Szkolenia Virtual Reality

Szkolenia Virtual Reality

Wirtualna rzeczywistość (VR) oznacza doświadczanie za pośrednictwem naszych komputerów rzeczy, które tak naprawdę nie istnieją za pomocą urządzeń elektronicznych, takich jak specjalne okulary z ekranem lub rękawiczki wyposażone w czujniki. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy wirtualnej rzeczywistości(VR) pozwolą uczestnikom nauczyć się wykorzystywać rzeczywistość wirtualną podczas tworzenia gier, dzięki ćwiczeniom praktycznym, które dotyczą różnych tematów i elementów rozwoju gier VR.

Szkolenie z usługi VR jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Podkategorie VR (Virtual Reality)

Plany szkoleń z technologii VR

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Wirtualna rzeczywistość to dziedzina, w której wykorzystuje się sceny generowane komputerowo, aby symulować realistyczne, realistyczne wrażenia. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać wirtualnej rzeczywistości w tworzeniu gier, przechodząc przez praktyczne ćwiczenia, które poruszają różne tematy i komponenty tworzenia gier VR. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Poznaj podstawy wirtualnej rzeczywistości
 • Dowiedz się dogłębnych koncepcji rzeczywistości wirtualnej
 • Opracuj własną grę VR
Publiczność
 • Deweloperzy
 • Twórcy gier
 • Programiści
 • Hobbyści
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
28 godzin
Format kursu
  Interaktywne prezentacje i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Virtual Reality (VR) to pole, które wykorzystuje sceny generowane przez komputer, aby symulować realistyczne doświadczenie życiowe. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo (na zewnątrz lub na odległość), uczestnicy uczą się podstaw wirtualnej rzeczywistości i jak stworzyć aplikację VR. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum fizyczne zasady i różne zastosowania wirtualnej rzeczywistości. Zrozum wyzwania w wirtualnej rzeczywistości. Wybierz z różnych platform dostępnych do rozwoju VR. Stwórz własne aplikacje VR.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Wykorzystamy platformę Unity do tworzenia aplikacji VR. Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
React VR to ramy, które pozwalają tworzyć aplikacje VR za pomocą tylko JavaScript. Łączy nowoczesne API, takie jak WebGL i WebVR z potęgą deklaracyjną React, produkując 360 doświadczeń, które można spożywać za pośrednictwem przeglądarki internetowej na różnych urządzeniach. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy będą mieli szeroką szansę na praktyczne praktyki w opracowywaniu aplikacji VR. Poprzez interaktywne dyskusje i ćwiczenia oparte na projektach, uczestnicy będą stale budować swoje aplikacje VR próbki. Do końca tego kursu uczestnicy zdobyli wiedzę i praktykę budowania własnej wersji produkcyjnej aplikacji VR do publikacji online. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Virtual Reality

Szkolenie Virtual Reality, VR (Virtual Reality) boot camp, Szkolenia Zdalne Virtual Reality, szkolenie wieczorowe Virtual Reality, szkolenie weekendowe VR, Kurs Virtual Reality,Kursy VR, Trener VR, instruktor VR, kurs zdalny VR (Virtual Reality), edukacja zdalna VR, nauczanie wirtualne VR, lekcje UML, nauka przez internet Virtual Reality, e-learning Virtual Reality, kurs online VR (Virtual Reality), wykładowca Virtual Reality

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions