Szkolenia KNIME

Szkolenia KNIME

KNIME to platforma typu open source do analityki biznesowej. KNIME zapewnia platformę opartą na graficznym interfejsie użytkownika, na której przepływy pracy mogą być szybko budowane nawet przez nietechniczną osobę w tle w celu przeprowadzenia analizy. KNIME jest najbardziej popularny, ponieważ używa języka naturalnego do przetwarzania, dzięki czemu jest łatwiejszy do zrozumienia. Praktyczne szkolenie na żywo z usług KNIME umożliwi zapoznanie się z tą platformą i zasadami jej obsługi.

Szkolenie z usługi KNIME jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii KNIME

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Platforma KNIME Analytics jest wiodącą opcją open source dla innowacji opartych na danych, pomagającą odkryć potencjał ukryty w twoich danych, wydobywać nowe informacje i przewidywać nowe przyszłości. Dzięki ponad 1000 modułów, setkom gotowych do użycia przykładów, kompleksowej gamie zintegrowanych narzędzi i najszerszemu KNIME zaawansowanych algorytmów, platforma KNIME Analytics jest idealnym zestawem narzędzi dla każdego badacza danych i analityka biznesowego. Ten kurs dla platformy KNIME Analytics jest idealną okazją dla początkujących, zaawansowanych użytkowników i ekspertów KNIME do KNIME z KNIME , aby dowiedzieć się, jak z niego bardziej efektywnie korzystać oraz jak tworzyć jasne, kompleksowe raporty oparte na przepływach pracy KNIME
35 godzin
KNIME to skrócona nazwa Konstanz Information Miner, czyli platformy przeznaczonej do integracji, interaktywnej analizy i raportowania danych, dostępnej na zasadach wolnego i otwartego oprogramowania. KNIME umożliwia integrację wielu różnorodnych komponentów z dziedziny uczenia maszynowego (ang. machine learning) i eksploracji danych (ang. data mining) dzięki koncepcji modułowego przetwarzania potokowego danych. Graficzny interfejs użytkownika oraz wykorzystanie JDBC pozwala na łatwe i szybkie zestawianie węzłów (ang. nodes) w celu łączenia ze sobą różnych źródeł danych z uwzględnieniem procesu wstępnego przetwarzania - ETL  oraz modelowania, analizy i wizualizacji danych bez konieczności korzystania z programowania (lub w minimalnym stopniu). KNIME w pewnym stopniu, jako zaawansowane narzędzie analityczne, można uznać za alternatywę SAS. Od 2006 r. KNIME jest wykorzystywany w badaniach farmaceutycznych, a także w innych dziedzinach, takich jak analiza danych klienta (CRM), business intelligence (BI) i analiza danych finansowych.
14 godzin
KNIME jest oprogramowaniem analitycznym danych open source do integracji uczenia się maszynowego i wydobywania danych za pośrednictwem rurociągów danych. Dzięki Python i R użytkownicy są w stanie rozszerzyć swoją zdolność do analizy danych i uczenia się maszynowego. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do naukowców danych, którzy chcą zaplanować w Python i R dla KNIME. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Planowanie, budowanie i wdrażanie modeli uczenia się maszynowego w KNIME. Wdrożenie kończy się końcem projektów nauk danych. Podejmowane dane podejmują decyzje dotyczące operacji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
KNIME Platforma Analytics to wiodąca opcja open-source dla innowacji opartych na danych, pomagając odkryć potencjał ukryty w swoich danych, wydobywać nowe informacje lub przewidywać nowe przyszłości. Z ponad 1000 modułów, setkami gotowych do uruchomienia przykładów, kompleksową gamą zintegrowanych narzędzi i najszerszym wyborem zaawansowanych algorytmów dostępnych KNIME Platforma Analytics jest idealnym pudełkiem narzędzi dla każdego naukowca danych i analityka biznesowego. Ten kurs dla KNIME Platformy Analytics jest idealną okazją dla początkujących, zaawansowanych użytkowników i KNIME ekspertów do zapoznania się z KNIME, aby dowiedzieć się, jak używać go bardziej efektywnie i jak stworzyć jasne, kompleksowe raporty oparte na KNIME przepływów pracy Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do profesjonalistów danych, którzy chcą używać KNIME do rozwiązywania złożonych potrzeb biznesowych. Jest on ukierunkowany na publiczność, która nie zna programowania i zamierza używać narzędzi cutting edge do wdrożenia scenariuszy analitycznych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja KNIME. Tworzenie scenariuszy Data Science Pociągi, testy i weryfikacje modeli Wdrażanie końcowe łańcuch wartości modeli nauk danych
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu lub dowiedzieć się więcej o tym programie, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
14 godzin
Serwer to oprogramowanie przedsiębiorstwa do współpracy zespołowej, automatyzacji, zarządzania i rozmieszczania przepływów pracy nauk danych jako aplikacji analitycznych i usług. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Schemat analizy przepływów roboczych działa automatycznie i dać sobie więcej czasu, aby skupić się na naukach danych. Kontrola przepływów pracy do automatycznego zarządzania modelem Wykonanie przepływu roboczego skali i piny z dobrze wyposażoną, wysokiej wydajności architekturą serwera, która jest skonfigurowana zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Projektowanie, edycja i wykonanie przepływów roboczych na KNIME Server używanie zdalnego edytora przepływu roboczego i korzystać z dobrze wyposażonego sprzętu w bezpiecznym środowisku.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu lub dowiedzieć się więcej o tym programie, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie KNIME, KNIME boot camp, Szkolenia Zdalne KNIME, szkolenie wieczorowe KNIME, szkolenie weekendowe KNIME, Kurs KNIME,Kursy KNIME, Trener KNIME, instruktor KNIME, kurs zdalny KNIME, edukacja zdalna KNIME, nauczanie wirtualne KNIME, lekcje UML, nauka przez internet KNIME, e-learning KNIME, kurs online KNIME, wykładowca KNIME

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions