Szkolenia Spring Cloud

Szkolenia Spring Cloud

Spring Cloud to platforma do tworzenia solidnych aplikacji chmurowych. Zapewnia programistom narzędzia do szybkiego wdrażania aplikacji opartej na JVM i do rozwiązania wielu typowych problemów napotykanych podczas przenoszenia się do środowiska rozproszonego. Koordynacja systemów rozproszonych prowadzi do wzorców płyt kotłowych, a programiści Spring Cloud mogą szybko wdrożyć usługi i aplikacje wdrażające te wzorce.

Szkolenie z usługi Spring Cloud jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Spring Cloud

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Spring Cloud opiera się na Spring Boot w celu umożliwienia rozwoju dystrybuowanych systemów i mikroserwisów. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, na żywo, rozpoczyna się dyskusja na temat architektury mikroservice. Znajomość uczestników jest testowana poprzez ćwiczenia i krok po kroku rozwój mikroserwizji próbek. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą mieli solidne zrozumienie, jak wykorzystać Spring Cloud i powiązane technologie wiosny, aby szybko rozwijać własne cloud-scale, cloud-ready microservices. Format kursu
  Duży nacisk na praktykę. Większość koncepcji jest uczona poprzez próbki, ćwiczenia i praktyczne rozwój.
21 godzin
Spring Cloud to platforma do budowania systemów rozproszonych i mikrousług opartych na Java . Tworzenie złożonych aplikacji dla przedsiębiorstw jest trudne. Każda zmiana dokonana w części systemów może spowodować potrzebę zmiany projektu całego systemu. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak oceniać różne technologie i podejścia do projektowania architektury systemu opartego na usługach. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji i porównania systemów monolitycznych i architektur usług, a następnie zagłębia się w szczegóły architektury mikrousług. Uczestnicy mają szansę wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, przechodząc przez proces tworzenia i wdrażania zestawu sprawdzonych koncepcji mikroserwisów zbudowanych z Spring Cloud , Spring Boot i Docker . Na koniec badane są odpowiednie elementy składowe infrastruktury, aby pomóc uczestnikom w określeniu najbardziej odpowiednich narzędzi i podejść do zastosowania dla różnych wymagań organizacyjnych. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieli Service-Oriented Architecture (SOA) i architekturę mikroserwisową, a także praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Spring Cloud i powiązanych technologii Spring do szybkiego opracowywania własnych mikrousług w skali chmurowej.
  Format kursu
  • Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka
  21 godzin
  Spring Cloud to lekka mikroserwisowa platforma open source do budowania aplikacji Java dla chmury. Docker to platforma typu open source do budowania, wysyłania i uruchamiania aplikacji wewnątrz kontenerów. Docker doskonale nadaje się do tworzenia aplikacji mikroserwisowych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy budowania mikroserwisów za pomocą Spring Cloud i Docker . Wiedza uczestnika jest testowana poprzez ćwiczenia i stopniowe opracowywanie przykładowych mikroserwisów. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  • Zrozumienie podstaw mikroserwisów.
  • Użyj Docker do budowania kontenerów dla aplikacji mikroserwisowych.
  • Buduj i wdrażaj mikrousługi kontenerowe za pomocą Spring Cloud i Docker .
  • Integracja mikroserwisów z usługami wyszukiwania i bramą Spring Cloud API.
  • Użyj Docker Compose do kompleksowego testowania integracji.
  Format kursu
  • Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
  21 godzin
  Spring Cloud is an open-source lightweight microservices framework for building Java applications for the cloud. Netflix OSS is a set of frameworks and libraries for developing microservices. Spring Cloud integrates nicely with Netflix components using auto configuration and convention over configuration. In this instructor-led, live training, participants will learn the fundamental concepts of building microservices using Spring Cloud and Netflix OSS. Participant knowledge is put to the test through exercises and the step-by-step development of sample microservices. By the end of this training participants will have a solid understanding of how to use Spring Cloud and related Spring technologies together with Netflix OSS to rapidly develop their own cloud-scale, cloud-ready microservices. Audience
  • Java Developers
  Format of the course
  • Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
  21 godzin
  This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at developers who wish to transform traditional architecture into a highly concurrent microservices-based architecture using Spring Cloud, Kafka, Docker, Kubernetes and Redis. By the end of this training, participants will be able to:
  • Set up the necessary development environment for building microservices.
  • Design and implement a highly concurrent microservices ecosystem using Spring Cloud, Kafka, Redis, Docker and Kubernetes.
  • Transform monolithic and SOA services to microservice based architecture.
  • Adopt a DevOps approach to developing, testing and releasing software.
  • Ensure high concurrency among microservices in production.
  • Monitor microservices and implement recovery strategies.
  • Carry out performance tuning.
  • Learn about future trends in microservices architecture.

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Spring Cloud

  Szkolenie Spring Cloud, Spring Cloud boot camp, Szkolenia Zdalne Spring Cloud, szkolenie wieczorowe Spring Cloud, szkolenie weekendowe Spring Cloud, Kurs Spring Cloud,Kursy Spring Cloud, Trener Spring Cloud, instruktor Spring Cloud, kurs zdalny Spring Cloud, edukacja zdalna Spring Cloud, nauczanie wirtualne Spring Cloud, lekcje UML, nauka przez internet Spring Cloud, e-learning Spring Cloud, kurs online Spring Cloud, wykładowca Spring Cloud

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions