Szkolenia JMeter

Szkolenia JMeter

Praktyczne szkolenia na żywo JMeter.

JMeter to aplikacja napisanaw języku Java z wykorzystaniem JFC (Swing),a jej przeznaczeniem jest umożliwienie przeprowadzenia testów obciążeniowo-wydajnościowych. Z punktu widzenia większości programistów i testerów JMeter uważany jest za jedno z najlepszych narzędzi do prowadzenia testów wydajnościowo-obciążeniowych. Wynika to w dużej mierze z niezwykle przyjaznego interfejsu, który pozwalana bardzo intuicyjny sposób tworzenia planów testówi ich uruchamiania. JMeter jest wielowątkowym narzędziem umożliwiającym przeprowadzenie symulacji współbieżnego i/lub równoległego wywoływania różnych funkcji testowanej aplikacji przez grupy wątków. Współpracując z nami rozwiniesz umiejętności korzystania z niego, a także pracy z tym programem w metodologii Agile.

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii JMeter

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Są to kursy JMeter Fundamentals i JMeter Advanced oferowane razem dla wygody. JMeter Podstawy Ten kurs obejmuje tworzenie i wdrażanie testów funkcjonalnych i jednostkowych za pomocą Apache JMeter, bezpłatnego oprogramowania do testowania aplikacji od The Apache Software Foundation. Celem kursu jest umożliwienie organizacjom całkowitej automatyzacji różnych wymagań testowych, oszczędzając czas, pieniądze i pomagając zminimalizować ryzyko błędu ludzkiego w testowaniu. Program omawia koncepcje projektowania i tworzenia planów testowych dla rzeczywistych aplikacji internetowych przy użyciu Apache JMeter, w tym planów testów funkcjonalnych, regresji i testów warunków skrajnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak projektować plany testów do różnych celów i wykorzystywać różne komponenty i funkcje w ramach JMeter na swoją korzyść, pozwalając im całkowicie zautomatyzować proces testowania aplikacji internetowych. JMeter Zaawansowane Ten kurs dotyczy zaawansowanych technik testowania aplikacji internetowych. Koncentruje się na pełnej automatyzacji, skryptowaniu, integracji testów z zewnętrznym źródłem danych.
7 godzin
Ten kurs został stworzony dla menedżerów testów, testerów, analityków biznesowych, projektantów, programistów, administratorów i wszystkich zainteresowanych planowaniem i wykonywaniem testów wydajności aplikacji internetowych. Obejmuje on sposób konfigurowania wymagań niefunkcjonalnych, które wskaźniki są najważniejsze w konkretnych implementacjach, jak utworzyć plan testów wydajności, wdrożyć go w JMeter, wykonać i przeanalizować wyniki.
7 godzin
Ten kurs obejmuje tworzenie i wdrażanie testów funkcjonalnych i jednostkowych za pomocą Apache JMeter, bezpłatnego oprogramowania do testowania aplikacji od The Apache Software Foundation. Celem kursu jest umożliwienie organizacjom całkowitej automatyzacji różnych wymagań testowych, oszczędzając czas, pieniądze i pomagając zminimalizować ryzyko błędu ludzkiego w testowaniu. Program bada koncepcje projektowania i tworzenia planów testowych dla rzeczywistych aplikacji internetowych przy użyciu Apache JMeter, w tym planów testów funkcjonalnych, regresji i testów warunków skrajnych. Uczestnicy dowiedzą się, jak projektować plany testów do różnych celów i wykorzystywać różne komponenty i funkcje w ramach JMeter na swoją korzyść, pozwalając im całkowicie zautomatyzować proces testowania aplikacji internetowych.
35 godzin
Ten kurs zapewnia szkolenie w zakresie obsługi projektów testowych i zapewnia praktyczne doświadczenie z aplikacjami internetowymi, automatyzacją testów funkcjonalnych i automatyzacją testów między przeglądarkami przy użyciu Selenium zestawu testów. Ponadto kompleksowo wprowadzono jMeter. Zaledwie 2 dni JMeter i 3 dni Selenium.
7 godzin
Ten kurs dotyczy zaawansowanych technik testowania aplikacji internetowych. Koncentruje się na pełnej automatyzacji, skryptowaniu, integracji testów z zewnętrznym źródłem danych.

Last Updated:

Szkolenie JMeter, JMeter boot camp, Szkolenia Zdalne JMeter, szkolenie wieczorowe JMeter, szkolenie weekendowe JMeter, Kurs JMeter,Kursy JMeter, Trener JMeter, instruktor JMeter, kurs zdalny JMeter, edukacja zdalna JMeter, nauczanie wirtualne JMeter, lekcje UML, nauka przez internet JMeter, e-learning JMeter, kurs online JMeter, wykładowca JMeter

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions