Szkolenia Spinnaker

Szkolenia Spinnaker

Praktyczne szkolenia na żywo z Spinnaker - platformy wielochmurowej do Continuous Delivery (ciągle dostarczanie - automatyzacja wdrażania aplikacji i zmian w kodzie do już przygotowanej infrastruktury serwerowej). Szkolenia pozwalają na przyjrzenie się instalacji i konfiguracji Spinnakera, optymalizacji CI/CD ze Spinnakerem oraz monitorowanie procesu wdrażania i integrację z innymi narzędziami.

Szkolenie Spinnaker jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Spinnaker

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Kubernetes jest open source systemem zbiorników-orchestracji do automatyzacji zarządzania CI/CD. Spinnaker jest platformą open source multi-cloud CD do uwalniania oprogramowania z wydajnością. Dzięki Kubernetes i Spinnaker użytkownicy mogą zatrudniać niezmienne struktury, rurociągi rozmieszczające i zarządzanie grupami. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów w chmurze, którzy chcą używać Kubernetes i Spinnaker do operacji CI/CD. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zbuduj na platformie Kubernetes, aby przyspieszyć ukierunkowane rozmiary w chmurze. Integruj Spinnaker z Docker i Git do automatyzacji dostawy kodu do rurociągów. Automatyzuj i zarządzaj rurami CD, wybierając jednocześnie z różnych opcji narzędzi CI.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
Spinnaker jest open source multi-cloud platformą ciągłej dostawy do efektywnego uwalniania oprogramowania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą używać Spinnaker do częstego i ciągłego wdrażania oprogramowania do AWS lub Kubernetes. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i konfiguracja Spinnaker dla zaawansowanych operacji. Integruj Spinnaker z istniejącymi narzędziami ciągłej integracji, takimi jak Jenkins. Zrozum wewnętrzną architekturę i konstrukcje przepływu roboczego wdrażania. Tworzenie rurociągów do instalacji oprogramowania na Kubernetes. Tworzenie rurociągów do wdrażania oprogramowania w AWS. Rozwiązywanie problemów zwykłych Spinnaker.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Spinnaker, Spinnaker boot camp, Szkolenia Zdalne Spinnaker, szkolenie wieczorowe Spinnaker, szkolenie weekendowe Spinnaker, Kurs Spinnaker,Kursy Spinnaker, Trener Spinnaker, instruktor Spinnaker, kurs zdalny Spinnaker, edukacja zdalna Spinnaker, nauczanie wirtualne Spinnaker, lekcje UML, nauka przez internet Spinnaker, e-learning Spinnaker, kurs online Spinnaker, wykładowca Spinnaker

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions