Szkolenia SAS

Szkolenia SAS

Praktyczne szkolenia na żywo z SAS. SAS (Statistical Analysis System) to środowisko do analizy predykcyjnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analityki i nie tylko. Dzięki programowaniu SAS użytkownicy mogą automatyzować powtarzalne procesy, zarządzać dużymi zbiorami danych itp. jak zautomatyzować powtarzające się procesy, zarządzać zestawami dużych zbiorów danych SASitp.
Szkolenie SAS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SAS

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
R to język programowania i środowisko programistyczne do obliczeń statystycznych. SAS to platforma oprogramowania statystycznego do analizy predykcyjnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analityki i nie tylko. Dzięki R w SAS użytkownicy mogą znaleźć naturalne grupy danych do analizy skupień, które są niezbędne do eksploracji danych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą programować z R w SAS do analizy skupień. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wykorzystanie analizy skupień do eksploracji danych Opanuj składnię R dla rozwiązań klastrowania. Wdrażanie hierarchicznego i niehierarchicznego klastrowania. Podejmowanie decyzji opartych na danych w celu usprawnienia operacji biznesowych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
SAS to platforma oprogramowania statystycznego do analizy predykcyjnej, zarządzania danymi, zaawansowanej analityki i nie tylko. Dzięki programowaniu SAS użytkownicy są w stanie zautomatyzować powtarzalne procesy, zarządzać dużymi zbiorami danych itp. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą programować w SAS do zaawansowanej analizy danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Opanuj makra, aby pisać wydajne programy SAS. Trenuj model i prognozuj na niewidzianych danych za pomocą modelowania predykcyjnego. Tworzenie wykresów i wykresów do wizualizacji danych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie SAS, SAS boot camp, Szkolenia Zdalne SAS, szkolenie wieczorowe SAS, szkolenie weekendowe SAS, Kurs SAS,Kursy SAS, Trener SAS, instruktor SAS, kurs zdalny SAS, edukacja zdalna SAS, nauczanie wirtualne SAS, lekcje UML, nauka przez internet SAS, e-learning SAS, kurs online SAS, wykładowca SAS

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions