Szkolenia Splunk

Szkolenia Splunk

Praktyczne szkolenia na żywo z Splunk.
Splunk Enterprise Security(Splunk ES) to rozwiązanie do zarządzania informacjami o bezpieczeństwie i zdarzeniami (SIEM), które umożliwia zespołom bezpieczeństwa szybkie wykrywanie ataków wewnętrznych i zewnętrznych oraz reagowanie na nie, aby uprościć zarządzanie zagrożeniami przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka w firmy.

Szkolenie z Splunk jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Splunk

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Splunk to platforma programowa służąca do wyszukiwania, analizy i wizualizacji dużych Splunk danych generowanych maszynowo. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla menedżerów biznesowych i analityków biznesowych, którzy chcą wyszukiwać, analizować i wizualizować dane za pomocą Splunk . Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Zainstaluj i skonfiguruj Splunk .
 • Zbieraj i indeksuj wszystkie rodzaje danych maszynowych.
 • Wdrożenie wyszukiwania, analizy i wizualizacji w czasie rzeczywistym dużych zbiorów danych.
 • Twórz i udostępniaj złożone pulpity nawigacyjne i raporty.
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Szkolenie opiera się na najnowszej wersji Splunk .
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.
14 godzin
Splunk to platforma oprogramowania wykorzystywana do wyszukiwania, analizowania i wizualizowania maszynowo generowanych dużych danych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do analityków danych, naukowców danych i inżynierów danych, którzy chcą przeprowadzić zaawansowane wyszukiwania danych, analizy i wizualizacji za pomocą Splunk. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie aplikacji Splunk i dodatku technologicznego. Użyj różnych metod i źródeł wprowadzania danych. Wdrożenie zaawansowanego wyszukiwania, analizy i wizualizacji dużych zestawów danych. Dostosuj i udostępniaj tablice i raporty.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Ten trening opiera się na najnowszej wersji Splunk. Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Splunk to platforma oprogramowania wykorzystywana do wyszukiwania, analizowania i wizualizowania maszynowo generowanych dużych danych. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą wprowadzić dane do Splunk indeksatorów i manipulować danymi w Splunk. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Użyj różnych metod i źródeł wprowadzania danych. Instaluj, skonfigurować, zarządzać i monitorować Forwarders. Manipulacja surowych danych w Splunk. Stwórz jeden Splunk Diag.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Ten trening opiera się na najnowszej wersji Splunk. Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Splunk

Szkolenie Splunk, Splunk boot camp, Szkolenia Zdalne Splunk, szkolenie wieczorowe Splunk, szkolenie weekendowe Splunk, Kurs Splunk,Kursy Splunk, Trener Splunk, instruktor Splunk, kurs zdalny Splunk, edukacja zdalna Splunk, nauczanie wirtualne Splunk, lekcje UML, nauka przez internet Splunk, e-learning Splunk, kurs online Splunk, wykładowca Splunk

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions