Szkolenia Apache Log4j

Szkolenia Apache Log4j

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Log4j. Apache Log4j jest biblioteką do logowania dla aplikacji napisanych w Javie. Log4j wyróżnia następujące typy obiektów: loggery, appendery i layouty. Wszystkie te element zostaną omówione podczas szkolenia, tuż po kompletnym przejściu konfiguracji.

Szkolenie Apache Log4j jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Log4j

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Apache Log4j jest opartym na Java logingu oprogramowaniem. Apache Log4j Umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji kwingowych, które segregują, interpretują i filtrują wiadomości w dziennikach do celów debugowania i audytu. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać Apache Log4j do logowania danych i wiadomości. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Użyj Apache Log4j do logowania aplikacji wiadomości i danych. Automatyzuj konfigurację załączników, konwerterów wzorów, układów i więcej. Wdrożenie zaawansowanego filtracji do wszystkich wydarzeń przed przekazaniem do załączników.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Apache Log4j, Apache Log4j boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Log4j, szkolenie wieczorowe Apache Log4j, szkolenie weekendowe Apache Log4j, Kurs Apache Log4j,Kursy Apache Log4j, Trener Apache Log4j, instruktor Apache Log4j, kurs zdalny Apache Log4j, edukacja zdalna Apache Log4j, nauczanie wirtualne Apache Log4j, lekcje UML, nauka przez internet Apache Log4j, e-learning Apache Log4j, kurs online Apache Log4j, wykładowca Apache Log4j

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions