Szkolenia Argo CD w Gliwicach

Szkolenia Argo CD w Gliwice

Szkolenia z tematu Argo CD w Gliwicach.

Gliwice ul. Zwycięstwa 36

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Zwycięstwa 36
44-100 Gliwice Slaskie PL ,
Gliwice ul. Zwycięstwa 36
Szkolenia Argo CD w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Gliwice.

Sala szkoleniowa NobleProg w Gliwicach znajduję się w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Zwycięstwa 36 w budynku RIPH (Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa) na drugim piętrze. RIPH znajduję się w ścisłym centrum Gliwic, zatem dojście do sali nie stanowi najmniejszego problemu. Od dworca PKP Gliwice do siedziby RIPH można dotrzeć piechotą w ok. 7 minut (600 metrów w linii prostej). Natomiast z  dworca autobusowego PPKS Gliwice odległość ta wynosi 300 metrów, ok. 4 minuty...

Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Argo CD Szkolenia - Gliwice

Plany szkoleń z technologii Argo CD w Gliwicach

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Opis
This instructor-led, live training in w Gliwicach (online or onsite) is aimed at system administrators and developers who wish to use Argo CD to automate the deployment and lifecycle management of applications.

By the end of this training, participants will be able to automate, monitor, audit, and roll back their Kubernetes systems using Argo CD.
Szkolenie Argo CD w Gliwicach, szkolenie wieczorowe Argo CD w Gliwicach, szkolenie weekendowe Argo CD w Gliwicach, Argo CD boot camp w Gliwicach, kurs zdalny Argo CD w Gliwicach, nauczanie wirtualne Argo CD w Gliwicach, kurs online Argo CD w Gliwicach, lekcje Argo CD w Gliwicach, Trener Argo CD w Gliwicach, edukacja zdalna Argo CD w Gliwicach, instruktor Argo CD w Gliwicach, wykładowca Argo CD w Gliwicach, Kursy Argo CD w Gliwicach, nauka przez internet Argo CD w Gliwicach, Kurs Argo CD w Gliwicach

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions