Szkolenia The Linux Foundation

Szkolenia The Linux Foundation

Szkolenia z tematu The Linux Foundation w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii The Linux Foundation

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Ten kurs obejmuje podstawowe koncepcje zwykle używane do budowania i administrowania Kubernetes klastr w produkcji, wykorzystując narzędzia niezależne od sprzedawcy. Budujemy zbiornik, określamy konfigurację sieci, rozwijamy zbiornik, rozmieszczamy aplikacje i konfigurujemy przechowywanie, bezpieczeństwo i inne obiekty niezbędne do typowego użytkowania. Ten kurs oferuje ekspozycję na wiele umiejętności niezbędnych do administrowania Kubernetes w środowisku produkcyjnym i jest doskonałym przygotowaniem do egzaminu Certified Kubernetes Administrator (CKA). W tym kursie dowiesz się o:
    instalacja multi-node Kubernetes klastru za pomocą kubadmu, jak rozwijać grupę, wybierać i wdrażać sieć grup, Różne metody zarządzania cyklem życia aplikacji, w tym skalowanie, aktualizacje i roll-back.
Kurs obejmuje również konfigurację bezpieczeństwa zarówno dla klastru, jak i kontenerów:
    zarządzanie przechowywaniem dostępnym do kontenerów, monitorowanie, logowanie i rozwiązywanie problemów z kontenerami i klastrem, konfiguracja harmonogramu i affinity deploymentów kontenerowych, używając Helm i wykresów do automatyzacji wdrażania aplikacji i Zrozumienie Federacji na rzecz tolerancji błędów i wyższej dostępności.
Po zakończeniu tego kursu będziesz gotowy do zainstalowania i konfigurowania klastru stopnia produkcji Kubernetes od konfiguracji sieci do uaktualnień do udostępniania deploymentów za pośrednictwem usług, a także poradzić sobie z bieżącym zadaniem niezbędnym do Kubernetes administracji. Kurs ten służy również jako przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego CKA.
21 godzin
Ten kurs nauczy Cię, jak przechowywać, przechowywać, rozmieszczać i skonfigurować aplikację w klastrze multi-node. Służy również jako przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Application Developer (CKAD). Zaczynając od prostego Python scenariusza, ten kurs pokaże Ci:
    Jak zdefiniować zasoby aplikacyjne wykorzystanie podstawowych primityw do budowania, monitorowania i rozwiązywania problemów skalających aplikacji w Kubernetes współpraca z plikami sieciowymi, bezpieczeństwo i przechowywanie w chmurze, Będziesz również narażony na wiele funkcji potrzebnych do wdrożenia aplikacji w środowisku produkcyjnym.
Co zyskasz w tym kursie? Objęte tematy są bezpośrednio dostosowane do obszarów wiedzy przetestowanych przez program CKAD i znacząco zwiększą zdolność studentów do uzyskania certyfikacji.
28 godzin
Ten kurs prowadzony przez instruktora zapewnia umiejętności i wiedzę w szerokim zakresie najlepszych praktyk w celu zapewnienia aplikacji opartych na kontenerach i platform w trakcie budowy, instalacji i pracy. Co się nauczysz? Ten kurs naraża Cię na wiedzę i umiejętności niezbędne do utrzymania bezpieczeństwa w dynamicznych, wieloprojektowych środowiskach. Kurs ten dotyczy zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dla:
    środowiska produkcyjne w chmurze obejmuje tematy związane z łańcuchem dostaw kontenerów bezpieczeństwa, przedmiotów z grupy została skonfigurowana poprzez rozmieszczenie, a w dalszym ciągu, elastyczne wykorzystanie, w tym gdzie znaleźć aktualne informacje o bezpieczeństwie i szkodliwości.
Kurs obejmuje praktyczne laboratoria, aby zbudować i zabezpieczyć grupę Kubernetes, a także monitorować i rejestrować wydarzenia bezpieczeństwa. Czego zyskasz? Ten kurs jest zaprojektowany jako przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Security Specialist (CKS) i znacząco zwiększy zdolność studentów do uzyskania certyfikacji.
28 godzin
Linux Administracja systemów jest jedną z najbardziej wymaganych umiejętności w IT. Niezależnie od tego, czy szukasz profesjonalnego przygotowania do certyfikacji Linux Foundation Certified System Administration (LFCS), potrzebujesz szkolenia, aby pomóc w rozpoczęciu nowej kariery Linux IT, przejściu do Linux z innej platformy, czy po prostu szukasz umiejętności sysadmin, ten kurs prowadzony przez instruktora nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak zarządzać, konfigurować i uaktualniać Linux systemy prowadzące jedną z trzech głównych Linux rodzin dystrybucji: Red Hat, SUSE, Debian/Ubuntu, jak opanować narzędzia i koncepcje, których potrzebujesz, aby efektywnie zbudować i zarządzać infrastrukturą przedsiębiorstwa, jak wykorzystać najnowocześniejsze techniki zarządzania systemami w scenariuszach rzeczywistych poprzez praktyczne laboratoria i wiele innych. Czego zyskasz? Ten kurs daje umiejętności i informacje, które potrzebujesz, aby przejść egzamin LFCS i pracować jako profesjonalny Linux administrator systemu.
28 godzin
Ten kurs prowadzony przez instruktora przejdzie Cię przez wiele zagrożeń i zagrożeń, które istnieją, pokaże Ci, jak używać najlepszych praktyk i innych narzędzi open-source, aby złagodzić lub przeciwdziałać tym zagrożeniom, i uczy Cię, co musisz wiedzieć, aby wykryć i odzyskać z tych ataków, które zdarzają się. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak ocenić zagrożenia bezpieczeństwa w środowisku biznesowym, najlepsze techniki i narzędzia, aby zwiększyć bezpieczeństwo, utrudnienie serwera, jak uruchomić i używać narzędzi monitorowania i wykrywania ataków, jak uzyskać widoczność w możliwych szkodliwościach, sztukę i naukę opracowania swojej polityki bezpieczeństwa i strategii odpowiedzi, jak skonfigurować swoje systemy do zgodności z HIPAA, DISA STIG itp. i wiele innych. Czego zyskasz? Ten zaawansowany, całkowicie praktyczny kurs przyjmuje wysoce techniczny podejście do obejmowania ważnych technik i narzędzi bezpieczeństwa. Zapewniając widoczność zarówno w wektorach ataku, jak i możliwych dziur bezpieczeństwa, ten kurs zapewnia kompletny przewodnik o tym, jak złagodzić zagrożenia bezpieczeństwa w dowolnym środowisku.
28 godzin
Utrzymanie optymalnego funkcjonowania Linux systemów jest krytyczną funkcją dla większości Linux profesjonalistów IT. Ten kurs nauczysz odpowiednie narzędzia, podsystemy i techniki, które potrzebujesz, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność z Linux Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o najlepszych praktykach konfiguracji przemysłu, najlepszych wypróbowanych i prawdziwych narzędzi i technik optymalizacji wydajności, jak ręcznie zoptymalizować zachowanie jądrowe, śledzenie, profilowanie i techniki instrumentowania w szerokim zakresie warunków i wiele innych. Czego zyskasz? Ten kurs optymalizacji wydajności Linux przygotowuje Cię do wykorzystania wszystkich narzędzi i technik, które potrzebujesz, aby Twoje systemy Linux działały na optymalnych poziomach. Te techniki i narzędzia zostały opracowane i przetestowane w najbardziej wymagających środowiskach komputerowych o wysokiej wydajności.
28 godzin
Linux mocy prawie wszystkich superkomputerów świata, większość serwerów zasilających Internet, większość transakcji finansowych na całym świecie i miliardy Android urządzeń. W sumie Linux jest wszędzie. Ten kurs prowadzony przez instruktora zapewni Ci dobrą wiedzę roboczą Linux, zarówno z perspektywy linii graficznej, jak i polecenia, pozwalając na łatwą nawigację przez dowolną z głównych Linux dystrybucji. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o historii Linux, jak zainstalować Linux, jak korzystać z graficznego interfejsu użytkownika, jak kontrolować Linux za pomocą linii poleceń, podstawowej Linux bezpieczeństwa i wiele więcej. Czego zyskasz? Jego kurs zapewni Ci dobrą wiedzę roboczą Linux, zarówno z perspektywy linii graficznej, jak i polecenia, przygotowując Cię do łatwej nawigacji przez dowolną z głównych Linux dystrybucji.
28 godzin
Automatyzacja jest niezbędna do skutecznego funkcjonowania Linux w przedsiębiorstwie. Automatyzacja pozwala zminimalizować koszty poprzez zmniejszenie operacji ręcznych, pomaga zapewnić zgodność w całym centrum danych, standardyzuje infrastrukturę oprogramowania i przyspiesza rozmieszczenie infrastruktury bar-metalu i chmury. Ten kurs nauczy Cię, jak używać automatyki, aby osiągnąć te wyniki. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak wziąć udział w decyzjach architektonicznych obejmujących automatyzację centrum danych i zrozumieć zaawansowane koncepcje i techniki zarządzania systemami, które uwzględniają skalowalność, reprodukcyjność i efektywność. Kurs obejmuje również to, jak zapewnić fizyczne (bar-metale) i wirtualne hosty w konsekwentny i skalowalny sposób, wdrażanie narzędzi zarządzania konfiguracją w różnorodnym środowisku Linux, opublikowanie oprogramowania pakietu na systemach opartych na RPM i DPKG, planowanie, budowanie i dostosowanie opublikowania systemu operacyjnego w środowisku i więcej. Czego zyskasz? Ten kurs przygotowuje Cię do wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby wdrożyć Linux narzędzia automatyzacji w środowisku biznesowym.
28 godzin
Live Online (wirtualny) lub Live (w klasie)  4 dni w klasie prowadzonej przez instruktora  Hands-on Labs & Zakłady  Zasoby & Podręcznik kursu  Certyfikat ukończenia  Digitalny Badge Open Source Virtualization przechodzi głęboko w KVM (Kernel-based Virtual Machine) i Xen, najpopularniejsze technologie wirtualizacji hiperwizora w ekosystemie open source, a także rozmieszczenie i wykorzystanie kontenerów. Zbudowany przez ekspertów w dziedzinie wirtualności, ten kurs zapewnia środowisko techniczne, aby zrozumieć elementy niezbędne do budowy i zarządzania nowoczesną wirtualną infrastrukturą informatyczną. Co się nauczysz? Ten kurs zapewnia szkolenie KVM od początku z naciskiem na QEMU i libvirt, a także Xen. Dowiedz się, jak te i inne powiązane elementy open source można zebrać, aby stworzyć wirtualną infrastrukturę informatyczną. Koncentruje się na praktycznych umiejętnościach wdrażania, zapewniania wirtualnej infrastruktury i zarządzania rozwiązaniami, a także szczegółowych materiałach dotyczących korzystania z kontenerów. Ćwiczenia laboratoryjne koncentrują się na wirtualnych obrazach i zdjęciach, wdrażaniu, tworzeniu i utrzymaniu VM, integracji z infrastrukturą sieciową, przejściu przez urządzenie i wiele innych. Czego zyskasz? Ten kurs przygotuje Cię z umiejętnościami potrzebnymi do zrozumienia roli KVM i Xen w ekosystemie wirtualności, a także do połączenia KVM i innych komponentów w solidną i wydajną wirtualną infrastrukturę informatyczną.
28 godzin
Życie online (wirtualne) lub na żywo (klasa) 4 dni w klasie prowadzonej przez instruktora Hands-on Labs & Zakłady Zasoby & podręcznik kursu Certyfikat ukończenia Badge cyfrowe Potrzeba sysadminów o zaawansowanych umiejętnościach administracyjnych i sieciowych nigdy nie była większa, a konkurencja dla osób z doświadczeniem jest gwałtowna. Niezależnie od tego, czy szukasz przygotowania do eksperta do certyfikacji Linux Fundacji Certified Engineer (LFCE), potrzebujesz szkolenia, aby pomóc w przejściu do Linux z innych platform, czy po prostu szukasz tych niezbędnych umiejętności administracyjnych i sieciowych, ten kurs prowadzony przez instruktora nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się zaawansowanych Linux umiejętności administracyjnych, w tym, jak projektować, rozmieszczać i utrzymywać sieć prowadzącą pod Linux, jak zarządzać usługami sieciowymi, umiejętności tworzenia i obsługiwania sieci w jakiejkolwiek głównej Linux dystrybucji, jak bezpiecznie skonfigurować interfejsy sieciowe i jak rozmieszczać i skonfigurować pliki, strony internetowe, serwery e-mail i nazwy. Czego zyskasz? Ten kurs nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby być zaawansowanym administratorem systemów i przygotować się do certyfikacji LFCE.
28 godzin
Życie online (wirtualne) lub na żywo (klasa) 4 dni w klasie prowadzonej przez instruktora Hands-on Labs & Zakłady Zasoby & podręcznik kursu Certyfikat ukończenia Badge cyfrowe Dowiedz się, jak rozwijać aplikacje dla środowiska Linux. W tym kursie prowadzonym przez instruktora otrzymasz praktyczne doświadczenie z niezbędnymi narzędziami i metodami do rozwoju aplikacji i dowiesz się o cechach i technikach, które są wyjątkowe dla Linux. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o narzędziach i metodach rozwoju programów C i robienia programowania systemów pod Linux, techniki debugowania, zarządzania procesami, Linux określonych płatnych i systemowych połączeń i więcej. Czego zyskasz? Ten kurs przygotuje Cię do opracowania aplikacji dla środowiska Linux.

Last Updated:

Szkolenie The Linux Foundation, The Linux Foundation boot camp, Szkolenia Zdalne The Linux Foundation, szkolenie wieczorowe The Linux Foundation, szkolenie weekendowe The Linux Foundation, Kurs The Linux Foundation,Kursy The Linux Foundation, Trener The Linux Foundation, instruktor The Linux Foundation, kurs zdalny The Linux Foundation, edukacja zdalna The Linux Foundation, nauczanie wirtualne The Linux Foundation, lekcje UML, nauka przez internet The Linux Foundation, e-learning The Linux Foundation, kurs online The Linux Foundation, wykładowca The Linux Foundation

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions