Szkolenia Dask

Szkolenia Dask

Szkolenia z tematu Dask w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Dask

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Dask to elastyczna i wysokiej wydajności Python biblioteka dla komputerów równoległych. Rozszerza i przyspiesza przetwarzanie dużych danych z innymi Python bazowanymi bibliotekami nauk danych, takimi jak Pandas, Numpy i Scikit-Learn. Ten instruktor prowadzony, szkolenia na żywo (online lub on-site) jest skierowany do naukowców danych i inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać Dask z Python ekosystem do budowania, skalowania i analizy dużych zestawów danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Ustaw środowisko, aby rozpocząć budowę przetwarzania dużych danych z Dask i Python. Odkryj funkcje, biblioteki, narzędzia i API dostępne w Dask. Zrozum, jak Dask przyspiesza równoległe komputery w Python. Dowiedz się, jak skalić ekosystem Python (Numpy, SciPy i Pandas) za pomocą Dask. Optymalizuj środowisko Dask w celu utrzymania wysokiej wydajności w obsłudze dużych zestawów danych.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Dask, Dask boot camp, Szkolenia Zdalne Dask, szkolenie wieczorowe Dask, szkolenie weekendowe Dask, Kurs Dask,Kursy Dask, Trener Dask, instruktor Dask, kurs zdalny Dask, edukacja zdalna Dask, nauczanie wirtualne Dask, lekcje UML, nauka przez internet Dask, e-learning Dask, kurs online Dask, wykładowca Dask

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions