Szkolenia Tricentis Tosca

Szkolenia Tricentis Tosca

Lokalne, prowadzony przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo Tricentis Tosca wykazać poprzez interaktywne Hands-on praktyce, jak używać Tosca do przeprowadzania end-to-end (Web + zaplecza) testowanie.

Szkolenie Tosca jest dostępny jako "na miejscu szkolenia na żywo" lub "zdalne szkolenie na żywo". Szkolenia na żywo mogą być przeprowadzane lokalnie na terenie klienta w Polsce lub w NobleProg korporacyjnych centrów szkoleniowych w Polsce. Zdalne szkolenie na żywo odbywa się w drodze interaktywnej, zdalnej pulpitu.

NobleProg-Twój lokalny dostawca szkoleń

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Tricentis Tosca

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
35 godziny
Opis
Tricentis Tosca to narzędzie do testowania oprogramowania przeznaczone do automatyzowania ciągłych testów end-to-end dla aplikacji.

w tym instruktorem, szkolenie na żywo uczestnicy szkolenia będą uczyć się, jak używać Tosca do przeprowadzenia end-to-end (Web + zaplecza) testowanie. Trening łączy teorię z praktyką w środowisku laboratoryjnym na żywo, dając uczestnikom szansę na interakcję z technologią, instruktorem i ich rówieśnikami.

szkolenie rozpoczyna się od przeglądu tradycyjnego kodu i skryptu opartego na automatyzacji testowania i kontrastuje go z Tosca & #39; s podejście oparte na modelu (MBT). Uczestnicy uczą się, jak tworzyć i wykonywać przypadki testowe przy użyciu domyślnych modułów Tosca & #39; s oraz jak budować własne moduły do wykonania.

od podmiotów modelowania oprogramowania do testowania pokrycia w różnych przeglądarkach, to szkolenia spacery uczestników poprzez zarówno teorii i praktyki i pozwala im na realizację własnych rozwiązań testowych w Tosca.

Format kursu

- Interactive wykładu i dyskusji.
- wiele ćwiczeń i praktyk.
- praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.

Opcje dostosowywania kursu

- Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
Szkolenie Tricentis Tosca, Tricentis Tosca boot camp, Szkolenia Zdalne Tricentis Tosca, szkolenie wieczorowe Tricentis Tosca, szkolenie weekendowe Tricentis Tosca, Kurs Tricentis Tosca,Kursy Tricentis Tosca, Trener Tricentis Tosca, instruktor Tricentis Tosca, kurs zdalny Tricentis Tosca, edukacja zdalna Tricentis Tosca, nauczanie wirtualne Tricentis Tosca, lekcje UML, nauka przez internet Tricentis Tosca, e-learning Tricentis Tosca, kurs online Tricentis Tosca, wykładowca Tricentis Tosca

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!