Szkolenia OpenCV

Szkolenia OpenCV

Praktyczne szkolenie na żywo z OpenCV. OpenCV (Open Source Computer Vision Library) to biblioteka oprogramowania do przetwarzania obrazu i uczenia maszynowego typu open source. OpenCV został zbudowany w celu zapewnienia wspólnej infrastruktury dla aplikacji wizyjnych i przyspieszenia wykorzystania percepcji maszynowej w produktach komercyjnych. Będąc produktem na licencji BSD, OpenCV ułatwia firmom wykorzystanie i modyfikację kodu. Biblioteka ta jest wieloplatformowa, można z niej korzystać w Mac OS X, Windows jak i Linux.

Szkolenie z OpenCV Project są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo".Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii OpenCV

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
OpenCV (Open Source Computer Vision Library: http://opencv.org) to biblioteka na licencji BSD o otwartym kodzie źródłowym, która zawiera kilkaset algorytmów wizji komputerowej. Publiczność Ten kurs jest skierowany do inżynierów i architektów, którzy chcą wykorzystać OpenCV w projektach związanych z wizją komputerową
14 godzin
OpenCV to biblioteka funkcji programistycznych do odszyfrowywania obrazów za pomocą algorytmów komputerowych. OpenCV 4 to najnowsza wersja OpenCV, która zapewnia zoptymalizowaną modułowość, zaktualizowane algorytmy i nie tylko. Dzięki OpenCV 4 i Python użytkownicy będą mogli przeglądać, ładować i klasyfikować obrazy i filmy w celu zaawansowanego rozpoznawania obrazów. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania, którzy chcą programować w Python z OpenCV 4 do głębokiego uczenia się. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wyświetlanie, ładowanie i klasyfikowanie obrazów i filmów przy użyciu OpenCV 4. Implementacja głębokiego uczenia w OpenCV 4 z TensorFlow i Keras. Uruchamiaj modele głębokiego uczenia i generuj wpływowe raporty z obrazów i filmów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo wprowadza oprogramowanie, sprzęt i krok po kroku proces potrzebny do zbudowania od podstaw systemu rozpoznawania twarzy. Rozpoznawanie twarzy jest również znane jako Face Recognition. Sprzęt używany w tym laboratorium obejmuje Rasberry Pi, moduł kamery, serwomechanizmy (opcjonalnie) itp. Uczestnicy są odpowiedzialni za zakup tych komponentów we własnym zakresie. Wykorzystywane oprogramowanie obejmuje OpenCV, Linux, Python itp. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstaluj system Linux, OpenCV oraz inne oprogramowanie narzędziowe i biblioteki na Rasberry Pi. Skonfigurowanie OpenCV do przechwytywania i wykrywania obrazów twarzy. Zrozumienie różnych opcji pakowania systemu Rasberry Pi do użytku w rzeczywistych środowiskach. Dostosowanie systemu do różnych przypadków użycia, w tym nadzoru, weryfikacji tożsamości itp.
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  Inne opcje sprzętu i oprogramowania obejmują: Arduino, OpenFace, Windows itp. Jeśli chcesz skorzystać z którejkolwiek z tych opcji, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Last Updated:

Szkolenie OpenCV, OpenCV boot camp, Szkolenia Zdalne OpenCV, szkolenie wieczorowe OpenCV, szkolenie weekendowe OpenCV, Kurs OpenCV,Kursy OpenCV, Trener OpenCV, instruktor OpenCV, kurs zdalny OpenCV, edukacja zdalna OpenCV, nauczanie wirtualne OpenCV, lekcje UML, nauka przez internet OpenCV, e-learning OpenCV, kurs online OpenCV, wykładowca OpenCV

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions