Szkolenia Data Architecture

Szkolenia Data Architecture

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo z zakresu architektury danych pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak projektować, zarządzać i oceniać organizacyjne systemy danych.

Szkolenie Data Architecture jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Data Architecture

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Architektura danych to standaryzacja systemów i struktur zarządzania danymi w skali przedsiębiorstwa. Architektura danych tworzy plan zarządzania zasobami danych w celu spełnienia strategii i potrzeb organizacji. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów komputerowych, analityków danych i kierowników projektów, którzy chcą projektować, zarządzać i oceniać organizacyjne systemy danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Projektowanie systemów danych dopasowanych do potrzeb organizacji. Ocena zasobów danych w celu stworzenia skutecznego systemu przetwarzania danych. Wdrożenie metod ograniczania ryzyka w celu zbudowania solidnej architektury danych przedsiębiorstwa.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Data Architecture, Data Architecture boot camp, Szkolenia Zdalne Data Architecture, szkolenie wieczorowe Data Architecture, szkolenie weekendowe Data Architecture, Kurs Data Architecture,Kursy Data Architecture, Trener Data Architecture, instruktor Data Architecture, kurs zdalny Data Architecture, edukacja zdalna Data Architecture, nauczanie wirtualne Data Architecture, lekcje UML, nauka przez internet Data Architecture, e-learning Data Architecture, kurs online Data Architecture, wykładowca Data Architecture

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions