Szkolenia OpenCV

Szkolenia OpenCV

Praktyczne szkolenie na żywo z OpenCV. OpenCV (Open Source Computer Vision Library) to biblioteka oprogramowania do przetwarzania obrazu i uczenia maszynowego typu open source. OpenCV został zbudowany w celu zapewnienia wspólnej infrastruktury dla aplikacji wizyjnych i przyspieszenia wykorzystania percepcji maszynowej w produktach komercyjnych. Będąc produktem na licencji BSD, OpenCV ułatwia firmom wykorzystanie i modyfikację kodu. Biblioteka ta jest wieloplatformowa, można z niej korzystać w Mac OS X, Windows jak i Linux.

Szkolenie z OpenCV Project są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo".Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii OpenCV

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
OpenCV (Open Source Computer Vision Library: http://opencv.org) is an open-source BSD-licensed library that includes several hundreds of computer vision algorithms. Audience This course is directed at engineers and architects seeking to utilize OpenCV for computer vision projects
21 godzin
To instruktażowe szkolenie na żywo wprowadza oprogramowanie, sprzęt i proces stepbystep potrzebny do zbudowania systemu rozpoznawania twarzy od zera Rozpoznawanie twarzy jest również znane jako Rozpoznawanie twarzy Sprzęt używany w tym laboratorium obejmuje Rasberry Pi, moduł kamery, serwa (opcjonalnie), itp Uczestnicy są odpowiedzialni za kupowanie tych komponentów samodzielnie Używane oprogramowanie obejmuje OpenCV, Linux, Python itp Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zainstaluj Linux, OpenCV i inne programy narzędziowe i biblioteki na Rasberry Pi Skonfiguruj OpenCV do przechwytywania i wykrywania obrazów twarzy Zapoznaj się z różnymi opcjami pakowania systemu Rasberry Pi do użytku w rzeczywistych środowiskach Dostosuj system do różnych zastosowań, w tym do nadzoru, weryfikacji tożsamości itp Publiczność Deweloperzy Technicy sprzętu / oprogramowania Osoby techniczne we wszystkich branżach Hobbiści Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Inne opcje sprzętu i oprogramowania: Arduino, OpenFace, Windows, itp Jeśli chcesz skorzystać z któregokolwiek z nich, skontaktuj się z nami w celu umówienia się .
14 godzin
OpenCV to biblioteka funkcji programowania do rozdzielania obrazów za pomocą algorytmów komputerowych. OpenCV 4 jest najnowszym wydaniem OpenCV i zapewnia optymalizowaną modularność, aktualizowane algorytmy i wiele innych. OpenCV 4 i Python, użytkownicy będą mogli oglądać, pobierać i klasyfikować obrazy i filmy dla zaawansowanego rozpoznawania obrazu. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów oprogramowania, którzy chcą zaplanować w Python z OpenCV 4 do głębokiego uczenia się. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Wyświetlanie, ładowanie i klasyfikacja obrazów i filmów za pomocą OpenCV 4. Wprowadzenie głębokiego nauki w OpenCV 4 z TensorFlow i Keras. Wykonaj modele głębokiego uczenia się i generuj wpływowe raporty z obrazów i filmów.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie OpenCV, OpenCV boot camp, Szkolenia Zdalne OpenCV, szkolenie wieczorowe OpenCV, szkolenie weekendowe OpenCV, Kurs OpenCV,Kursy OpenCV, Trener OpenCV, instruktor OpenCV, kurs zdalny OpenCV, edukacja zdalna OpenCV, nauczanie wirtualne OpenCV, lekcje UML, nauka przez internet OpenCV, e-learning OpenCV, kurs online OpenCV, wykładowca OpenCV

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions