Szkolenia Fintech

Szkolenia Fintech

Praktyczne szkolenia na żywo z FinTech. FinTech (Financial Technology) jest sektorem gospodarki, który obejmuje przedsiębiorstwa z branży finansowej i technologicznej. Wykorzystują one innowacyjne rozwiązania ze świata IT do usprawniania usług finansowych. Szkolenie oscyluje wokół mapowania strategii, kwestii bezpieczeństwa oraz pracy na case study.

Szkolenie z FinTech jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Fintech

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Fintech odnosi się do konwergencji finansów i nowych technologii. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy zdobędą wiedzę na temat technologii, metod i sposobu myślenia potrzebnych do wdrożenia strategii Fintech. Szkolenie to skierowane jest do menedżerów, którzy muszą uzyskać "szeroki obraz" zrozumienia Fintech, przełamać szum i żargon oraz podjąć namacalne pierwsze kroki w kierunku przyjęcia nowych technologii mających zastosowanie do biznesu i usług finansowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Przedstawić realne Fintech strategie dla swojej organizacji. Zrozumieć i wyjaśnić rolę i funkcjonalność kluczowych technologii. Opracowanie planu działania w celu wprowadzenia nowych technologii krok po kroku.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i zajęcia grupowe oparte na studium przypadku

Last Updated:

Szkolenie Fintech, Fintech boot camp, Szkolenia Zdalne Fintech, szkolenie wieczorowe Fintech, szkolenie weekendowe Fintech, Kurs Fintech,Kursy Fintech, Trener Fintech, instruktor Fintech, kurs zdalny Fintech, edukacja zdalna Fintech, nauczanie wirtualne Fintech, lekcje UML, nauka przez internet Fintech, e-learning Fintech, kurs online Fintech, wykładowca Fintech

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions