Szkolenia System Administration

Szkolenia z tematu System Administration w Polsce.

Plany szkoleń z technologii System Administration

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Linux Administracja systemów jest jedną z najbardziej wymaganych umiejętności w IT. Niezależnie od tego, czy szukasz profesjonalnego przygotowania do certyfikacji Linux Foundation Certified System Administration (LFCS), potrzebujesz szkolenia, aby pomóc w rozpoczęciu nowej kariery Linux IT, przejściu do Linux z innej platformy, czy po prostu szukasz umiejętności sysadmin, ten kurs prowadzony przez instruktora nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak zarządzać, konfigurować i uaktualniać Linux systemy prowadzące jedną z trzech głównych Linux rodzin dystrybucji: Red Hat, SUSE, Debian/Ubuntu, jak opanować narzędzia i koncepcje, których potrzebujesz, aby efektywnie zbudować i zarządzać infrastrukturą przedsiębiorstwa, jak wykorzystać najnowocześniejsze techniki zarządzania systemami w scenariuszach rzeczywistych poprzez praktyczne laboratoria i wiele innych. Czego zyskasz? Ten kurs daje umiejętności i informacje, które potrzebujesz, aby przejść egzamin LFCS i pracować jako profesjonalny Linux administrator systemu.
28 godzin
Ten kurs prowadzony przez instruktora przejdzie Cię przez wiele zagrożeń i zagrożeń, które istnieją, pokaże Ci, jak używać najlepszych praktyk i innych narzędzi open-source, aby złagodzić lub przeciwdziałać tym zagrożeniom, i uczy Cię, co musisz wiedzieć, aby wykryć i odzyskać z tych ataków, które zdarzają się. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak ocenić zagrożenia bezpieczeństwa w środowisku biznesowym, najlepsze techniki i narzędzia, aby zwiększyć bezpieczeństwo, utrudnienie serwera, jak uruchomić i używać narzędzi monitorowania i wykrywania ataków, jak uzyskać widoczność w możliwych szkodliwościach, sztukę i naukę opracowania swojej polityki bezpieczeństwa i strategii odpowiedzi, jak skonfigurować swoje systemy do zgodności z HIPAA, DISA STIG itp. i wiele innych. Czego zyskasz? Ten zaawansowany, całkowicie praktyczny kurs przyjmuje wysoce techniczny podejście do obejmowania ważnych technik i narzędzi bezpieczeństwa. Zapewniając widoczność zarówno w wektorach ataku, jak i możliwych dziur bezpieczeństwa, ten kurs zapewnia kompletny przewodnik o tym, jak złagodzić zagrożenia bezpieczeństwa w dowolnym środowisku.
28 godzin
Utrzymanie optymalnego funkcjonowania Linux systemów jest krytyczną funkcją dla większości Linux profesjonalistów IT. Ten kurs nauczysz odpowiednie narzędzia, podsystemy i techniki, które potrzebujesz, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność z Linux Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o najlepszych praktykach konfiguracji przemysłu, najlepszych wypróbowanych i prawdziwych narzędzi i technik optymalizacji wydajności, jak ręcznie zoptymalizować zachowanie jądrowe, śledzenie, profilowanie i techniki instrumentowania w szerokim zakresie warunków i wiele innych. Czego zyskasz? Ten kurs optymalizacji wydajności Linux przygotowuje Cię do wykorzystania wszystkich narzędzi i technik, które potrzebujesz, aby Twoje systemy Linux działały na optymalnych poziomach. Te techniki i narzędzia zostały opracowane i przetestowane w najbardziej wymagających środowiskach komputerowych o wysokiej wydajności.
28 godzin
Linux mocy prawie wszystkich superkomputerów świata, większość serwerów zasilających Internet, większość transakcji finansowych na całym świecie i miliardy Android urządzeń. W sumie Linux jest wszędzie. Ten kurs prowadzony przez instruktora zapewni Ci dobrą wiedzę roboczą Linux, zarówno z perspektywy linii graficznej, jak i polecenia, pozwalając na łatwą nawigację przez dowolną z głównych Linux dystrybucji. Co się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o historii Linux, jak zainstalować Linux, jak korzystać z graficznego interfejsu użytkownika, jak kontrolować Linux za pomocą linii poleceń, podstawowej Linux bezpieczeństwa i wiele więcej. Czego zyskasz? Jego kurs zapewni Ci dobrą wiedzę roboczą Linux, zarówno z perspektywy linii graficznej, jak i polecenia, przygotowując Cię do łatwej nawigacji przez dowolną z głównych Linux dystrybucji.

Last Updated:

Szkolenie System Administration, System Administration boot camp, Szkolenia Zdalne System Administration, szkolenie wieczorowe System Administration, szkolenie weekendowe System Administration, Kurs System Administration,Kursy System Administration, Trener System Administration, instruktor System Administration, kurs zdalny System Administration, edukacja zdalna System Administration, nauczanie wirtualne System Administration, lekcje UML, nauka przez internet System Administration, e-learning System Administration, kurs online System Administration, wykładowca System Administration

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions