Szkolenia Robocorp

Szkolenia Robocorp

Praktyczne szkolenia na żywo z Robocorp - platformy open-source do rozwijania robotów i automatyzacji procesów (RPA). Podczas kursu uczestnik zapozna się z modułami: proces (np. przenoszenie danych pomiędzy systemami), aplikacje (np. Windowsowe, SAP) i dane (ustrukturalizowane w dokumentach oraz nieustrukturalizowane źródła danych.

Szkolenie Robocorp jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Robocorp

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Robocorp RPA Framework to rozwiązanie open-source RPA (Robotic Process Automation) w celu ułatwienia rozwoju i konserwacji robotów oprogramowania. Koncentruje się na współpracy, eksperymentacji, uczenia się i rozwoju iteracyjnego najlepszych praktyk. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do programistów robotów, którzy chcą korzystać z platformy dostosowanej do deweloperów, otwartego źródła, aby zbudować rozwiązania RPA dla swojej organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instalacja i konfiguracja Robocode developer studio. Użyj narzędzi Robocode developer do tworzenia oprogramowania RPA. Podnoszenie Robot Framework ekosystemu w celu optymalizacji rozwoju i współpracy. Korzystaj z platformy orchestracyjnej Robocloud, aby uruchomić roboty oprogramowania klasy przedsiębiorstwa. Podziel się wiedzą i buduj społeczność z innymi twórcami robotów oprogramowania.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Robocorp

Szkolenie Robocorp, Robocorp boot camp, Szkolenia Zdalne Robocorp, szkolenie wieczorowe Robocorp, szkolenie weekendowe Robocorp, Kurs Robocorp,Kursy Robocorp, Trener Robocorp, instruktor Robocorp, kurs zdalny Robocorp, edukacja zdalna Robocorp, nauczanie wirtualne Robocorp, lekcje UML, nauka przez internet Robocorp, e-learning Robocorp, kurs online Robocorp, wykładowca Robocorp

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions