Szkolenia Testowanie Wydajności

Szkolenia Testowanie Wydajności

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo w ramach testów wydajności pokazują interaktywne praktyczne podstawy i zaawansowane koncepcje testowania wydajności.

Szkolenie z testów wydajności jest dostępne jako "szkolenie na żywo" lub "zdalne szkolenie na żywo". Szkolenia na żywo mogą być przeprowadzane lokalnie na terenie klienta w Polsce lub w NobleProg korporacyjnych centrów szkoleniowych w Polsce. Zdalne szkolenie na żywo odbywa się w drodze interaktywnej, zdalnej pulpitu.

NobleProg-Twój lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Testowanie Wydajności

Plany szkoleń z technologii Testowanie Wydajności

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
21 godziny
Opis
This course demonstrates through hands-on practice the fundamentals and applications of test automation with HP UFT.
28 godziny
Opis
7 godziny
Opis
Ten kurs dotyczy zaawansowanych technik testowania aplikacji internetowych. Koncentruje się na pełnej automatyzacji, skryptowaniu, integracji testów z zewnętrznym źródłem danych.
7 godziny
Opis
Kurs obejmuje tworzenie i wdrażanie testów funkcjonalnych i jednostkowych za pomocą Apache JMeter , bezpłatnego oprogramowania do testowania aplikacji firmy The Apache Software Foundation. Celem kursu jest umożliwienie organizacjom całkowitego zautomatyzowania różnych wymagań testowania, oszczędzając czas, pieniądze i pomagając zminimalizować ryzyko błędu ludzkiego w testowaniu. Program bada koncepcje projektowania i tworzenia planów testów dla rzeczywistych aplikacji internetowych przy użyciu Apache JMeter , w tym plany funkcjonalne, regresji i testów warunków skrajnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak zaprojektować plany testów dla różnych celów i wykorzystać różne komponenty i funkcje w JMeter na ich korzyść, pozwalając im całkowicie zautomatyzować proces testowania aplikacji internetowych.
14 godziny
Opis
Są to kursy JMeter Fundamentals i JMeter Advanced oferowane wspólnie dla wygody.

JMeter Fundamentals

Kurs obejmuje tworzenie i wdrażanie testów funkcjonalnych i jednostkowych za pomocą Apache JMeter , bezpłatnego oprogramowania do testowania aplikacji firmy The Apache Software Foundation. Celem kursu jest umożliwienie organizacjom całkowitego zautomatyzowania różnych wymagań testowania, oszczędzając czas, pieniądze i pomagając zminimalizować ryzyko błędu ludzkiego w testowaniu. Program bada koncepcje projektowania i tworzenia planów testów dla rzeczywistych aplikacji internetowych przy użyciu Apache JMeter , w tym plany funkcjonalne, regresji i testów warunków skrajnych. Uczestnicy nauczą się, jak projektować plany testowe dla różnych celów i korzystać z różnych komponentów i funkcji w JMeter na ich korzyść, pozwalając im całkowicie zautomatyzować proces testowania aplikacji internetowych.

JMeter Advanced

Ten kurs dotyczy zaawansowanych technik testowania aplikacji internetowych. Koncentruje się na pełnej automatyzacji, skryptowaniu, integracji testów z zewnętrznym źródłem danych.
7 godziny
Opis
Kurs został stworzony dla kierowników testów, testerów, analityków biznesowych, projektantów, programistów, administratorów i wszystkich zainteresowanych planowaniem i przeprowadzaniem testów wydajności aplikacji internetowych. Obejmuje on sposób konfigurowania wymagań niefunkcjonalnych, które wskaźniki są najważniejsze w konkretnych implementacjach, jak stworzyć plan testów wydajności, wdrożyć go w JMeter , wykonać go i przeanalizować wyniki.
35 godziny
Opis
Publiczność

- Testery wydajności
- Inżynierowie wydajności
- Deweloperzy, którzy chcą rozwijać swoją karierę jako Architekci wydajności.

Format kursu

50% wykładów, 50% laboratoriów
35 godziny
Opis
Ten kurs zapewnia szkolenie w zakresie obsługi projektów testowych i zapewnia praktyczne doświadczenie w zakresie aplikacji internetowych, automatyzacji testów funkcjonalnych i automatyzacji testów w różnych przeglądarkach przy użyciu zestawu testów Selenium . Ponadto wprowadził kompleksowo jMeter.

Prawdopodobnie 2 dni JMeter i 3 dni Selenium .

Nadchodzące szkolenia z technologii Testowanie Wydajności

Szkolenie Testowanie Wydajności, Testowanie Wydajności boot camp, Szkolenia Zdalne Testowanie Wydajności, szkolenie wieczorowe Testowanie Wydajności, szkolenie weekendowe Testowanie Wydajności, Kurs Testowanie Wydajności,Kursy Testowanie Wydajności, Trener Testowanie Wydajności, instruktor Testowanie Wydajności, kurs zdalny Testowanie Wydajności, edukacja zdalna Testowanie Wydajności, nauczanie wirtualne Testowanie Wydajności, lekcje UML, nauka przez internet Testowanie Wydajności, e-learning Testowanie Wydajności, kurs online Testowanie Wydajności, wykładowca Testowanie Wydajności

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!