Szkolenia Kibana

Szkolenia Kibana

Kibana to darmowy i otwarty interfejs użytkownika, który umożliwia wizualizację danych Elasticsearch i nawigację po Elastic Stack. Oferuje potężne i łatwe w użyciu funkcje, takie jak histogramy, wykresy liniowe, wykresy kołowe, mapy cieplne i wbudowane wsparcie geoprzestrzenne.Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo z Kibana pokazują, jak w praktyce skonfigurować, zarządzać i obsługiwać Elasticsearch i Kibana.

Szkolenie z usługi Kibana jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Kibana

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce is aimed at system administrators who wish to set up an ELK stack (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Note that a minimum of 3 delegates is needed for this course to run. The training starts with a discussion of ELK architecture and functionality, then moves on to live lab implementation and practice. Hands-on exercises make up an important part of the training and give participants a chance to put into practice their knowledge while receiving feedback on their progress.
14 godzin
To szkolenie wprowadza Kibana do użytkowników Elasticsearch. Kibana to platforma analityczna i wizualizacyjna typu open source zaprojektowana do współpracy z Elasticsearch. Za pomocą Kibana można wyszukiwać, przeglądać i wchodzić w interakcje z danymi przechowywanymi w indeksach Elasticsearch. Możesz łatwo przeprowadzać zaawansowaną analizę danych i wizualizować je na różnych wykresach, tabelach i mapach. Kibana ułatwia zrozumienie dużych ilości danych. Jego prosty, oparty na przeglądarce interfejs umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie dynamicznych pulpitów nawigacyjnych, które wyświetlają zmiany w zapytaniach Elasticsearch w czasie rzeczywistym.

Last Updated:

Szkolenie Kibana, Kibana boot camp, Szkolenia Zdalne Kibana, szkolenie wieczorowe Kibana, szkolenie weekendowe Kibana, Kurs Kibana,Kursy Kibana, Trener Kibana, instruktor Kibana, kurs zdalny Kibana, edukacja zdalna Kibana, nauczanie wirtualne Kibana, lekcje UML, nauka przez internet Kibana, e-learning Kibana, kurs online Kibana, wykładowca Kibana

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions