Szkolenia FreeRTOS

Szkolenia FreeRTOS

Praktyczne szkolenia na żywo z FreeRTOS.
FreeRTOS to wiodący na rynku system operacyjny czasu rzeczywistego (RTOS) dla mikrokontrolerów i małych mikroprocesorów, opracowany we współpracy z wiodącymi światowymi producentami. FreeRTOS jest rozpowszechniany bezpłatnie na licencji open source MIT, zawiera jądro i rosnący zestaw bibliotek odpowiednich do użytku we wszystkich sektorach przemysłu.

Szkolenie z FreeRTOS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii FreeRTOS

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
FreeRTOS to wieloplatformowe jądro systemu operacyjnego czasu rzeczywistego (RTOS) dla urządzeń wbudowanych, takich jak mikrokontrolery i małe mikroprocesory. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak kodować za pomocą FreeRTOS, przechodząc przez proces tworzenia prostego projektu RTOS przy użyciu mikrokontrolera. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie podstawowych koncepcji systemów operacyjnych czasu rzeczywistego. Poznanie środowiska FreeRTOS. Dowiedz się, jak kodować za pomocą FreeRTOS. Interfejs aplikacji FreeRTOS do sprzętowych urządzeń peryferyjnych.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
    Oczekuje się, że uczestnicy zapewnią własny sprzęt na ten kurs (dowolną płytkę STM32).
7 godzin
Kurs stanowi wprowadzenie do projektowania oprogramowania opartego na RTOS dla systemów wbudowanych/IoT. Uczestnicy zapoznają się z koncepcjami RTOS, mechanizmami synchronizacji i scenariuszami projektowania oprogramowania przy użyciu RTOS. Ćwiczenia wykonywane są na płytkach STM32 Nucleo 144 lub podobnych.

Last Updated:

Szkolenie FreeRTOS, FreeRTOS boot camp, Szkolenia Zdalne FreeRTOS, szkolenie wieczorowe FreeRTOS, szkolenie weekendowe FreeRTOS, Kurs FreeRTOS,Kursy FreeRTOS, Trener FreeRTOS, instruktor FreeRTOS, kurs zdalny FreeRTOS, edukacja zdalna FreeRTOS, nauczanie wirtualne FreeRTOS, lekcje UML, nauka przez internet FreeRTOS, e-learning FreeRTOS, kurs online FreeRTOS, wykładowca FreeRTOS

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions