Szkolenia DataRobot

Szkolenia DataRobot

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe DataRobot na żywo w trybie online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak automatyzować, oceniać i zarządzać modelami predykcyjnymi przy użyciu możliwości uczenia maszynowego DataRobot.

Szkolenie DataRobot jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii DataRobot

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
DataRobot to platforma uczenia maszynowego, która usprawnia tworzenie i wdrażanie modeli predykcyjnych. DataRobot przyspiesza analitykę predykcyjną, pomagając firmom podejmować mądrzejsze decyzje. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i analityków danych, którzy chcą zautomatyzować, ocenić i zarządzać modelami predykcyjnymi przy użyciu możliwości uczenia maszynowego DataRobot. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Ładowanie zestawów danych w DataRobot w celu analizy, oceny i kontroli jakości danych. Twórz i trenuj modele, aby zidentyfikować ważne zmienne i osiągnąć cele predykcyjne. Interpretowanie modeli w celu uzyskania cennych informacji przydatnych w podejmowaniu decyzji biznesowych. Monitorowanie i zarządzanie modelami w celu utrzymania zoptymalizowanej wydajności przewidywania.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie DataRobot, DataRobot boot camp, Szkolenia Zdalne DataRobot, szkolenie wieczorowe DataRobot, szkolenie weekendowe DataRobot, Kurs DataRobot,Kursy DataRobot, Trener DataRobot, instruktor DataRobot, kurs zdalny DataRobot, edukacja zdalna DataRobot, nauczanie wirtualne DataRobot, lekcje UML, nauka przez internet DataRobot, e-learning DataRobot, kurs online DataRobot, wykładowca DataRobot

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions