Szkolenia Alteryx

Szkolenia Alteryx

Praktyczne szkolenia na żywo z Alteryx. Alteryx to samoobsługowa platforma do analizy danych, która zapewnia użytkownikom możliwość przygotowywania i analizowania danych, a następnie wdrażania na dużą skalę, jednocześnie uzyskując wgląd analityczny. Przygotowywanie danych dzięki programowi Alteryx staje się znacznie łatwiejsze.
Szkolenia Alteryx jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Alteryx

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at data scientists and data analysts who wish to learn how to use each tool in the developer tool palette in Alteryx Designer. By the end of this training, participants will be able to:
 • Learn to use and configure all the tools in the developer tab.
 • Design efficient workflows in Alteryx using the dynamic, validation, and testing tools.
 • Learn how to use API tools to download and parse web data.
 • Use Alteryx scripting tools, including Python and R.
14 godzin
Alteryx jest samoobsługową platformą analityczną danych. Korzystając z Alteryx, użytkownicy mogą przygotowywać i analizować dane, a następnie wdrażać na dużą skalę, jednocześnie uzyskując analityczne spostrzeżenia. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalne) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą wykorzystać Alteryx do analizy danych. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Przygotowanie danych w Alteryx do późniejszej wizualizacji w Power BI lub Excel.
 • Tworzenie i wykonywanie operacji ETL z małym lub żadnym kodem.
 • Osadzanie niestandardowego kodu R wewnątrz Alteryx.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Wiele ćwiczeń i praktyki.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.
7 godzin
Alteryx jest samodzielną platformą analityczną danych. Alteryx zapewnia użytkownikom możliwość przygotowania i analizowania danych, a następnie rozmieszczania ich na skalę, jednocześnie zdobywając wgląd analityczny. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych, którzy chcą użyć Alteryx do przygotowania danych do wizualizacji i analizy. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Przygotuj dane z Alteryx, aby później je wyświetlić. Wykonywanie operacji ETL z kodem zerowym. Leverage Alteryx w celu poprawy inteligencji biznesowej i analizy biznesowej.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Alteryx jest samodzielną platformą analityczną danych. Alteryx zapewnia użytkownikom możliwość przygotowania i analizowania danych, a następnie rozmieszczania ich na skalę, jednocześnie zdobywając wgląd analityczny. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą używać Alteryx do przetwarzania danych i wizualizacji danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Leverage Alteryx w celu poprawy inteligencji biznesowej i analizy biznesowej. Wykonywanie operacji ETL z kodem zerowym. Wizualizuj dane za pomocą zestawu analitycznego danych, na przykład Excel.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Alteryx

Szkolenie Alteryx, Alteryx boot camp, Szkolenia Zdalne Alteryx, szkolenie wieczorowe Alteryx, szkolenie weekendowe Alteryx, Kurs Alteryx,Kursy Alteryx, Trener Alteryx, instruktor Alteryx, kurs zdalny Alteryx, edukacja zdalna Alteryx, nauczanie wirtualne Alteryx, lekcje UML, nauka przez internet Alteryx, e-learning Alteryx, kurs online Alteryx, wykładowca Alteryx

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions