Szkolenia ML.NET

Szkolenia ML.NET

Szkolenia z tematu ML.NET w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii ML.NET

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
ML.NET jest ramy dla aplikacji uczenia się maszynowego zbudowane na platformie rozwoju.NET przez Microsoft. Jest rozszerzalny do wielu systemów operacyjnych i może wykonywać różne zadania przewidywania uczenia się maszynowego. Głównymi ML.NET narzędziami są ML.NET CLI i Model Builder, które umożliwiają programistom.NET generowanie, szkolenie i rozwijanie modeli uczenia się maszynowego w oparciu o cele przedsiębiorstwa. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych i deweloperów, którzy chcą użyć ML.NET modeli uczenia się maszynowego, aby automatycznie wyodrębnić projekcje z przeprowadzonego analizy danych dla aplikacji przedsiębiorstw. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Instaluj ML.NET i integruj go w środowisku rozwoju aplikacji. Zrozum zasad uczenia się maszynowego za ML.NET narzędziami i algorytmami. Budować i trenować modele uczenia się maszynowego, aby wykonać przewidywania z dostarczonymi danymi mądrze. Ocenić wydajność modelu uczenia się maszynowego za pomocą metryk ML.NET. Optymalizuj dokładność istniejących modeli uczenia się maszynowego w oparciu o ramę ML.NET. Aplikuj koncepcje uczenia się maszynowego ML.NET do innych aplikacji nauk danych.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie ML.NET, ML.NET boot camp, Szkolenia Zdalne ML.NET, szkolenie wieczorowe ML.NET, szkolenie weekendowe ML.NET, Kurs ML.NET,Kursy ML.NET, Trener ML.NET, instruktor ML.NET, kurs zdalny ML.NET, edukacja zdalna ML.NET, nauczanie wirtualne ML.NET, lekcje UML, nauka przez internet ML.NET, e-learning ML.NET, kurs online ML.NET, wykładowca ML.NET

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions