Szkolenia VB.NET

Szkolenia VB.NET

Praktyczne szkolenia na żywo z języka Visual Basic .NET (VB.NET) prezentują w jaki sposób za pomocą tego obiektowego języka programowania zaprojektowanego przez Microsoft tworzyć aplikacje, które będą mogły być uruchamiane w środowisku .NET Framework.
Szkolenie z Visual Basic .NET jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii VB.NET

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Microsoft Visual Studio to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE). VB.NET (Visual Basic .NET) to wieloparadygmatyczny, obiektowy język programowania, który jest implementowany na platformie .NET Framework.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii VB.NET

Szkolenie VB.NET, VB.NET boot camp, Szkolenia Zdalne VB.NET, szkolenie wieczorowe VB.NET, szkolenie weekendowe VB.NET, Kurs VB.NET,Kursy VB.NET, Trener VB.NET, instruktor VB.NET, kurs zdalny VB.NET, edukacja zdalna VB.NET, nauczanie wirtualne VB.NET, lekcje UML, nauka przez internet VB.NET, e-learning VB.NET, kurs online VB.NET, wykładowca VB.NET

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions