Szkolenia Fintech

Szkolenia Fintech

Praktyczne szkolenia na żywo z FinTech. FinTech (Financial Technology) jest sektorem gospodarki, który obejmuje przedsiębiorstwa z branży finansowej i technologicznej. Wykorzystują one innowacyjne rozwiązania ze świata IT do usprawniania usług finansowych. Szkolenie oscyluje wokół mapowania strategii, kwestii bezpieczeństwa oraz pracy na case study.

Szkolenie z FinTech jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Fintech

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Fintech odnosi się do konwergencji finansów i nowych technologii. Podczas tego instruktażowego szkolenia na żywo uczestnicy poznają technologie, metody i sposób myślenia potrzebne do wdrożenia strategii Fintech . Szkolenie skierowane jest do menedżerów, którzy muszą lepiej zrozumieć Fintech , przełamać szum i żargon oraz podjąć konkretne pierwsze kroki w kierunku wprowadzenia nowych technologii mających zastosowanie w biznesie i usługach finansowych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli
  • Przedstaw realne strategie Fintech dla ich organizacji.
  • Zrozum i wyjaśnij rolę i funkcjonalność kluczowych technologii.
  • Opracuj plan działania dotyczący wprowadzania nowych technologii krok po kroku.
Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i zajęcia grupowe na studium przypadku

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Fintech

Szkolenie Fintech, Fintech boot camp, Szkolenia Zdalne Fintech, szkolenie wieczorowe Fintech, szkolenie weekendowe Fintech, Kurs Fintech,Kursy Fintech, Trener Fintech, instruktor Fintech, kurs zdalny Fintech, edukacja zdalna Fintech, nauczanie wirtualne Fintech, lekcje UML, nauka przez internet Fintech, e-learning Fintech, kurs online Fintech, wykładowca Fintech

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions