Szkolenia Apache Dubbo

Szkolenia Apache Dubbo

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Dubbo. Apache Dubbo to framework RPC (remote procedure call; zdalne wywoływe procedur) oparty o Javę. Szkolenie obejmuje przejście przez część teoretyczną jak wstęp do narzędzia, przegląd funkcjonalności po ćwiczenia I testowanie oraz administrowanie (deployment czy zarządzanie błędami).

Szkolenie Apache Dubbo jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Dubbo

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Apache Dubbo jest open source RPC (Remote Procedure Call) ramy napisane w Java. Używając Apache Dubbo, użytkownicy mogą zdefiniować usługę i określić metody, które mogą zostać wezwane.

Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów oprogramowania i administratorów systemów, którzy chcą używać Apache Dubbo do opracowywania mikroservice o wysokiej mocy.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Tworzenie aplikacji Apache Dubo. Wspieranie wielokrotnych strategii równowagi obciążenia służbowego w celu zmniejszenia opóźnienia. Wniosek o zarządzanie i utrzymanie usług z Apache Dubbo.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Apache Dubbo

Szkolenie Apache Dubbo, Apache Dubbo boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Dubbo, szkolenie wieczorowe Apache Dubbo, szkolenie weekendowe Apache Dubbo, Kurs Apache Dubbo,Kursy Apache Dubbo, Trener Apache Dubbo, instruktor Apache Dubbo, kurs zdalny Apache Dubbo, edukacja zdalna Apache Dubbo, nauczanie wirtualne Apache Dubbo, lekcje UML, nauka przez internet Apache Dubbo, e-learning Apache Dubbo, kurs online Apache Dubbo, wykładowca Apache Dubbo

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions