Szkolenia MariaDB

Szkolenia MariaDB

Praktyczne szkolenia na żywo z MariaDB prezentują informacje o systemie zarządzania relacyjną bazą danych MariaDB, która powstała na bazie MySQL i jest udostępniana na licencji GPL w ramach wolnego oprogramowania.
Szkolenie z MariaDB jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MariaDB

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Szkolenie MariaDB Administration jest przeznaczone dla każdego, kto chce administrować serwerem bazy danych MariaDB. Jest to kompleksowy kurs obejmujący wszystkie obowiązki administratora. Kurs wyjaśnia, jak działa MariaDB Database, jakie narzędzia są dostępne, jak możemy z nich korzystać, jak możemy zabezpieczyć MariaDB Database Server i skonfigurować go. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zarządzać kontami użytkowników i jak działa system uprawnień dostępu MariaDB. Dowiesz się również, jak utrzymywać bazę danych, tworzyć kopie zapasowe i odzyskiwać bazy danych oraz wykonywać odzyskiwanie po awarii.
21 godzin
Ten kurs jest przeznaczony dla administratorów baz danych. Kurs przedstawia opcje rozwiązań wysokiej dostępności przy użyciu klastra Galera. Poznasz podstawy technologii Galera, a także bardziej zaawansowane tematy i praktyczną wiedzę związaną z konfiguracją, optymalizacją i administrowaniem klastrem Galera.
28 godzin
    Stworzony Linux/Unix Administratorzy i programiści, którzy są zainteresowani zaangażowaniem się w serwery LInux/Unix Nawet początkujący, którzy mają podstawowe umiejętności i wiedzę na temat Linux, mogą nadrobić zaległości w tym kursie, jeśli będziesz szczegółowo śledzić laboratorium i wyjaśnienia instruktora. Ten kurs ma na celu przećwiczenie zarządzania serwerami Linux i pokazanie, że bardzo łatwo jest zrozumieć serwery Linux/Unix. Ten kurs zostanie dostarczony słuchaczom z 40% wykładów, 50% laboratoriów i 10% pytań i odpowiedzi. Ten pięciodniowy kurs kładzie duży nacisk na zajęcia laboratoryjne. Dowiesz się, jak wdrożyć i zarządzać serwerami Top 4 Linux, które zapewniają bardzo przydatne usługi sieciowe w krytycznym środowisku korporacyjnym. Może być dostarczony na dowolnej dystrybucji (Fedora, CentOS są powszechnie używane)
28 godzin
MariaDB jest forkiem MySQL i jednym z najpopularniejszych serwerów baz danych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak zainstalować, skonfigurować i zarządzać MariaDB w celu uzyskania wysokiej dostępności i wydajności. Inne tematy obejmują tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie, bezpieczeństwo i klastrowanie. Format kursu Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie MariaDB, MariaDB boot camp, Szkolenia Zdalne MariaDB, szkolenie wieczorowe MariaDB, szkolenie weekendowe MariaDB, Kurs MariaDB,Kursy MariaDB, Trener MariaDB, instruktor MariaDB, kurs zdalny MariaDB, edukacja zdalna MariaDB, nauczanie wirtualne MariaDB, lekcje UML, nauka przez internet MariaDB, e-learning MariaDB, kurs online MariaDB, wykładowca MariaDB

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions