Szkolenia Laravel

Szkolenia Laravel

Praktyczne szkolenia na żywo z Laravel.
Laravel to darmowy framework sieciowy PHP o otwartym kodzie źródłowym Szkolenie z Laravel jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Laravel

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Livewire to pełna biblioteka, która umożliwia użytkownikom tworzenie dynamicznych interfejsów w ramach Laravel.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą uczyć się i używać Livewire do tworzenia nowoczesnych i dynamicznych interfejsów aplikacji.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Buduj i testuj komponenty livewire. Twórz aplikacje przy użyciu biblioteki Livewire. Twórz dynamiczne komponenty w obrębie PHP.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Laravel jest Laravel na PHP otwartym środowiskiem programistycznym MVC (model-view-controller) Laravel na PHP . Laravel obejmują modułowy system pakowania z dedykowanym menedżerem zależności, różne sposoby uzyskiwania dostępu do relacyjnych baz danych, narzędzia ułatwiające wdrażanie i konserwację aplikacji oraz cukier syntaktyczny. Laravel został nazwany „ PHP Framework for Web Artisans” Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo wprowadza podstawy Laravel i prowadzi uczestników poprzez stworzenie aplikacji internetowej Laravel na Laravel .
  Format kursu
  • Przegląd funkcji i możliwości Laravel wraz ze stopniowym rozwojem aplikacji internetowej.
  14 godzin
  Laravel to platforma PHP open source do pakowania modułowego, zarządzania zależnościami oraz wdrażania i konserwacji aplikacji. Budowanie interfejsów API RESTful w Laravel umożliwia aplikacjom orientowanie projektów w zasobach i dostarczanie standardowych odpowiedzi, niezależnie od tego, czy są to kody stanu HTTP i/lub łącza HyperMedia.

  Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do twórców stron internetowych, którzy chcą budować interfejsy API RESTful w Laravel. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Użyj Laravel PHP Aritisan do generowania kodu i składników.
  • Twórz interfejsy API RESTful w Laravel, które można przeglądać, odczytywać, edytować, dodawać i usuwać.
  • Filtrowanie i sortowanie wyników na podstawie parametrów adresu URL przy użyciu interfejsów API RESTful.
  Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Wiele ćwiczeń i praktyki.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
  14 godzin
  Laravel jest platformą PHP open source do tworzenia aplikacji sieci web. Vue.js jest platformą Javaskryptu open source do tworzenia interfejsów użytkownika i aplikacji jednostronicowych. Korzystając z Vue.js, użytkownicy mogą tworzyć dynamiczne interfejsy użytkownika dla operacji CRUD, tworzyć i kompilować Javaskładniki skryptu i nie tylko. To prowadzone przez instruktora, szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalne) jest skierowane do programistów internetowych, którzy chcą korzystać z Laravel i Vue.js do tworzenia stron internetowych fullstack. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Twórz aplikacje internetowe z Laravel i Vue.js.
  • Zintegruj interfejs API zaplecza Laravel z Vue.js.
  • Wdrażanie aplikacji Laravel.
  Format kursu
  • Interaktywny wykład i dyskusja.
  • Wiele ćwiczeń i praktyki.
  • Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.

  Last Updated:

  Szkolenie Laravel, Laravel boot camp, Szkolenia Zdalne Laravel, szkolenie wieczorowe Laravel, szkolenie weekendowe Laravel, Kurs Laravel,Kursy Laravel, Trener Laravel, instruktor Laravel, kurs zdalny Laravel, edukacja zdalna Laravel, nauczanie wirtualne Laravel, lekcje UML, nauka przez internet Laravel, e-learning Laravel, kurs online Laravel, wykładowca Laravel

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions