Szkolenia Laravel

Szkolenia Laravel

Praktyczne szkolenia na żywo z Laravel.
Laravel to darmowy framework sieciowy PHP o otwartym kodzie źródłowym Szkolenie z Laravel jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Laravel

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Livewire to biblioteka typu full-stack, która umożliwia użytkownikom tworzenie dynamicznych interfejsów w ramach frameworka Laravel. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą uczyć się i korzystać z Livewire do tworzenia nowoczesnych i dynamicznych interfejsów aplikacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie i testowanie komponentów Livewire. Tworzenie aplikacji przy użyciu biblioteki Livewire. Tworzenie dynamicznych komponentów w ramach PHP.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Laravel to oparty na otwartym kodzie źródłowym PHP framework do tworzenia stron internetowych MVC (model–view–controller). Cechy Laravel obejmują modułowy system pakowania z dedykowanym menedżerem zależności, różne sposoby dostępu do relacyjnych baz danych, narzędzia wspomagające wdrażanie i konserwację aplikacji oraz cukier składniowy. Laravel został nazwany "PHP Framework for Web Artisans" To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo wprowadza podstawy Laravel i prowadzi uczestników przez proces tworzenia aplikacji internetowej opartej na Laravel. Format kursu Przegląd funkcji i możliwości Laravel' wraz z tworzeniem aplikacji internetowej krok po kroku.
14 godzin
Laravel to framework PHP typu open source do tworzenia aplikacji internetowych. Vue JS Vue.js to framework JavaScript o otwartym kodzie źródłowym do tworzenia interfejsów użytkownika i aplikacji jednostronicowych. Korzystając z Vue JS, użytkownicy mogą tworzyć dynamiczne interfejsy użytkownika dla operacji CRUD, opracowywać i kompilować komponenty JavaScript i nie tylko. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą korzystać z Laravel i Vue JS do tworzenia stron internetowych typu fullstack. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie aplikacji internetowych przy użyciu Laravel i Vue JS. Integracja interfejsu API zaplecza Laravel z Vue JS. Wdrożenie aplikacji Laravel.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Laravel to framework typu open source PHP do modułowego pakowania, zarządzania zależnościami oraz wdrażania i konserwacji aplikacji. Tworzenie interfejsów API RESTful w Laravel pozwala aplikacjom kierować projekty do zasobów i zapewniać standardowe odpowiedzi, niezależnie od tego, czy są to kody stanu HTTP i / lub łącza Hypermedia.   Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów internetowych, którzy chcą budować oprogramowanie pośredniczące i usługi internetowe w Laravel. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Użyj Laravel PHP Aritisan do generowania kodu i komponentów. Twórz interfejsy API RESTful w Laravel, które mogą przeglądać, czytać, edytować, dodawać i usuwać. Filtrowanie i sortowanie wyników na podstawie parametrów URL przy użyciu interfejsów API RESTful.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Laravel, Laravel boot camp, Szkolenia Zdalne Laravel, szkolenie wieczorowe Laravel, szkolenie weekendowe Laravel, Kurs Laravel,Kursy Laravel, Trener Laravel, instruktor Laravel, kurs zdalny Laravel, edukacja zdalna Laravel, nauczanie wirtualne Laravel, lekcje UML, nauka przez internet Laravel, e-learning Laravel, kurs online Laravel, wykładowca Laravel

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions