Szkolenia TypeScript

Szkolenia TypeScript

TypeScript to język programowania typu open source opracowany przez firmę Microsoft, który kompiluje do JavaScript. Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe typu TypeScript pokazują praktyczne funkcje TypeScript i prowadzą uczestników przez budowę aplikacji JavaScript.

Szkolenie z usługi TypeScript jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii TypeScript

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
TypeScript to otwarty język źródłowy do tworzenia aplikacji, które kompilują się do języka JavaScript.
Tworząc aplikacje w tym języku mamy możliwość tworzyć statycznie typowany kod, a także wykorzystać więcej elementów z programowania obiektowego tj. abstrakcje, hermetyzacje, interfejsy.
Prowadzony przez instruktora trening, daje możliwość poznania funkcji TypeScript poprzez budowę aplikacji webowej.
Format kursu
* Interaktywny wykład i dyskusja.
* Wiele ćwiczeń.
* Praktyczne wykorzystanie języka TypeScript w procesie budowania aplikacji webowej.
  Opcje dostosowywania kursu
* Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to use TypeScript's advanced features to create and build JavaScript applications. By the end of this training, participants will be able to:
  • Set up the necessary development environment to start developing TypeScript and Node.js applications.
  • Take advantage of Typescript's advanced capabilities to write clean, expressive code with fewer errors.
  • Configure and use Webpack with TypeScript to build complex front-end UIs.
  • Use custom data types (Union, Intersection, Tuple Types, etc.) to extend existing generic types.
  • Implement asynchronous code patterns and APIs for error handling and validating responses.
  • Deploy TypeScript and Node.js applications to production environments (AWS EC2, Heroku, etc.).
21 godzin
React to szeroko stosowana biblioteka do tworzenia jednostronicowych aplikacji w JavaScript i HTML. Korzystają z niej takie firmy jak Facebook, Instagram, Netflix czy New York Times. Kurs ten przedstawi podstawy, na których opiera się React i inne biblioteki (takie jak Angular i Vue.js) oraz podkreśli specyfikę Reacta. Obejmie również technologie, które są powszechnie używane z Reactem, takie jak Redux i React-Router. Pod koniec tego kursu uczestnicy będą mogli tworzyć aplikacje o różnym stopniu złożoności za pomocą React, przestrzegając najlepszych praktyk.
14 godzin
TypeScript to język open source do tworzenia aplikacji Javascript dla przedsiębiorstw. Jest to ścisły superset JavaScript, który kompiluje się do zwykłego Javascriptu i wprowadza do języka statyczne typowanie i rozwój zorientowany obiektowo. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo wprowadza TypeScript' funkcje i struktury testowania jednostkowego. Uczestnicy mają szansę zastosować teorię w praktyce, konstruując zbiór testów jednostkowych, które można uruchomić w rzeczywistych aplikacjach. Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Ten kurs skupi się na frameworkach, które mogą być używane do testowania jednostkowego aplikacji Javascript lub Typescript (Jasmine, Mocha, Jest, Chai itp.). Struktury interfejsu użytkownika, takie jak React, są opcjonalne i mogą zostać uwzględnione w razie potrzeby. Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie TypeScript, TypeScript boot camp, Szkolenia Zdalne TypeScript, szkolenie wieczorowe TypeScript, szkolenie weekendowe TypeScript, Kurs TypeScript,Kursy TypeScript, Trener TypeScript, instruktor TypeScript, kurs zdalny TypeScript, edukacja zdalna TypeScript, nauczanie wirtualne TypeScript, lekcje UML, nauka przez internet TypeScript, e-learning TypeScript, kurs online TypeScript, wykładowca TypeScript

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions