Szkolenia Web analytics | Szkolenia Web Analytics

Szkolenia Web analytics

Praktyczne szkolenia na żywo z analityki sieciowej - (Web analytics). Praktyczne warsztaty umożliwiają zdobycie umiejętności dotyczących podstawowych i zaawansowanych koncepcji analityki internetowej. Pozwalają zoptymalizować korzystanie z sieci i zrozumieć takie wartości jak :pomiar, gromadzenie, analiza i raportowanie danych internetowych w odniesieniu do analityki sieciowej.

Szkolenie z analityki sieciowej (Web analytics) jest dostępne jako "szkolenie na żywo" lub "zdalne szkolenie na żywo". Szkolenia na żywo mogą być przeprowadzane lokalnie na terenie klienta w Polsce lub w NobleProg korporacyjnych centrów szkoleniowych w Polsce. Zdalne szkolenie na żywo odbywa się w drodze interaktywnej, zdalnej pulpitu.

NobleProg-Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Web analytics

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Mixpanel to rozwiązanie analityczne, które zapewnia dogłębną analizę produktów i użytkowników w Internecie i na urządzeniach mobilnych.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą przeprowadzić analizę produktu i użytkownika za pomocą Mixpanel.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Dowiedz się, jak używać Mixpanel jako narzędzia do analityki internetowej. Zrozum Mixpanel koncepcje i implementację. Zrozumieć i zinterpretować dane o zdarzeniach.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Matomo to oprogramowanie do analityki internetowej typu open source, które zapewnia raporty statystyczne dotyczące danych na podstawie korzystania z witryny i działań.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków, którzy chcą używać Matomo do wykonywania zadań analityki internetowej, takich jak generowanie szczegółowego raportu dotyczącego korzystania ze strony internetowej.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Dowiedz się, jak działa Matomo w analizie danych internetowych. Dowiedz się, jak dane są zbierane i śledzone dzięki Matomo. Zrozumieć i zinterpretować Matomo raportów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
14 godzin
Szkolenie obejmuje szerokie spektrum tematów związanych z analizą danych internetowych, aby szybko i sprawnie wprowadzić Ciebie i Twój zespół w świat Piwik PRO Analytics Suite!
14 godzin
Hotjar to narzędzie, które ujawnia interakcję i zachowanie użytkownika. Dzięki Hotjar programiści mogą monitorować i poprawiać komfort użytkownika, rozumiejąc ruch na stronie i odwiedzających. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą ujawnić interakcję i zachowanie użytkownika z Hotjar. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Badanie i profilowanie interakcji użytkowników w aplikacji internetowej.
 • Lepsze zrozumienie użytkowników witryn i odwiedzających w celu zwiększenia konwersji stron.
 • Wykorzystaj i zastosuj nagrania Hotjar w odpowiedni sposób, aby usunąć błędy w projektowaniu i / lub funkcjonalności strony.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
7 godzin
Google Analytics to oprogramowanie do analizy sieci Web do śledzenia i raportowania danych stron internetowych. Używając Google Analytics, użytkownicy mogą zbierać wgląd i podejmować decyzje oparte na danych dla operacji biznesowych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do analityków danych, którzy chcą korzystać z Google Analytics do śledzenia i raportowania danych stron internetowych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Ustaw Google Analytics do gromadzenia danych na stronie internetowej. Tworzenie i analizowanie raportów. Zdobądź wiedzę i podejmuj decyzje oparte na danych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Publiczność
 • Analityk internetowy
 • Analityków danych
 • Badacze rynku
 • Specjaliści Marketing i sprzedaży
 • Administratorzy systemu
Format kursu
 • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie Web analytics, Web analytics boot camp, Szkolenia Zdalne Web analytics, szkolenie wieczorowe Web analytics, szkolenie weekendowe Web analytics, Kurs Web analytics,Kursy Web analytics, Trener Web analytics, instruktor Web analytics, kurs zdalny Web analytics, edukacja zdalna Web analytics, nauczanie wirtualne Web analytics, lekcje UML, nauka przez internet Web analytics, e-learning Web analytics, kurs online Web analytics, wykładowca Web analyticsSzkolenie Web Analytics, Web Analytics boot camp, Szkolenia Zdalne Web Analytics, szkolenie wieczorowe Web Analytics, szkolenie weekendowe Web Analytics, Kurs Web Analytics,Kursy Web Analytics, Trener Web Analytics, instruktor Web Analytics, kurs zdalny Web Analytics, edukacja zdalna Web Analytics, nauczanie wirtualne Web Analytics, lekcje UML, nauka przez internet Web Analytics, e-learning Web Analytics, kurs online Web Analytics, wykładowca Web Analytics

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions