Szkolenia Electronics

Szkolenia Electronics

Szkolenia z tematu Electronics w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Electronics

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Electronics jest dyscypliną, która stosuje fizykę energii elektrycznej i programowania komputerowego do tworzenia technologii łączności. Wśród jego najbardziej rozległych wdrażaniach są obwody i tablice obwodu, które są podstawowe dla wszystkich urządzeń elektronicznych. Praktyka inżynierii elektronicznej wykorzystuje koncepcję manipulacji elektronicznej do wytwarzania innowacji w przemyśle technologicznym, takich jak sprzęt komputerowy, telekomunikacje i wiele innych. Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów i naukowców komputerowych, którzy chcą zastosować fundamenty obwodów i elektroniki do projektowania urządzeń i systemów, które wykorzystują właściwości komponentów elektrycznych do rozwoju funkcjonalności sprzętu. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw i skonfigurować niezbędne narzędzia i programy do rozwoju obwodów i płytek obwodowych. Zrozum podstawowe zasady obwodów i elektroniki  inżynierii. Użyj podstawowych komponentów elektronicznych w budowaniu wydajnych technologii sprzętu komputerowego. Optymalizacja urządzeń elektronicznych poprzez wdrożenie metod analizy obwodów. Zastosuj fundamenty elektroniki i obwodów do rozwoju aplikacji przedsiębiorstw.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Digital Signal Processing (DSP) to praktyka inżynieryjna, która integruje koncepcje matematyczne i elektroniki do manipulowania informacjami o sygnałach elektrycznych. Korzystając z wyników analiz uzyskanych z DSP, profesjonaliści mogą wyodrębnić dane cyfrowe, które są wykorzystywane w celu optymalizacji nowoczesnych technologii. DSP jest ważną operacją w dzisiejszych aplikacjach biznesowych, które wyprzedza przetwarzanie sygnałów analogowych pod względem wysokiej dokładności i spójności danych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów i naukowców, którzy chcą nauczyć się i zastosować implementacje DSP w celu skutecznego zarządzania różnymi typami sygnałów i uzyskania lepszej kontroli nad systemami elektronicznymi wielkanalowymi. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw i skonfigurować niezbędną platformę oprogramowania i narzędzia do przetwarzania sygnałów cyfrowych. Zrozum koncepcje i zasady, które są podstawowe dla DSP i jego zastosowań. Poznaj się z komponentami DSP i wykorzystuj je w systemach elektronicznych. Generuj algorytmy i funkcje operacyjne za pomocą wyników DSP. Wykorzystaj podstawowe funkcje platform oprogramowania DSP i filtrów sygnału projektowania. Zintegrować symulacje DSP i wdrożyć różne rodzaje filtrów dla DSP.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Electronics

Szkolenie Electronics, Electronics boot camp, Szkolenia Zdalne Electronics, szkolenie wieczorowe Electronics, szkolenie weekendowe Electronics, Kurs Electronics,Kursy Electronics, Trener Electronics, instruktor Electronics, kurs zdalny Electronics, edukacja zdalna Electronics, nauczanie wirtualne Electronics, lekcje UML, nauka przez internet Electronics, e-learning Electronics, kurs online Electronics, wykładowca Electronics

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions