Szkolenia SAS

Szkolenia SAS

Praktyczne szkolenia na żywo z SAS. SAS (Statistical Analysis System) to środowisko do analizy predykcyjnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analityki i nie tylko. Dzięki programowaniu SAS użytkownicy mogą automatyzować powtarzalne procesy, zarządzać dużymi zbiorami danych itp. jak zautomatyzować powtarzające się procesy, zarządzać zestawami dużych zbiorów danych SASitp.
Szkolenie SAS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SAS

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
SAS to statystyczna platforma oprogramowania do analizy predykcyjnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analityki i nie tylko. Dzięki programowaniu SAS użytkownicy mogą automatyzować powtarzalne procesy, zarządzać dużymi zbiorami danych itp. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą zaprogramować w SAS do zaawansowanej analizy danych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Makra główne do pisania wydajnych programów SAS.
 • Trenuj model i wykonuj prognozy na podstawie niewidzialnych danych za pomocą modelowania predykcyjnego.
 • Twórz wykresy i wykresy do wizualizacji danych.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
R jest językiem programowania i środowiskiem oprogramowania dla komputerów statystycznych. SAS jest platformą oprogramowania statystycznego dla analizy przewidywalnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analizy i więcej. Dzięki R w SAS, użytkownicy mogą znaleźć naturalne grupy danych do analizy klastrów, które są niezbędne do wydobywania danych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą zaplanować z R w SAS do analizy klastrów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Wykorzystanie analizy klastrów do wydobywania danych Syntax Master R dla rozwiązań klasyfikacyjnych. Wykonanie hierarchicznego i niehierarchicznego klastrowania. podejmowanie decyzji opartych na danych, które pomogą poprawić działalność gospodarczą.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie SAS, SAS boot camp, Szkolenia Zdalne SAS, szkolenie wieczorowe SAS, szkolenie weekendowe SAS, Kurs SAS,Kursy SAS, Trener SAS, instruktor SAS, kurs zdalny SAS, edukacja zdalna SAS, nauczanie wirtualne SAS, lekcje UML, nauka przez internet SAS, e-learning SAS, kurs online SAS, wykładowca SAS

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions