Szkolenia Authorized Cloud and Containers

Authorized The Linux Foundation Cloud & Containers category courses.

Plany szkoleń z technologii Authorized Cloud and Containers

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ten kurs nauczy Cię, jak konteneryzować, hostować, wdrażać i konfigurować aplikację w klastrze wielowęzłowym. Służy również jako przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Application Developer (CKAD). Zaczynając od prostego skryptu Python, ten kurs pokaże ci:
    jak definiować zasoby aplikacji używać podstawowych prymitywów do tworzenia, monitorowania i rozwiązywania problemów ze skalowalnymi aplikacjami w Kubernetes praca z wtyczkami sieciowymi, bezpieczeństwem i przechowywaniem danych w chmurze, poznasz również wiele funkcji potrzebnych do wdrożenia aplikacji w środowisku produkcyjnym.
Co zyskasz podczas tego kursu? Poruszane tematy są bezpośrednio powiązane z domenami wiedzy testowanymi przez program CKAD i znacznie zwiększą zdolność studentów do uzyskania certyfikatu.
28 godzin
Ten kurs obejmuje podstawowe koncepcje zwykle używane do budowania i administrowania klastrem Kubernetes w produkcji, przy użyciu narzędzi niezależnych od dostawcy. Budujemy klaster, określamy konfigurację sieci, rozwijamy klaster, wdrażamy aplikacje i konfigurujemy pamięć masową, zabezpieczenia i inne obiekty niezbędne do typowego użytkowania. Kurs ten oferuje ekspozycję na wiele umiejętności niezbędnych do administrowania Kubernetes w środowisku produkcyjnym i stanowi doskonałe przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Administrator (CKA). W tym kursie dowiesz się o:
    instalacja klastra wielowęzłowego Kubernetes przy użyciu kubeadm, jak rozwijać klaster, wybierając i wdrażając sieci klastrowe, różne metody zarządzania cyklem życia aplikacji, w tym skalowanie, aktualizacje i wycofywanie.
Kurs obejmuje również konfigurację zabezpieczeń zarówno dla klastra, jak i kontenerów:
    zarządzanie pamięcią masową dostępną dla kontenerów, monitorowanie, rejestrowanie i rozwiązywanie problemów z kontenerami i klastrem, konfigurowanie harmonogramu i powinowactwa wdrożeń kontenerów, używanie Helm i wykresów do automatyzacji wdrażania aplikacji oraz zrozumienie federacji dla tolerancji błędów i wyższej dostępności.
Pod koniec tego kursu będziesz przygotowany do zainstalowania i skonfigurowania klastra Kubernetes klasy produkcyjnej, od konfiguracji sieci po aktualizacje i udostępnianie wdrożeń za pośrednictwem usług, a także do obsługi bieżących zadań niezbędnych do administrowania Kubernetes. Kurs ten służy również jako przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego CKA.
28 godzin
Ten prowadzony przez instruktora kurs zapewnia umiejętności i wiedzę w szerokim zakresie najlepszych praktyk w zakresie zabezpieczania aplikacji i platform opartych na kontenerach podczas kompilacji, wdrażania i uruchamiania. Czego się nauczysz? Kurs ten dostarcza wiedzy i umiejętności potrzebnych do utrzymania bezpieczeństwa w dynamicznych, wieloprojektowych środowiskach. Ten kurs dotyczy kwestii bezpieczeństwa:
    środowiska produkcyjne w chmurze obejmuje tematy związane z łańcuchem dostaw kontenerów bezpieczeństwa, tematy od etapu przed skonfigurowaniem klastra, poprzez wdrożenie, aż po bieżące użytkowanie, zwinne użytkowanie, w tym gdzie znaleźć bieżące informacje na temat bezpieczeństwa i luk w zabezpieczeniach.
Kurs obejmuje praktyczne laboratoria umożliwiające zbudowanie i zabezpieczenie klastra Kubernetes, a także monitorowanie i rejestrowanie zdarzeń bezpieczeństwa. Co zyskasz? Kurs ten został zaprojektowany jako przygotowanie do egzaminu Certified Kubernetes Security Specialist (CKS) i znacznie zwiększy zdolność studentów do uzyskania certyfikatu.

Last Updated:

Szkolenie Authorized Cloud and Containers, Authorized Cloud and Containers boot camp, Szkolenia Zdalne Authorized Cloud and Containers, szkolenie wieczorowe Authorized Cloud and Containers, szkolenie weekendowe Authorized Cloud and Containers, Kurs Authorized Cloud and Containers,Kursy Authorized Cloud and Containers, Trener Authorized Cloud and Containers, instruktor Authorized Cloud and Containers, kurs zdalny Authorized Cloud and Containers, edukacja zdalna Authorized Cloud and Containers, nauczanie wirtualne Authorized Cloud and Containers, lekcje UML, nauka przez internet Authorized Cloud and Containers, e-learning Authorized Cloud and Containers, kurs online Authorized Cloud and Containers, wykładowca Authorized Cloud and Containers

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions