Szkolenia Apache Dubbo

Szkolenia Apache Dubbo

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Dubbo. Apache Dubbo to framework RPC (remote procedure call; zdalne wywoływe procedur) oparty o Javę. Szkolenie obejmuje przejście przez część teoretyczną jak wstęp do narzędzia, przegląd funkcjonalności po ćwiczenia I testowanie oraz administrowanie (deployment czy zarządzanie błędami).

Szkolenie Apache Dubbo jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Dubbo

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Apache Dubbo jest otwartym frameworkiem RPC (Remote Procedure Call) napisanym w języku Java. Korzystając z Apache Dubbo, użytkownicy mogą zdefiniować usługę i określić metody, które mogą być wywoływane. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów i administratorów systemów, którzy chcą używać Apache Dubbo do tworzenia mikrousług o wysokiej przepustowości. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie aplikacji Apache Dubo. Obsługa wielu strategii równoważenia obciążenia usług w celu zmniejszenia opóźnień. Zastosuj zarządzanie usługami i konserwację za pomocą Apache Dubbo.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apache Dubbo, Apache Dubbo boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Dubbo, szkolenie wieczorowe Apache Dubbo, szkolenie weekendowe Apache Dubbo, Kurs Apache Dubbo,Kursy Apache Dubbo, Trener Apache Dubbo, instruktor Apache Dubbo, kurs zdalny Apache Dubbo, edukacja zdalna Apache Dubbo, nauczanie wirtualne Apache Dubbo, lekcje UML, nauka przez internet Apache Dubbo, e-learning Apache Dubbo, kurs online Apache Dubbo, wykładowca Apache Dubbo

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions