Szkolenia Argo CD

Szkolenia Argo CD

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Argo CD na żywo w trybie online lub stacjonarnym pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Argo CD do automatyzacji wdrażania i zarządzania cyklem życia aplikacji Kubernetes.

Szkolenie Argo CD jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie stacjonarne na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

Argo CD jest również znany jako argocd, argo-cd i argoproj.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Argo CD

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Argo CD (określane również jako argocd, argo-cd i argoproj) to deklaratywne narzędzie do ciągłego dostarczania dla klastrów Kubernetes, które upraszcza monitorowanie i wdrażanie aplikacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla administratorów systemów i programistów, którzy chcą używać Argo CD do automatyzacji wdrażania i zarządzania cyklem życia aplikacji. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli zautomatyzować, monitorować, audytować i wycofywać swoje systemy Kubernetes za pomocą Argo CD. Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Argo CD, Argo CD boot camp, Szkolenia Zdalne Argo CD, szkolenie wieczorowe Argo CD, szkolenie weekendowe Argo CD, Kurs Argo CD,Kursy Argo CD, Trener Argo CD, instruktor Argo CD, kurs zdalny Argo CD, edukacja zdalna Argo CD, nauczanie wirtualne Argo CD, lekcje UML, nauka przez internet Argo CD, e-learning Argo CD, kurs online Argo CD, wykładowca Argo CD

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions