Szkolenia Systems Architecture

Szkolenia Systems Architecture

Praktyczne szkolenia na żywo z Systems architecture (architektury systemów) prezentują, jak w formalny i ustandaryzowany sposób definiować strukturę, zachowanie i inne aspekty systemów IT
Szkolenie z architektury systemów jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Systems Architecture

Plany szkoleń z technologii Systems Architecture

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at IT personnel who wish to learn how to correctly and properly install a structured cabling system in any building or structure. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand the concept and infrastructure elements of a structured cabling system.
 • Install and test a cabling system correctly.
 • Learn the industry standards, techniques, and equipment used for a structured cabling system.
14 godzin
Budowanie złożonych aplikacji dla przedsiębiorstw jest bardzo trudne w ciągle zmieniającym się środowisku. Zmiany w integracji usług lub systemów spowodują zmiany w projekcie systemu. Ten kurs obejmuje sposób projektowania serwisów, dopasowanie do rozmiaru i celu usługi organizacji oraz architektury systemów i praktycznej infrastruktury. Kurs obejmuje typowe problemy z budowaniem krajobrazu rozproszonych aplikacji, począwszy od problemu integracji, infrastruktury i nowoczesnych podejść, aż po rozwiązywanie problemów złożoności. Kurs wyjaśnia zalety i wady każdego rozwiązania (np. Tradycyjnej architektury SOA vs Microservice), dostępnych narzędzi (głównie open-source) wspierających rozwój i konserwację itp. Format kursu Jest to głównie dyskusja (z ograniczoną liczbą prezentacji).
35 godzin
Cele kursu Aby zrozumieć podstawy wbudowanego GNU / Linux , w jaki sposób bity i elementy pasują do siebie. Jakie komponenty są potrzebne do zbudowania wbudowanego systemu GNU / Linux , skąd je pobrać i jak je skonfigurować / zbudować / zainstalować? Skąd uzyskać pomoc? Co z tymi licencjami na oprogramowanie? Ćwiczenia praktyczne zapewniają niezbędne doświadczenie praktyczne, aby po pomyślnym ukończeniu tego szkolenia opracować własne systemy GNU / Linux . Opis Ta pięciodniowa klasa szkoleniowa wykorzystuje praktyczne ćwiczenia w połączeniu z instrukcją, aby zilustrować koncepcje osadzonego systemu GNU / Linux . Został zaprojektowany, aby szybko przyspieszyć. Filozofia, koncepcje i polecenia niezbędne do efektywnego wykorzystania GNU / Linux są opisane poprzez połączenie teorii i szkolenia w miejscu pracy. Nie wymyślaj na nowo koła, ale ucz się od doświadczonego trenera i zabierz do domu praktyczną wiedzę na temat GNU / Linux i umiejętność efektywnego wykorzystania jej we własnym wbudowanym projekcie programistycznym. Kto powinien uczęszczać? Menedżerowie, kierownicy projektów, inżynierowie oprogramowania, sprzętu, rozwoju, inżynierowie systemów, testerzy, administratorzy, technicy i inne strony zainteresowane technologią, które chcą jak najszybciej zrozumieć, jak działa Embedded GNU / Linux . Musisz używać GNU / Linux lub musisz luksusowo decydować, czy warto go używać, czy nie. Być może próbowałeś już używać Embedded GNU / Linux , ale nie jesteś pewien, czy wszystko zrobiłeś poprawnie. Obecnie używasz innego systemu operacyjnego i różdżki, aby dowiedzieć się, czy GNU / Linux może być lepszy i / lub tańszy. Opcje dostawy Cały materiał szkoleniowy jest w języku angielskim, ale jego prezentacja może odbywać się w języku angielskim lub niemieckim, zgodnie z życzeniem, na całym świecie.
 • na miejscu - prowadzony przez instruktora *)
 • on-line - instruktor **)
 • kombinacja on-site / on-line - prowadzona przez instruktora *) **)
Podczas szkolenia zapewnimy laptopy *), tablice *) **), skoroszyty (w języku angielskim) *) **), zdalny dostęp do serwerów i tablic **), udostępnianie ekranu **), mostek audio * *).
21 godzin
Spring Cloud to platforma do budowania systemów rozproszonych i mikrousług opartych na Java . Tworzenie złożonych aplikacji dla przedsiębiorstw jest trudne. Każda zmiana dokonana w części systemów może spowodować potrzebę zmiany projektu całego systemu. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak oceniać różne technologie i podejścia do projektowania architektury systemu opartego na usługach. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji i porównania systemów monolitycznych i architektur usług, a następnie zagłębia się w szczegóły architektury mikrousług. Uczestnicy mają szansę wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, przechodząc przez proces tworzenia i wdrażania zestawu sprawdzonych koncepcji mikroserwisów zbudowanych z Spring Cloud , Spring Boot i Docker . Na koniec badane są odpowiednie elementy składowe infrastruktury, aby pomóc uczestnikom w określeniu najbardziej odpowiednich narzędzi i podejść do zastosowania dla różnych wymagań organizacyjnych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieli Service-Oriented Architecture (SOA) i architekturę mikroserwisową, a także praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Spring Cloud i powiązanych technologii Spring do szybkiego opracowywania własnych mikrousług w skali chmurowej.
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
  14 godzin
  Grupa docelowa:
  • Kierownicy działów IT
  • Managerowie projektów, PM
  • Product Owners
  • Pracownicy działu marketingu
  7 godzin
  Czas trwania: 1 dzień Odbiorcy: Kierownicy projektów, architekci, inżynierowie systemu, którzy chcą odkryć metodę AR CAD IA i oprzyrządowanie Capella Metoda nauczania:
  • Prezentacja teoretyczna z przykładami
  • Prezentacje narzędzi Capella
  28 godzin
  This practical training will enable you to discover the ins and outs of the ARCADIA (Architecture Analysis and Design Integrated Approach) method and its associated modeling language. We will also focus on the benefits of a workbench adapted to the method, through a complete case study performed with the open source Capella tool. A language, an approach, a tool: these are the three pillars needed for the success of the Model Based Systems Engineering (MBSE). Audience:  Project managers, architects, system engineers, wishing to master the ARCADIA method and to learn how to use efficiently the Capella tool Teaching Method:
  • Theoretical presentation with examples
  • Case Study realized with Capella
  21 godzin
  To praktyczne szkolenie pokaże, jak efektywnie korzystać z języka modelowania SysML . Odkryjesz w szczególności schematy blokowe do modelowania strukturalnego złożonych systemów. Pogłębisz schemat sekwencji, diagram stanu i diagram aktywności dla modelowania dynamicznego. Nauczysz się także korzystać z określonych diagramów SysML , takich jak diagram wymagań i diagram parametryczny, a także ważna koncepcja alokacji. Skoncentrujemy się również na potrzebie zdefiniowania podejścia do modelowania, dostosowanego do kontekstu firmy i rodzaju badanego systemu. W końcu zobaczymy, jaki jest stan narzędzi do modelowania SysML . Publiczność: Kierownicy projektów, architekci, inżynierowie systemów, którzy muszą modelować złożone systemy, w tym zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt Metoda nauczania:
  • Prezentacja teoretyczna z przykładami
  • Studium przypadku na papierze (demo narzędzia SysML autorstwa trenera)
  21 godzin
  Model Ocmp Model Budowniczy Fundamentalne badania istoty badań i umiejętności wymagane do budowy podstawowego modelu Sysml systemu. Badanie obejmuje koncepcje i organizację modeli, podstawowe wymagania przechwytywania i zarządzania, struktury i konstrukcji, modeli parametrycznych, relacje alokacji i wykorzystywania stereotypów. Korzystając z wiedzy i umiejętności objętych tym poziomem plus znajomość przy odpowiednim narzędziu modelowania sysmlowym, posiadacz modelu OCMP Modelu Budowniczego Fundamentalna certyfikacja powinna być produktywnym współpracownikiem do zadań modelowania wykonywanych przez zespołową inspektorów zespołu wykorzystującą podejście inżynieryjne systemów opartych na modelach za pomocą Sysml. Ośpm Model Builder Fundamentalna certyfikacja jest warunkiem wstępnym dla dwóch wyższych poziomów programu i wymaga programu certyfikatu modeli OCMPM jako wymogu.

  Ten badanie (a także inne w serii OCMPM) badają możliwość zastosowania wiedzy i umiejętności wymienionych tutaj w kontekście modelu systemu. Jak uczysz się, wykracza poza każdy porysowany, aby zrozumieć, jak aspekty, które modele to mogą wpływać na wpływ aspektów systemu reprezentowanego w innych typach diagramu.
  7 godzin
  Niniejsze szkolenie wprowadzające do Enterprise Architect przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą używać narzędzia do modelowania UML firmy Sparx Systems, Enterprise Architect, do celów modelowania, ale nie znają funkcji, funkcji i wykorzystania Enterprise Architect.
  14 godzin
  Ten kurs jest przeznaczony dla analityków biznesowych, menedżerów, kierowników zespołów i właścicieli procesów, aby zapewnić im wymagane kompetencje do tworzenia diagramów przypadków użycia i scenariuszy przypadków użycia, które służą jako narzędzie do pozyskiwania, analizowania, dokumentowania i komunikowania wymagań funkcjonalnych. Delegaci przećwiczą tworzenie przypadków użycia w ujednoliconym języku modelowania ( UML ), aby graficznie przedstawiać interakcje między przypadkami użycia i aktorami.
  21 godzin
  To interaktywne i praktyczne szkolenie (w wersji online lub tradycyjnej) przygotuje uczestników do wykorzystania narzędzia Enterprise Architect w połączeniu z językiem SysML do projektowania systemów. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą w stanie:
  • poprawnie zastosować język SysML do projektowania systemów z zastosowaniem podjeścia MBSE
  • zidentyfikować wymagania w oparciu o przypadki użycia
  • projektować i analizować architekturę systemów
  21 godzin
  Szkolenie przeznaczone jest dla analityków, projektantów, programistów, testerów i kierowników projektów informatycznych. W formie warsztatowej prezentuje zagadnienia analizy, projektowania i dokumentowania systemów informatycznych z wykorzystaniem języka UML oraz programu Enterprise Architect firmy Sparx Systems. W trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane zaawansowane możliwości programu (np. MDA, profile, XMI) i najlepsze praktyki, które znacznie ułatwiają i przyspieszają modelowanie. Metoda szkolenia: Wykład 10%, warsztaty 90%
  14 godzin
  Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (na zewnątrz lub na odległość) jest skierowany do architektów, liderów technologii, którzy pracują z dystrybuowanymi systemami poświęconymi wysokim ruchom i wymagają wysokiej skalowalności i niezawodności. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Zrozum kluczowe korzyści, ograniczenia i zasady określające cechy dystrybuowanych systemów, skalowalnych i bardzo niezawodnych systemów. Będą w stanie lepiej ocenić, co może być i co nie może być osiągnięte za pomocą takich systemów Będzie znać typowe wzory architektury dystrybuowanych, skalowalnych i bardzo niezawodnych systemów Będzie rozumieć zdolności i właściwy model wykorzystania technologii, wspierając skalowalność i niezawodność, systemy takie jak autobusy serwisowe transmisji (na bazie Kafki), brak magazynów (na bazie Redis) i dystrybucja przetwarzania.
  Format kursu
   Interaktywne wykłady i dyskusje. Przykłady rozwiązań architektonicznych. Prawdziwe przykłady oparte na Kafce i Redis rozwiązaniach.
  Opcje dostosowania kursu
   Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Systems Architecture

  Szkolenie Systems Architecture, Systems Architecture boot camp, Szkolenia Zdalne Systems Architecture, szkolenie wieczorowe Systems Architecture, szkolenie weekendowe Systems Architecture, Kurs Systems Architecture,Kursy Systems Architecture, Trener Systems Architecture, instruktor Systems Architecture, kurs zdalny Systems Architecture, edukacja zdalna Systems Architecture, nauczanie wirtualne Systems Architecture, lekcje UML, nauka przez internet Systems Architecture, e-learning Systems Architecture, kurs online Systems Architecture, wykładowca Systems Architecture

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions