Szkolenia Tricentis Tosca

Szkolenia Tricentis Tosca

Praktyczne szkolenia na żywo z Tricentis.
Tricentis Tosca jest jednym z najlepszych i popularnych narzędzi do automatycznego testowania.

Szkolenie z Tricentis jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Tosca

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Tricentis Tosca to narzędzie do testowania oprogramowania przeznaczone do automatyzacji ciągłego, kompleksowego testowania aplikacji. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Tosca do przeprowadzania testów end-to-end (web + backend). Szkolenie łączy teorię z praktyką w środowisku laboratoryjnym na żywo, dając uczestnikom możliwość interakcji z technologią, instruktorem i rówieśnikami. Szkolenie rozpoczyna się od przeglądu tradycyjnych testów automatyzacji opartych na kodzie i skryptach oraz kontrastuje je z podejściem opartym na modelu (MBT) Tosca. Uczestnicy dowiadują się, jak tworzyć i wykonywać przypadki testowe przy użyciu domyślnych modułów Tosca, a także jak tworzyć własne moduły do wykonania. Od zasad modelowania oprogramowania po pokrycie testami w różnych przeglądarkach, szkolenie to prowadzi uczestników zarówno przez teorię, jak i praktykę oraz umożliwia im wdrożenie własnego rozwiązania testowego w Tosca. Format kursu Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
    Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Tricentis Tosca, Tosca boot camp, Szkolenia Zdalne Tricentis Tosca, szkolenie wieczorowe Tricentis Tosca, szkolenie weekendowe Tosca, Kurs Tricentis Tosca,Kursy Tosca, Trener Tosca, instruktor Tosca, kurs zdalny Tosca, edukacja zdalna Tosca, nauczanie wirtualne Tosca, lekcje UML, nauka przez internet Tricentis Tosca, e-learning Tricentis Tosca, kurs online Tosca, wykładowca Tricentis Tosca

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions