Szkolenia Dask

Szkolenia Dask

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Dask na żywo w trybie online lub stacjonarnym pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Dask z ekosystemem Pythona do tworzenia, skalowania i analizowania dużych zbiorów danych.

Szkolenie Dask jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Dask

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Dask to elastyczna i wydajna Python biblioteka do obliczeń równoległych. Skaluje i przyspiesza przetwarzanie dużych zbiorów danych z innymi Python bibliotekami do nauki o danych, takimi jak Pandas, Numpy i Scikit-Learn. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych i inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać Dask z ekosystemem Python do tworzenia, skalowania i analizowania dużych zbiorów danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Skonfiguruj środowisko, aby rozpocząć przetwarzanie dużych zbiorów danych za pomocą Dask i Python. Poznaj funkcje, biblioteki, narzędzia i interfejsy API dostępne w Dask. Zrozumienie, w jaki sposób Dask przyspiesza obliczenia równoległe w Pythonie. Dowiedz się, jak skalować ekosystem Pythona (Numpy, SciPy i Pandas) za pomocą Dask. Optymalizacja środowiska Dask w celu utrzymania wysokiej wydajności w obsłudze dużych zbiorów danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Dask, Dask boot camp, Szkolenia Zdalne Dask, szkolenie wieczorowe Dask, szkolenie weekendowe Dask, Kurs Dask,Kursy Dask, Trener Dask, instruktor Dask, kurs zdalny Dask, edukacja zdalna Dask, nauczanie wirtualne Dask, lekcje UML, nauka przez internet Dask, e-learning Dask, kurs online Dask, wykładowca Dask

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions