Szkolenia Systems Architecture

Szkolenia Systems Architecture

Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na temat Architektury Systemowej prezentują się poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z podstawami architektury systemów Szkolenie z zakresu architektury systemu jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Systems Architecture

Plany szkoleń z technologii Systems Architecture

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 hours
Opis
To praktyczne szkolenie pozwoli Ci odkryć tajniki metody AR CAD IA (Analiza Architektury i Zintegrowanego Projektowania) i związanego z nią języka modelowania. Skoncentrujemy się również na korzyściach, jakie niesie ze sobą stół roboczy dostosowany do tej metody, poprzez pełne studium przypadku przeprowadzone za pomocą narzędzia Capella o otwartym kodzie źródłowym. Język, podejście, narzędzie: są to trzy filary potrzebne do sukcesu Modelowania Systemowego ( MBSE ).

Odbiorcy: Kierownicy projektów, architekci, inżynierowie systemu, którzy chcą opanować metodę AR CAD IA i nauczyć się efektywnie korzystać z narzędzia Capella

Metoda nauczania:

- Prezentacja teoretyczna z przykładami
- Studium przypadku zrealizowane za pomocą Capelli
14 hours
Opis
Grupa docelowa:

- Kierownicy działów IT
- Managerowie projektów, PM
- Product Owners
- Pracownicy działu marketingu
7 hours
Opis
Niniejsze szkolenie wprowadzające do Enterprise Architect przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą używać narzędzia do modelowania UML firmy Sparx Systems, Enterprise Architect, do celów modelowania, ale nie znają funkcji, funkcji i wykorzystania Enterprise Architect.
7 hours
Opis
Czas trwania: 1 dzień

Odbiorcy: Kierownicy projektów, architekci, inżynierowie systemu, którzy chcą odkryć metodę AR CAD IA i oprzyrządowanie Capella

Metoda nauczania:

- Prezentacja teoretyczna z przykładami
- Prezentacje narzędzi Capella
21 hours
Opis
Spring Cloud to platforma do budowania systemów rozproszonych i mikrousług opartych na Java .

Tworzenie złożonych aplikacji dla przedsiębiorstw jest trudne. Każda zmiana dokonana w części systemów może spowodować potrzebę zmiany projektu całego systemu.

W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak oceniać różne technologie i podejścia do projektowania architektury systemu opartego na usługach. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji i porównania systemów monolitycznych i architektur usług, a następnie zagłębia się w szczegóły architektury mikrousług.

Uczestnicy mają szansę wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, przechodząc przez proces tworzenia i wdrażania zestawu sprawdzonych koncepcji mikroserwisów zbudowanych z Spring Cloud , Spring Boot i Docker .

Na koniec badane są odpowiednie elementy składowe infrastruktury, aby pomóc uczestnikom w określeniu najbardziej odpowiednich narzędzi i podejść do zastosowania dla różnych wymagań organizacyjnych.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieli Service-Oriented Architecture (SOA) i architekturę mikroserwisową, a także praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Spring Cloud i powiązanych technologii Spring do szybkiego opracowywania własnych mikrousług w skali chmurowej.

Format kursu

- Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
21 hours
Opis
OCSMP Model Builder - podstawowe testy sprawdzające wiedzę i umiejętności wymagane do zbudowania podstawowego modelu SysML systemu. Badanie obejmuje koncepcje modeli i organizację, wychwytywanie podstawowych wymagań i zarządzanie nimi, modele struktury i zachowania, modele parametryczne, relacje alokacji i stosowanie stereotypów. Korzystając z wiedzy i umiejętności objętych na tym poziomie oraz znajomości odpowiedniego narzędzia do modelowania SysML , posiadacz OCSMP Model Builder - Fundamental Certification powinien być produktywnym uczestnikiem zadań modelowania wykonywanych przez zespół inżynierii systemów stosujący podejście inżynierii systemów oparte na modelach używając SysML . Program OCSMP Model Builder - podstawowa certyfikacja jest warunkiem wstępnym dla dwóch wyższych poziomów programu i wymaga certyfikacji użytkownika modelu OCSMP jako warunku wstępnego.

Ten egzamin (podobnie jak inne z serii OCSMP ) sprawdza Twoją zdolność do zastosowania wiedzy i umiejętności wymienionych tutaj w kontekście modelu systemu. W trakcie nauki wyjdź poza każdy diagram, aby zrozumieć, w jaki sposób aspekty, które modeluje, mogą wpływać lub wpływać na aspekty systemu reprezentowane na innych typach diagramów.
21 hours
Opis
W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać SysML wdrożonego w Enterprise Architect (EA) do przeprowadzania analizy i modelowania wymagań systemowych.

Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:

- Zrozumieć i zastosować SysML do projektów inżynierii systemów, stosując podejście inżynierii systemów opartych na modelu ( MBSE ).
- Zidentyfikuj wymagania systemowe na podstawie modeli przypadków użycia.
- Projektuj i analizuj architekturę systemu.

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka w środowisku laboratoryjnym na żywo.

Uwaga

- Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
21 hours
Opis
To praktyczne szkolenie pokaże, jak efektywnie korzystać z języka modelowania SysML . Odkryjesz w szczególności schematy blokowe do modelowania strukturalnego złożonych systemów. Pogłębisz schemat sekwencji, diagram stanu i diagram aktywności dla modelowania dynamicznego. Nauczysz się także korzystać z określonych diagramów SysML , takich jak diagram wymagań i diagram parametryczny, a także ważna koncepcja alokacji. Skoncentrujemy się również na potrzebie zdefiniowania podejścia do modelowania, dostosowanego do kontekstu firmy i rodzaju badanego systemu. W końcu zobaczymy, jaki jest stan narzędzi do modelowania SysML .

Publiczność:

Kierownicy projektów, architekci, inżynierowie systemów, którzy muszą modelować złożone systemy, w tym zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt

Metoda nauczania:

- Prezentacja teoretyczna z przykładami
- Studium przypadku na papierze (demo narzędzia SysML autorstwa trenera)
14 hours
Opis
Budowanie złożonych aplikacji dla przedsiębiorstw jest bardzo trudne w ciągle zmieniającym się środowisku.

Zmiany w integracji usług lub systemów spowodują zmiany w projekcie systemu. Ten kurs obejmuje sposób projektowania serwisów, dopasowanie do rozmiaru i celu usługi organizacji oraz architektury systemów i praktycznej infrastruktury.

Kurs obejmuje typowe problemy z budowaniem krajobrazu rozproszonych aplikacji, począwszy od problemu integracji, infrastruktury i nowoczesnych podejść, aż po rozwiązywanie problemów złożoności.

Kurs wyjaśnia zalety i wady każdego rozwiązania (np. Tradycyjnej architektury SOA vs Microservice), dostępnych narzędzi (głównie open-source) wspierających rozwój i konserwację itp.

Format kursu

Jest to głównie dyskusja (z ograniczoną liczbą prezentacji).
21 hours
Opis
Szkolenie przeznaczone jest dla analityków, projektantów, programistów, testerów i kierowników projektów informatycznych.

W formie warsztatowej prezentuje zagadnienia analizy, projektowania i dokumentowania systemów informatycznych z wykorzystaniem języka UML oraz programu Enterprise Architect firmy Sparx Systems. W trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane zaawansowane możliwości programu (np. MDA, profile, XMI) i najlepsze praktyki, które znacznie ułatwiają i przyspieszają modelowanie.

Ponieważ szkolenie skupia się na narzędziu Enterprise Architect od uczestników wymaga się umiejętności modelowania w UML. Dla tych, którzy chcieliby się nauczyć modelowania, posiadamy w naszej ofercie szkolenia dedykowane dla UML.

Część tematów w programie szkolenia oznaczono jako opcjonalne - ich realizacja zależy od decyzji uczestników oraz możliwości czasowych.

Metoda szkolenia: Wykład 10%, warsztaty 90%
14 hours
Opis
Ten kurs jest przeznaczony dla analityków biznesowych, menedżerów, kierowników zespołów i właścicieli procesów, aby zapewnić im wymagane kompetencje do tworzenia diagramów przypadków użycia i scenariuszy przypadków użycia, które służą jako narzędzie do pozyskiwania, analizowania, dokumentowania i komunikowania wymagań funkcjonalnych. Delegaci przećwiczą tworzenie przypadków użycia w ujednoliconym języku modelowania ( UML ), aby graficznie przedstawiać interakcje między przypadkami użycia i aktorami.
14 hours
Opis

Nadchodzące szkolenia z technologii Systems Architecture

Szkolenie Systems Architecture, Systems Architecture boot camp, Szkolenia Zdalne Systems Architecture, szkolenie wieczorowe Systems Architecture, szkolenie weekendowe Systems Architecture, Kurs Systems Architecture,Kursy Systems Architecture, Trener Systems Architecture, instruktor Systems Architecture, kurs zdalny Systems Architecture, edukacja zdalna Systems Architecture, nauczanie wirtualne Systems Architecture, lekcje UML, nauka przez internet Systems Architecture, e-learning Systems Architecture, kurs online Systems Architecture, wykładowca Systems Architecture

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions