Szkolenia SOA ESB Integration

Szkolenia SOA ESB Integration

Praktyczne szkolenia na żywo z SOA ESB Integration.

ESB implementuje system komunikacji między wzajemnie współpracującymi aplikacjami w architekturze zorientowanej na usługi (SOA).

Szkolenie SOA ESB Integration jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie SOA ESB Integration

Plany szkoleń z technologii SOA ESB Integration

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Kurs przeznaczony jest dla osób technicznych, które chcą nauczyć się OpenESB. Szkolenie szczegółowo opisuje koncepcje techniczne wymagane do dobrego zrozumienia projektu i rozwoju integracji usług. Obejmuje standardowe specyfikacje, takie jak schematy XML , WSDL i BPEL używane przez OpenESB. Ten dwudniowy kurs zapewnia podstawową wiedzę pozwalającą zrozumieć zasady i projekty OpenESB. Aby uzyskać natychmiastową wiedzę operacyjną, wymagany jest trening OpenESB T02.
21 godzin
Talend Open Studio for ESB to narzędzie do integracji aplikacji w czasie rzeczywistym typu open source do mediacji usług i routingu. Upraszcza integrację systemów, usług i aplikacji klasy korporacyjnej. Dzięki aplikacjom umożliwiającym obsługę i starszym systemom umożliwia tworzenie architektur zorientowanych na usługi (SOA). W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z Talend Open Studio dla ESB do tworzenia, łączenia, pośredniczenia i zarządzania usługami i ich interakcjami. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli
  • Integruj, ulepszaj i dostarczaj technologie ESB jako pojedyncze pakiety w różnych środowiskach wdrożeniowych.
  • Zrozum i wykorzystuj najczęściej używane komponenty Talend Open Studio .
  • Zintegruj dowolną aplikację, bazę danych, interfejs API lub usługi sieciowe.
  • Bezproblemowa integracja heterogenicznych systemów i aplikacji.
  • Osadź istniejące biblioteki kodów Java aby rozszerzyć projekty.
  • Wykorzystaj komponenty i kod społeczności do rozszerzenia projektów.
  • Szybka integracja systemów, aplikacji i źródeł danych w środowisku Eclipse typu przeciągnij i upuść.
  • Skróć czas programowania i koszty konserwacji, generując zoptymalizowany kod wielokrotnego użytku.
Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
14 godzin
Mule (lub Mule ESB) to lekka magistrala usług dla przedsiębiorstw (ESB) i framework integracyjny stworzony przez MuleSoft Mule to Javabased, ale może pośredniczyć w interakcjach między innymi platformami, takimi jakNET, za pomocą usług sieciowych lub gniazd W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć różne aplikacje, źródła danych i interfejsy API podczas tworzenia przykładowej aplikacji routingu przy użyciu Mule Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Projektuj, buduj i zarządzaj łącznością między API a aplikacjami i usługami Zarządzaj interakcjami między starszymi systemami i niestandardowymi aplikacjami Łączenie oprogramowania jako usługi (SaaS) i oprogramowania onpremises Wykorzystaj narzędzia projektowania i rozwoju Mule do projektowania, testowania i uruchamiania przepływów Mule Zrozumieć i wspierać różne standardy przesyłania wiadomości, w tym AMQP, JMS i WMQ Monitoruj, wdrażaj i konfiguruj aplikacje za pomocą Mule Management Console (MMC) Publiczność Deweloperzy Architekci Projektanci Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .

Last Updated:

Szkolenie SOA ESB Integration, SOA ESB Integration boot camp, Szkolenia Zdalne SOA ESB Integration, szkolenie wieczorowe SOA ESB Integration, szkolenie weekendowe SOA ESB Integration, Kurs SOA ESB Integration,Kursy SOA ESB Integration, Trener SOA ESB Integration, instruktor SOA ESB Integration, kurs zdalny SOA ESB Integration, edukacja zdalna SOA ESB Integration, nauczanie wirtualne SOA ESB Integration, lekcje UML, nauka przez internet SOA ESB Integration, e-learning SOA ESB Integration, kurs online SOA ESB Integration, wykładowca SOA ESB Integration

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions