oprogramowania konsolowego lub z interfejsem graficznym na platformy: Microsoft Windows, Windows Phone, Windows CE, .NET Framework, Microsoft Silverlight, Linux, MacOS oraz konsole XBOX.
Szkolenie z Visual Studio jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Visual Studio

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Microsoft Visual Studio to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE). VB.NET (Visual Basic .NET) to wieloparadygmatyczny, obiektowy język programowania, który jest implementowany na platformie .NET Framework.
21 godzin
Kurs podzielony jest na 3 główne sekcje i składa się z mieszaniny prezentacji i praktycznych ćwiczeń.
  VB.NET Język w Visual Studio 2012 VB.NET Orientacja obiektów VB.NET i SQL Server 2012
35 godzin
C# to wydajny, zorientowany obiektowo język do tworzenia aplikacji na Microsoft .NET . Ten instruktażowy trening na żywo wprowadza zaawansowane funkcje języka C# , analizuje jego użycie jako języka programowania aplikacji komputerowych oraz języka programowania internetowego do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Techniki i zasady Programming są demonstrowane i praktykowane w trakcie ćwiczeń praktycznych i instrukcji.
  Format kursu
  • Zaawansowane zasady C# są omawiane, gdy uczestnicy przechodzą przez proces tworzenia aplikacji w świecie rzeczywistym.
  14 godzin
  Testowanie jednostkowe to podejście testowe, które testuje poszczególne jednostki kodu źródłowego poprzez modyfikowanie jego właściwości lub wyzwalanie zdarzenia w celu potwierdzenia, czy wynik jest zgodny z oczekiwaniami W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się pisać i wykonywać testy jednostkowe wobec przykładowej aplikacjiNet przy użyciu C # i Visual Studio Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj szkieletów testowych, takich jak NUnit i xUnitnet, aby utworzyć kod testowy jednostki i zarządzać nią Zdefiniuj i zastosuj szersze, oparte na testach, podejście programistyczne do testowania Dostosuj strukturę testowania, aby rozszerzyć pokrycie testowe dla aplikacji Publiczność Inżynierowie testowi oprogramowania Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
  14 godzin
  Decentralizowane aplikacje lub dApps to aplikacje, które działają na blockchain. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać decentralizowane aplikacje (dApps) za pomocą Microsoft Visual Studio podczas tworzenia dApps za pomocą dwóch metod integracji z Visual Studio. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Zrozum podstaw rozwoju decentralizowanych aplikacji (dApps) Zrozum różnice pomiędzy typowymi aplikacjami ASP.NET a dApps Dowiedz się, jak pracować z inteligentnymi kontraktami Tworzenie dApps za pomocą Microsoft Visual Studio, BlockApps i Solidity Tworzenie dApps za pomocą Microsoft Visual Studio, Microsoft Azure i BlockApps STRATO
  publiczność
   Twórcy
  Format kursu
   Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki
  28 godzin
  Przegląd kursu C# 6 jest nowością w Visual Studio i stanowi najnowszą ewolucję podstawowego języka programowania Microsoft. Kurs obejmuje najnowsze funkcje językowe w C# 6 i platformę .NET. Poznasz C# jako język programowania i zyskasz zaufanie do odkrywania bogactwa biblioteki .NET Framework, w tym programowania asynchronicznego, LINQ i EF. Czego się nauczysz
  • Niezbędna składnia C#
  • Implementacja projektów obiektowych w języku C#
  • Używanie leków generycznych, klas kolekcji i wyjątków
  • Co nowego w C# 6 i .NET 2015
  • Korzystanie z LINQ i EF
  • Wprowadzenie do programowania asynchronicznego
  • Przegląd MVC6
  28 godzin
  ASP.NET MVC 6 jest nowością w Visual Studio 2015 i stanowi najnowszą ewolucję stosu programistycznego Microsoft. Ten kurs obejmuje najnowsze API i techniki programowania do tworzenia dynamicznych, modułowych i testowalnych stron internetowych. Zbadamy nowe funkcje dostępne w MVC6 i pokażemy, jak najlepiej wykorzystać najnowszy zestaw narzędzi i możliwości integracji. Czego się nauczysz
  • Poznaj zasady i zalety architektury MVC
  • Tworzenie widoków, wyświetlanie składników i pomocników tagów
  • Za pomocą wstrzykiwania zależności ASP.NET
  • Tworzenie usług RESTful przy użyciu interfejsu API sieci Web
  • Jak najlepiej wykorzystać integrację GruntJS, NPM i Bower
  • Tworzenie aplikacji jednostronicowych (SPA)
  28 godzin
  Nauka korzystania z Microsoft Visual Studio jako zintegrowanego środowiska programistycznego (IDE) przy użyciu języka Programming VB.NET (Visual Basic .NET) - wieloparadygmowego, zorientowanego obiektowo języka programowania, który jest implementowany razem z platformą .NET Framework 4.7.2

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Visual Studio

  Szkolenie Visual Studio, Visual Studio boot camp, Szkolenia Zdalne Visual Studio, szkolenie wieczorowe Visual Studio, szkolenie weekendowe Visual Studio, Kurs Visual Studio,Kursy Visual Studio, Trener Visual Studio, instruktor Visual Studio, kurs zdalny Visual Studio, edukacja zdalna Visual Studio, nauczanie wirtualne Visual Studio, lekcje UML, nauka przez internet Visual Studio, e-learning Visual Studio, kurs online Visual Studio, wykładowca Visual Studio

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions