Szkolenia Mule

Szkolenia Mule

Praktyczne szkolenia na żywo z Mule (lub Mule ESB).
Mule to lekka oparta na języku Java Enterprise Service Bus (ESB) platforma integracyjna, która umożliwia programistom szybkie i łatwe łączenie aplikacji, umożliwiając im wymianę danych. Pozwala na łatwą integrację istniejących systemów, niezależnie od różnych technologii używanych w aplikacjach, w tym JMS, Web Services, JDBC, HTTP i innych. ESB można wdrożyć w dowolnym miejscu, może integrować i organizować zdarzenia w czasie rzeczywistym lub w trybie wsadowym i ma uniwersalną łączność. Szkolenie z Mule (lub Mule ESB) . jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Mule ESB

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Mule (lub Mule ESB) to lekka szyna usług dla przedsiębiorstw (ESB) i framework integracyjny stworzony przez MuleSoft. Mule jest oparty na Javie, ale może pośredniczyć w interakcjach między innymi platformami, takimi jak .NET, przy użyciu usług sieciowych lub gniazd. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć różne aplikacje, źródła danych i interfejsy API, budując przykładową aplikację routingu przy użyciu Mule. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Projektuj, twórz i zarządzaj łącznością między interfejsami API a aplikacjami i usługami. Zarządzanie interakcjami między starszymi systemami i niestandardowymi aplikacjami. Łącz oprogramowanie jako usługę (SaaS) z oprogramowaniem lokalnym. Korzystanie z narzędzi projektowych i programistycznych Mule do projektowania, testowania i uruchamiania przepływów Mule. Zrozumienie i obsługa różnych standardów przesyłania wiadomości, w tym AMQP, JMS i WMQ. Monitorowanie, wdrażanie i konfigurowanie aplikacji za pomocą Mule Management Console (MMC).
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Mule, Mule ESB boot camp, Szkolenia Zdalne Mule, szkolenie wieczorowe Mule, szkolenie weekendowe Mule ESB, Kurs Mule,Kursy Mule ESB, Trener Mule ESB, instruktor Mule ESB, kurs zdalny Mule ESB, edukacja zdalna Mule ESB, nauczanie wirtualne Mule ESB, lekcje UML, nauka przez internet Mule, e-learning Mule, kurs online Mule ESB, wykładowca Mule

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions