Szkolenia NLTK

Szkolenia NLTK

Zestaw narzędzi języka naturalnego (NLTK) to platforma służąca do tworzenia programów w języku Python, które pracują z danymi języka ludzkiego w celu zastosowania w statystycznym przetwarzaniu języka naturalnego. Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo NLTK (Python Natural Language Toolkit) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy i zaawansowane tematy NLTK.

Szkolenie z usługi NLTK jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Natural Language Toolkit

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Opis
Pod koniec szkolenia oczekuje się, że delegaci będą odpowiednio wyposażeni w podstawowe koncepcje Pythona i powinni być w stanie wystarczająco wykorzystać NLTK do wdrożenia większości operacji opartych na NLP i ML. Szkolenie ma na celu nie tylko przekazanie wiedzy egzekucyjnej, ale także logicznej i operacyjnej wiedzy o technologii w niej zawartej.
28 godzin
Opis
Ten kurs wprowadza lingwistów lub programistów do NLP w Python . Podczas tego kursu będziemy głównie korzystać z nltk.org (Natural Language Tool Kit), ale także będziemy korzystać z innych bibliotek odpowiednich i przydatnych dla NLP. W tej chwili możemy przeprowadzić ten kurs w Python 2.x lub Python 3.x. Przykładami są angielski lub mandaryński (普通话). Inne języki można również udostępnić, jeśli uzgodniono to przed dokonaniem rezerwacji.

Nadchodzące szkolenia z technologii NLTK

Szkolenie Natural Language Toolkit (NLTK), NLTK (Natural Language Toolkit) boot camp, Szkolenia Zdalne NLTK, szkolenie wieczorowe NLTK, szkolenie weekendowe Natural Language Toolkit, Kurs Natural Language Toolkit (NLTK),Kursy Natural Language Toolkit, Trener Natural Language Toolkit, instruktor Natural Language Toolkit, kurs zdalny NLTK (Natural Language Toolkit), edukacja zdalna Natural Language Toolkit, nauczanie wirtualne Natural Language Toolkit, lekcje UML, nauka przez internet NLTK, e-learning NLTK, kurs online NLTK (Natural Language Toolkit), wykładowca NLTK

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions