Szkolenia OpenVINO

Szkolenia OpenVINO

Praktyczne szkolenia na żywo z OpenVINO. OpenVINO jest narzędziem, które zapewnia efektywne wdrażanie rozwiązań deep learning (głębokiego uczenia się) i systemów wizyjnych w różnych przeznaczeniach. Zestaw narzędzi OpenVINO został oparty o sieci CNN (Convolutional Neural Networks) i maksymalizuje wydajność. Szkolenie przedstawia optymalizację głębokiego uczenia się przy wykorzystaniu układu programowalnego FPGA (Field Programmable Gate Array) i OpenVino.

Szkolenie OpenVINO jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii OpenVINO

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
FPGA (Field Programmable Gate Array) to zintegrowany obwód, który może być używany do przyspieszenia obliczeń głębokiego uczenia się. OpenVINO to zestaw narzędzi open source do optymalizacji Deep Learning modeli na sprzęcie Intel.

Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych, którzy chcą przyspieszyć aplikacje do uczenia się maszynowego w czasie rzeczywistym i rozmieszczać je na skalę.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Zainstaluj zestaw narzędzi OpenVINO. Przyspieszyć aplikację wizji komputerowej za pomocą FPGA. Wykonuj różne warstwy CNN na FPGA. Skalić aplikację na kilka węzłów w klastrze Kubernetes.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii OpenVINO

Szkolenie OpenVINO, OpenVINO boot camp, Szkolenia Zdalne OpenVINO, szkolenie wieczorowe OpenVINO, szkolenie weekendowe OpenVINO, Kurs OpenVINO,Kursy OpenVINO, Trener OpenVINO, instruktor OpenVINO, kurs zdalny OpenVINO, edukacja zdalna OpenVINO, nauczanie wirtualne OpenVINO, lekcje UML, nauka przez internet OpenVINO, e-learning OpenVINO, kurs online OpenVINO, wykładowca OpenVINO

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions