Szkolenia PySpark

Szkolenia PySpark

PySpark to interfejs API języka Python dla platformy Spark wydany przez społeczność Apache Spark w celu obsługi języka Python za pomocą platformy Spark. Korzystając z PySpark, można łatwo zintegrować i pracować z RDD również w języku programowania Python. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe PySpark na żywo pokazują, jak używać Pythona i Sparka do analizy dużych zbiorów danych.

Szkolenie z usługi PySpark jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PySpark

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce, participants will learn how to use Python and Spark together to analyze big data as they work on hands-on exercises. By the end of this training, participants will be able to:
  • Learn how to use Spark with Python to analyze Big Data.
  • Work on exercises that mimic real world cases.
  • Use different tools and techniques for big data analysis using PySpark.

Last Updated:

Szkolenie PySpark, PySpark boot camp, Szkolenia Zdalne PySpark, szkolenie wieczorowe PySpark, szkolenie weekendowe PySpark, Kurs PySpark,Kursy PySpark, Trener PySpark, instruktor PySpark, kurs zdalny PySpark, edukacja zdalna PySpark, nauczanie wirtualne PySpark, lekcje UML, nauka przez internet PySpark, e-learning PySpark, kurs online PySpark, wykładowca PySpark

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions