Szkolenia NLTK

Szkolenia NLTK

Zestaw narzędzi języka naturalnego (NLTK) to platforma służąca do tworzenia programów w języku Python, które pracują z danymi języka ludzkiego w celu zastosowania w statystycznym przetwarzaniu języka naturalnego. Lokalne, instruktażowe szkolenia na żywo NLTK (Python Natural Language Toolkit) demonstrują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia podstawy i zaawansowane tematy NLTK.

Szkolenie z usługi NLTK jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Natural Language Toolkit

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Opis
Pod koniec szkolenia oczekuje się, że delegaci będą odpowiednio wyposażeni w podstawowe koncepcje Pythona i powinni być w stanie wystarczająco wykorzystać NLTK do wdrożenia większości operacji opartych na NLP i ML. Szkolenie ma na celu nie tylko przekazanie wiedzy egzekucyjnej, ale także logicznej i operacyjnej wiedzy o technologii w niej zawartej.
28 godzin
Opis
Ten kurs wprowadza lingwistów lub programistów do NLP w Python . Podczas tego kursu będziemy głównie korzystać z nltk.org (Natural Language Tool Kit), ale także będziemy korzystać z innych bibliotek odpowiednich i przydatnych dla NLP. W tej chwili możemy przeprowadzić ten kurs w Python 2.x lub Python 3.x. Przykładami są angielski lub mandaryński (普通话). Inne języki można również udostępnić, jeśli uzgodniono to przed dokonaniem rezerwacji.

Nadchodzące szkolenia z technologii NLTK

Szkolenie Natural Language Toolkit (NLTK), NLTK (Natural Language Toolkit) boot camp, Szkolenia Zdalne NLTK, szkolenie wieczorowe NLTK, szkolenie weekendowe Natural Language Toolkit, Kurs Natural Language Toolkit (NLTK),Kursy Natural Language Toolkit, Trener Natural Language Toolkit, instruktor Natural Language Toolkit, kurs zdalny NLTK (Natural Language Toolkit), edukacja zdalna Natural Language Toolkit, nauczanie wirtualne Natural Language Toolkit, lekcje UML, nauka przez internet NLTK, e-learning NLTK, kurs online NLTK (Natural Language Toolkit), wykładowca NLTK

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions