Szkolenia SOA ESB Integration

Szkolenia SOA ESB Integration

Praktyczne szkolenia na żywo z SOA ESB Integration.

ESB implementuje system komunikacji między wzajemnie współpracującymi aplikacjami w architekturze zorientowanej na usługi (SOA).

Szkolenie SOA ESB Integration jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie SOA ESB Integration

Plany szkoleń z technologii SOA ESB Integration

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla osób technicznych, które chcą nauczyć się OpenESB. Szkolenie szczegółowo opisuje koncepcje techniczne wymagane do dobrego zrozumienia projektowania i rozwoju integracji usług. Obejmuje standardowe specyfikacje, takie jak XML Schemas, WSDL i BPEL używane przez OpenESB. Ten 2-dniowy kurs zapewnia podstawową wiedzę umożliwiającą zrozumienie zasad i projektów OpenESB. Aby uzyskać natychmiastową wiedzę operacyjną, wymagane jest szkolenie OpenESB T02.
21 godzin
Talend Open Studio for ESB to otwarte narzędzie do integracji aplikacji w czasie rzeczywistym, służące do mediacji i routingu usług. Upraszcza integrację systemów, usług i aplikacji klasy korporacyjnej. Umożliwia tworzenie architektur zorientowanych na usługi (SOA) poprzez udostępnianie usług aplikacjom i starszym systemom. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Talend Open Studio for ESB do tworzenia, łączenia, pośredniczenia i zarządzania usługami oraz ich interakcjami. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Integracja, ulepszanie i dostarczanie technologii ESB jako pojedynczych pakietów w różnych środowiskach wdrożeniowych. Zrozumienie i wykorzystanie Talend najczęściej używanych komponentów Open Studio. Integracja dowolnej aplikacji, bazy danych, API lub usług sieciowych. Płynna integracja heterogenicznych systemów i aplikacji. Osadzanie istniejących bibliotek kodu Java w celu rozszerzenia projektów. Wykorzystanie komponentów i kodu społeczności do rozszerzenia projektów. Szybka integracja systemów, aplikacji i źródeł danych w środowisku Eclipse metodą "przeciągnij i upuść". Skrócenie czasu programowania i obniżenie kosztów utrzymania dzięki generowaniu zoptymalizowanego kodu wielokrotnego użytku.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
14 godzin
Mule (lub Mule ESB) to lekka szyna usług dla przedsiębiorstw (ESB) i framework integracyjny stworzony przez MuleSoft. Mule jest oparty na Javie, ale może pośredniczyć w interakcjach między innymi platformami, takimi jak .NET, przy użyciu usług sieciowych lub gniazd. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć różne aplikacje, źródła danych i interfejsy API, budując przykładową aplikację routingu przy użyciu Mule. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Projektuj, twórz i zarządzaj łącznością między interfejsami API a aplikacjami i usługami. Zarządzanie interakcjami między starszymi systemami i niestandardowymi aplikacjami. Łącz oprogramowanie jako usługę (SaaS) z oprogramowaniem lokalnym. Korzystanie z narzędzi projektowych i programistycznych Mule do projektowania, testowania i uruchamiania przepływów Mule. Zrozumienie i obsługa różnych standardów przesyłania wiadomości, w tym AMQP, JMS i WMQ. Monitorowanie, wdrażanie i konfigurowanie aplikacji za pomocą Mule Management Console (MMC).
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie SOA ESB Integration, SOA ESB Integration boot camp, Szkolenia Zdalne SOA ESB Integration, szkolenie wieczorowe SOA ESB Integration, szkolenie weekendowe SOA ESB Integration, Kurs SOA ESB Integration,Kursy SOA ESB Integration, Trener SOA ESB Integration, instruktor SOA ESB Integration, kurs zdalny SOA ESB Integration, edukacja zdalna SOA ESB Integration, nauczanie wirtualne SOA ESB Integration, lekcje UML, nauka przez internet SOA ESB Integration, e-learning SOA ESB Integration, kurs online SOA ESB Integration, wykładowca SOA ESB Integration

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions