Szkolenia Authorized Cloud and Containers

Authorized The Linux Foundation Cloud & Containers category courses.

Plany szkoleń z technologii Authorized Cloud and Containers

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Ten kurs obejmuje podstawowe koncepcje zwykle używane do budowania i administrowania Kubernetes klastr w produkcji, wykorzystując narzędzia niezależne od sprzedawcy. Budujemy zbiornik, określamy konfigurację sieci, rozwijamy zbiornik, rozmieszczamy aplikacje i konfigurujemy przechowywanie, bezpieczeństwo i inne obiekty niezbędne do typowego użytkowania. Ten kurs oferuje ekspozycję na wiele umiejętności niezbędnych do administrowania Kubernetes w środowisku produkcyjnym i jest doskonałym przygotowaniem do egzaminu Certified Kubernetes Administrator (CKA). W tym kursie dowiesz się o:
    instalacja multi-node Kubernetes klastru za pomocą kubadmu, jak rozwijać grupę, wybierać i wdrażać sieć grup, Różne metody zarządzania cyklem życia aplikacji, w tym skalowanie, aktualizacje i roll-back.
Kurs obejmuje również konfigurację bezpieczeństwa zarówno dla klastru, jak i kontenerów:
    zarządzanie przechowywaniem dostępnym do kontenerów, monitorowanie, logowanie i rozwiązywanie problemów z kontenerami i klastrem, konfiguracja harmonogramu i affinity deploymentów kontenerowych, używając Helm i wykresów do automatyzacji wdrażania aplikacji i Zrozumienie Federacji na rzecz tolerancji błędów i wyższej dostępności.
Po zakończeniu tego kursu będziesz gotowy do zainstalowania i konfigurowania klastru stopnia produkcji Kubernetes od konfiguracji sieci do uaktualnień do udostępniania deploymentów za pośrednictwem usług, a także poradzić sobie z bieżącym zadaniem niezbędnym do Kubernetes administracji. Kurs ten służy również jako przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego CKA.
21 godzin
Ten kurs nauczy Cię, jak przechowywać, przechowywać, rozmieszczać i skonfigurować aplikację w klastrze multi-node. Służy również jako przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Application Developer (CKAD). Zaczynając od prostego Python scenariusza, ten kurs pokaże Ci:
    Jak zdefiniować zasoby aplikacyjne wykorzystanie podstawowych primityw do budowania, monitorowania i rozwiązywania problemów skalających aplikacji w Kubernetes współpraca z plikami sieciowymi, bezpieczeństwo i przechowywanie w chmurze, Będziesz również narażony na wiele funkcji potrzebnych do wdrożenia aplikacji w środowisku produkcyjnym.
Co zyskasz w tym kursie? Objęte tematy są bezpośrednio dostosowane do obszarów wiedzy przetestowanych przez program CKAD i znacząco zwiększą zdolność studentów do uzyskania certyfikacji.
28 godzin
Ten kurs prowadzony przez instruktora zapewnia umiejętności i wiedzę w szerokim zakresie najlepszych praktyk w celu zapewnienia aplikacji opartych na kontenerach i platform w trakcie budowy, instalacji i pracy. Co się nauczysz? Ten kurs naraża Cię na wiedzę i umiejętności niezbędne do utrzymania bezpieczeństwa w dynamicznych, wieloprojektowych środowiskach. Kurs ten dotyczy zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dla:
    środowiska produkcyjne w chmurze obejmuje tematy związane z łańcuchem dostaw kontenerów bezpieczeństwa, przedmiotów z grupy została skonfigurowana poprzez rozmieszczenie, a w dalszym ciągu, elastyczne wykorzystanie, w tym gdzie znaleźć aktualne informacje o bezpieczeństwie i szkodliwości.
Kurs obejmuje praktyczne laboratoria, aby zbudować i zabezpieczyć grupę Kubernetes, a także monitorować i rejestrować wydarzenia bezpieczeństwa. Czego zyskasz? Ten kurs jest zaprojektowany jako przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Security Specialist (CKS) i znacząco zwiększy zdolność studentów do uzyskania certyfikacji.

Last Updated:

Szkolenie Authorized Cloud and Containers, Authorized Cloud and Containers boot camp, Szkolenia Zdalne Authorized Cloud and Containers, szkolenie wieczorowe Authorized Cloud and Containers, szkolenie weekendowe Authorized Cloud and Containers, Kurs Authorized Cloud and Containers,Kursy Authorized Cloud and Containers, Trener Authorized Cloud and Containers, instruktor Authorized Cloud and Containers, kurs zdalny Authorized Cloud and Containers, edukacja zdalna Authorized Cloud and Containers, nauczanie wirtualne Authorized Cloud and Containers, lekcje UML, nauka przez internet Authorized Cloud and Containers, e-learning Authorized Cloud and Containers, kurs online Authorized Cloud and Containers, wykładowca Authorized Cloud and Containers

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions