Szkolenia TypeScript

Szkolenia TypeScript

TypeScript to język programowania typu open source opracowany przez firmę Microsoft, który kompiluje do JavaScript. Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe typu TypeScript pokazują praktyczne funkcje TypeScript i prowadzą uczestników przez budowę aplikacji JavaScript.

Szkolenie z usługi TypeScript jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii TypeScript

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Opis
TypeScript to otwarty język źródłowy do tworzenia aplikacji, które kompilują się do języka JavaScript.
Tworząc aplikacje w tym języku mamy możliwość tworzyć statycznie typowany kod, a także wykorzystać więcej elementów z programowania obiektowego tj. abstrakcje, hermetyzacje, interfejsy.
Prowadzony przez instruktora trening, daje możliwość poznania funkcji TypeScript poprzez budowę aplikacji webowej.

Format kursu
* Interaktywny wykład i dyskusja.
* Wiele ćwiczeń.
* Praktyczne wykorzystanie języka TypeScript w procesie budowania aplikacji webowej.

Opcje dostosowywania kursu
* Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
7 godzin
Opis
TypeScript jest językiem typu open source służącym do tworzenia aplikacji Javascript dla przedsiębiorstw Jest to ścisły nadzbiór JavaScript, który kompiluje się do zwykłego Javascriptu i wprowadza do języka statyczne pisanie i rozwój obiektowy Ten kurs wprowadza zaawansowane funkcje TypeScript i prowadzi uczestników przez budowę reallife aplikacji JavaScript Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Wykorzystaj pełne możliwości Typescript, aby pisać lepszy kod przy mniejszej ilości błędów Rozszerz istniejące typy o typy związków, przecięć i krotek Twórz i używaj dekoratorów Zarządzaj asynchronicznym kodem przy użyciu obietnic, asynchronizuj i czekaj na słowa kluczowe Napisz czysty, ekspresyjny kod Publiczność Deweloperzy Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
21 godzin
Opis
React to szeroko stosowana biblioteka do tworzenia aplikacji jednostronicowych w Java Script i HTML . Korzystają z niego takie firmy jak Facebook , Instagram, Netflix lub New York Times.

Ten kurs wprowadzi podstawy, na których oparte są React i inne biblioteki (takie jak Angular i Vue.js ) i podkreśli specyfikę React . Obejmie również technologie powszechnie stosowane w React , takie jak Redux i React Router.

Pod koniec tego kursu uczestnicy będą mogli budować aplikacje o różnej złożoności za pomocą React , stosując się do najlepszych praktyk.

Nadchodzące szkolenia z technologii TypeScript

Szkolenie TypeScript, TypeScript boot camp, Szkolenia Zdalne TypeScript, szkolenie wieczorowe TypeScript, szkolenie weekendowe TypeScript, Kurs TypeScript,Kursy TypeScript, Trener TypeScript, instruktor TypeScript, kurs zdalny TypeScript, edukacja zdalna TypeScript, nauczanie wirtualne TypeScript, lekcje UML, nauka przez internet TypeScript, e-learning TypeScript, kurs online TypeScript, wykładowca TypeScript

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions