Szkolenia TIBCO Spotfire

Szkolenia TIBCO Spotfire

Praktyczne szkolenia na żywo z TIBCO Spotfire.
TIBCO Spotfire to narzędzie do wizualizacji danych, które umożliwia użytkownikom dostęp do danych i łączenie ich w ramach jednej analizy. Szkolenie z TIBCO Spotfire jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Spotfire

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce, participants will learn three different approaches for accessing, analyzing and visualizing data. We start with an introduction to RDMS databases; the focus will be on accessing and querying an Oracle database using the SQL language. Then we look at strategies for accessing an RDMS database programmatically using the Python language. Finally, we look at how to visualize and present data graphically using TIBCO Spotfire.  Format of the Course
Interactive lecture and discussion.
Lots of exercises and practice.
Hands-on implementation in a live-lab environment.
14 godzin
Analityk to aplikacja klienta oparta na sieci Web i Windows do analizy danych i tworzenia paneli analitycznych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do analityków biznesowych, którzy chcą dowiedzieć się zaawansowanych technik Spotfire Analyst do analizy danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Podziel się wizualizacjami między różnymi członkami zespołu. Bezpieczny dostęp do oprogramowania opartego na rolach i kontrolach dostępu. Stwórz wizualizacje, takie jak wykresy mapowe. Integruj języki informatyczne statystyczne, takie jak R z Spotfire.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Analityk to aplikacja klienta oparta na sieci Web i Windows do analizy danych i tworzenia paneli analitycznych. Ten szkolenie prowadzone przez instruktora, na żywo (online lub on-site) jest skierowane do analityków biznesowych i analityków danych, którzy chcą nauczyć się podstawowych technik analizy danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja TIBCO Spotfire Połączenie danych z różnych baz danych. Wizualizuj duże zestawy danych. Tworzenie i udostępnianie kompleksowych tablic.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at business analysts and data analysts who wish to use TIBCO Spotfire X with its artificial intelligence capabilities to visualize, transform, and analyze data. By the end of this training, participants will be able to:
 • Install and configure TIBCO Spotfire X.
 • Understand the features and architecture of TIBCO Spotfire X.
 • Understand the concepts behind augmented and predictive analytics.
 • Learn how to load, process, and visualize data using Spotfire X.
 • Create interactive and enhanced data visualizations.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii TIBCO Spotfire

Szkolenie TIBCO Spotfire, Spotfire boot camp, Szkolenia Zdalne TIBCO Spotfire, szkolenie wieczorowe TIBCO Spotfire, szkolenie weekendowe Spotfire, Kurs TIBCO Spotfire,Kursy Spotfire, Trener Spotfire, instruktor Spotfire, kurs zdalny Spotfire, edukacja zdalna Spotfire, nauczanie wirtualne Spotfire, lekcje UML, nauka przez internet TIBCO Spotfire, e-learning TIBCO Spotfire, kurs online Spotfire, wykładowca TIBCO Spotfire

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions