Szkolenia Spinnaker

Szkolenia Spinnaker

Praktyczne szkolenia na żywo z Spinnaker - platformy wielochmurowej do Continuous Delivery (ciągle dostarczanie - automatyzacja wdrażania aplikacji i zmian w kodzie do już przygotowanej infrastruktury serwerowej). Szkolenia pozwalają na przyjrzenie się instalacji i konfiguracji Spinnakera, optymalizacji CI/CD ze Spinnakerem oraz monitorowanie procesu wdrażania i integrację z innymi narzędziami.

Szkolenie Spinnaker jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Spinnaker

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Kubernetes to system orkiestracji kontenerów typu open source do automatyzacji zarządzania CI/CD. Kubernetes Spinnaker to wielochmurowa platforma CD o otwartym kodzie źródłowym do wydajnego udostępniania oprogramowania. Dzięki Kubernetes i Spinnaker użytkownicy mogą korzystać z niezmiennych struktur, potoków wdrażania i zarządzania klastrami. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów chmury, którzy chcą korzystać z Kubernetes i Spinnaker do operacji CI/CD. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Oparcie się na platformie Kubernetes w celu przyspieszenia wdrożeń ukierunkowanych na chmurę. Integracja Spinnaker z Docker i Git w celu automatyzacji dostarczania kodu do potoków. Zautomatyzuj i zarządzaj potokami CD, wybierając spośród wielu opcji narzędzi CI.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Spinnaker to wielochmurowa platforma ciągłego dostarczania o otwartym kodzie źródłowym do wydajnego wydawania oprogramowania. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą używać Spinnaker do częstego i ciągłego wdrażania oprogramowania w AWS lub Kubernetes. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zainstaluj i skonfiguruj Spinnaker do zaawansowanych operacji. Integracja Spinnaker z istniejącymi narzędziami do ciągłej integracji, takimi jak Jenkins. Zrozumieć wewnętrzną architekturę Spinnaker i konstrukcje przepływu pracy wdrażania. Tworzenie potoków do wdrażania oprogramowania w Kubernetes. Tworzenie potoków do wdrażania oprogramowania w AWS. Rozwiązywanie typowych Spinnaker problemów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Spinnaker, Spinnaker boot camp, Szkolenia Zdalne Spinnaker, szkolenie wieczorowe Spinnaker, szkolenie weekendowe Spinnaker, Kurs Spinnaker,Kursy Spinnaker, Trener Spinnaker, instruktor Spinnaker, kurs zdalny Spinnaker, edukacja zdalna Spinnaker, nauczanie wirtualne Spinnaker, lekcje UML, nauka przez internet Spinnaker, e-learning Spinnaker, kurs online Spinnaker, wykładowca Spinnaker

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions