Szkolenia Django

Szkolenia Django

Praktyczne szkolenie na żywo z Django. Django to wysokopoziomowa platforma internetowa w języku Python, która zachęca do szybkiego tworzenia i czystego, pragmatycznego projektowania. Zbudowany przez doświadczonych programistów rozwiązuje większość problemów związanych z tworzeniem stron internetowych, dzięki czemu możesz skupić się na pisaniu aplikacji bez konieczności odkrywania na nowo koła. Platforma jest darmowa i open source.

Szkolenie z Django są dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo".Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Django

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Django to wysokiej klasy framework Python Web, który zachęca do szybkiego rozwoju i czystego, pragmatycznego projektu. Publiczność Ten kurs jest skierowany do programistów i inżynierów, którzy chcą włączyć Django do swoich projektów
14 godzin
Django to platforma programistyczna Python tworzenia otwartych źródeł. Django REST Framework to zestaw narzędzi służący do tworzenia internetowych interfejsów API. Razem Django i Django REST Framework umożliwiają tworzenie złożonych stron internetowych opartych na danych. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów zaplecza, którzy chcą budować interfejsy API REST zaplecza za pomocą Python i Django . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Utwórz samodokumentujący interfejs API REST.
 • Wdróż interfejsy API REST na serwerze opartym na chmurze.
 • Zaimplementuj interfejsy API do uwierzytelniania aplikacji.
 • Zbuduj backend wielokrotnego użytku dla przyszłych projektów Python .
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
14 godzin
Django CMS to coraz bardziej popularny system zarządzania treścią open source. Jest to dodatek do Python ramki internetowej, Django. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do sysadminów, którzy chcą zainstalować, rozwijać i zarządzać CMS (system zarządzania treścią) opartym na przedsiębiorstwie. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja strony internetowej klasy produkcyjnej Django CMS. Definicja rol użytkowników i zezwoleń. Konfiguruj bazę danych i wykonaj operacje konserwacyjne. Zabezpieczenie, monitorowanie, optymalizacja i rozwiązywanie problemów na żywo Django system CMS. Peform zadań administracyjnych, w tym kopii zapasowej, odzyskiwania i migracji witryny. Rozpocznij instancje multimedialne Django CMS na przód lub do publicznego chmury. Integruj Django CMS z aplikacjami i systemami stron trzecich.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Django CMS to coraz bardziej popularny system zarządzania treścią open source. Jest to dodatek do Python ramki internetowej, Django. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą dostosować i rozszerzyć CMS (system zarządzania treścią) oparty na przedsiębiorstwie. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stworzenie niezbędnego środowiska rozwojowego, aby rozpocząć rozwój. Tworzenie indywidualnych szablonów stron i wtyczek. Funkcjonalność łączenia z innej aplikacji z systemem DJango. Przesyłanie i otrzymywanie danych do i z systemów zewnętrznych za pomocą API Django's REST Integruj całą Django aplikację internetową z Django stroną internetową CMS.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Wagtail CMS to open source system zarządzania treścią, który rośnie w popularności. Jest to dodatek do Python ramki internetowej, Django. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą dostosować i rozszerzyć CMS oparty na Python (system zarządzania treścią). Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Stworzenie niezbędnego środowiska rozwojowego, aby rozpocząć rozwój. Tworzenie i dostosowanie stron, menu i formularzy, aby dać osobowość stronie internetowej. Testowanie, debiutowanie, optymalizacja i uruchomienie w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Optymalizacja stron internetowych dla SEO.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to use the advanced features of Django to create large-scale and secure web apps faster with less code. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the necessary development environment to start developing web apps with Django.
 • Get to know the advanced features in Django and how to implement them.
 • Optimize the code using class-based views to build apps more efficiently.
 • Enable and configure the messages framework in Django.
 • Use the signals feature in Django to interact with decoupled applications.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Django

Szkolenie Django, Django boot camp, Szkolenia Zdalne Django, szkolenie wieczorowe Django, szkolenie weekendowe Django, Kurs Django,Kursy Django, Trener Django, instruktor Django, kurs zdalny Django, edukacja zdalna Django, nauczanie wirtualne Django, lekcje UML, nauka przez internet Django, e-learning Django, kurs online Django, wykładowca Django

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions