Szkolenia Software-Defined Networking (SDN)

Szkolenia Software-Defined Networking (SDN)

Szkolenia z tematu Software-Defined Networking (SDN) w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Software-Defined Networking (SDN)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Celem tego kursu jest podwójne - zdobycie solidnej wiedzy na temat OpenStack architektury i zdobycie głębokich umiejętności rozwiązywania problemów. W części architektury dowiesz się, jak zaprojektować sprzęt dla publicznego i prywatnego chmury, przygotować płytę kontrolną o wysokiej dostępności, wybrać odpowiedni rozmiar zapachów i bezpiecznie przesadzić zasoby chmury, między innymi. Zdobądź wiedzę o wnętrzach Neutronu (Networking Serwis) jest kolejną istotną częścią OpenStack architektury. Następnie uczestnik zostanie wprowadzony do metod rozwiązywania problemów w OpenStack grupach, począwszy od ogólnych wskazówek, poprzez rozwiązywanie problemów sieciowych aż do caveat głównych OpenStack usług. Około 75% kursu składa się z praktycznych warsztatów w rzeczywistym środowisku szkoleniowym OpenStack.
28 godzin
Kurs jest kompleksowym szkoleniem na OpenStack. Zaczyna się od wprowadzenia do systemu, a następnie poprzez praktyczne warsztaty daje praktyczne wiedzę na temat zarządzania prywatnymi chmurami opartymi na OpenStack, ostatecznie rozwiązywanie problemów i zaawansowane tematy architektoniczne są obecne. Celem tego kursu jest zapoznanie się z OpenStack ekosystemem, a także zapewnienie silnego tła dla dalszego rozszerzenia i rafinacji OpenStack chmur. Kurs obejmuje wszystkie tematy niezbędne do ukończenia egzaminu Certificate OpenStack Administrator. 75% kursu opiera się na praktycznych warsztatach w rzeczywistym środowisku szkoleniowym.
35 godzin
Kurs jest kompleksowym szkoleniem na OpenStack, rozszerzona wersja kursu OpenStack Bootcamp obejmuje dodatkowe zajęcia, rozwiązywanie problemów i zadań egzaminu próbkowego. Rozszerzona zawartość jest ugruntowana w odważny w kursie. Zaczyna się od wprowadzenia do systemu, a następnie poprzez praktyczne warsztaty daje praktyczne wiedzę na temat zarządzania prywatnymi chmurami opartymi na OpenStack, ostatecznie rozwiązywanie problemów i zaawansowane, tematy architektoniczne są obecne. Celem tego kursu jest zapoznanie się z OpenStack ekosystemem, a także zapewnienie silnego tła dla dalszego rozszerzenia i rafinacji OpenStack chmur. Kurs obejmuje wszystkie tematy niezbędne do ukończenia egzaminu Certificate OpenStack Administrator. 75% kursu opiera się na praktycznych warsztatach w rzeczywistym środowisku szkoleniowym. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują wszystkie materiały i środowisko szkoleniowe do samostudowania i funkcji / rozwiązywania problemów.
14 godzin
Kurs zapewnia praktyczne wiedzę na temat OpenStack i prywatnej bezpieczeństwa w chmurze. Zaczyna się od wprowadzenia do systemu, a następnie uczestnicy otrzymują praktyczne informacje na temat bezpieczeństwa w prywatnych chmurach i zabezpieczenia instalacji.
21 godzin
The course is a profound training on OpenStack networking. It starts with the introduction to OpenStack and its architecture, then clarifies core OpenStack projects as Identity service (Keystone), Image service (Glance), Compute service (Nova), Block storage (Cinder) in order to describe the surroundings of the networks in OpenStack and mainly focus on Networking project (Neutron). Virtual network infrastructure is described and based on the Open Virtual Network project, Open vSwitch and OpenFlow. The goal of the course is to understand basic operations and architecture of OpenStack as well as to familiarize participants with various networking technologies behind OpenStack, extending information about OVN and underlying flows, resources and tools. Customization options The training can be contracted to 2 days, focusing on core aspects relevant for the customer. The training can be also extended regarding administrative, design, networking and/or troubleshooting topics concerning OpenStack deployments. It is possible to describe other underlying SDN solutions like Linux Bridge or OvS.
28 godzin
In this instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite), participants will learn how to use ONAP to automate networking services. By the end of this training, participants will be able to:
 • Understand, install and configure the various components in the ONAP ecosystem.
 • Carry out real-time, policy-driven orchestration and automation of physical and virtual network functions.
 • Design, create, orchestrate, and monitor VNFs, SDNs and other network services.
 • Efficiently manage the entire networking lifecycle using a software-driven approach.
 • Develop, deploy, and scale a network using the latest open source technologies and practices.
14 godzin
Linux jest niezbędnym systemem operacyjnym dla narzędzi SDN (software-defined networking). Ustawienie Linux usług sieciowych umożliwia funkcje takie jak automatyczna konserwacja sieci, konfiguracja i testowanie serwerów i wiele innych. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów sieci, którzy chcą używać Linux do inżynierii sieci. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zainstaluj Linux usługi sieciowe. Zastąpić switches z Linux switches. Użyj poleceń Linux do zarządzania procesami. Konfiguruj SDN do automatycznego utrzymania sieci.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Open Network Automation Platform (ONAP) to rozwiązanie oprogramowania open-source, które automatyzuje komponenty sieciowe dla różnych usług dużych danych. ONAP składa się z podsystemu, takich jak projektowanie i ramy czasu pracy, które otwierają możliwości wirtualizacji dla przemysłu telekomunikacyjnego. Dzięki funkcjom ONAP's, użytkownicy mogą efektywnie osiągnąć różne poziomy dojrzałości technologii podczas wdrażania ulepszeń systemu. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów telekomunikacyjnych, deweloperów i personelu IT, którzy chcą korzystać ONAP i zoptymalizować funkcje sieci telekomunikacyjnych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja Open Network Automation Platform i konfiguracja niezbędnych ram. Zrozumienie elementów i pojęć podstawowych dla środowiska ONAP. Tworzenie i automatyzacja funkcji sieci telekomunikacyjnych fizycznych i wirtualnych. Zarządzanie i optymalizacja cykli życiowych systemów i operacji wykonywanych przez ONAP. Zwiększ funkcje ONAP i pokonaj wyzwania dla aplikacji telekomunikacyjnych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
28 godzin
Software-Defined Networking (SDN) to podejście oparte na oprogramowaniu do sieci, które wykorzystuje metodę programistyczną do zarządzania, kontroli i optymalizacji zasobów sieciowych w skoncentrowanym systemie. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do administratorów systemów, inżynierów sieci i deweloperów, którzy chcą zainstalować, skonfigurować i zarządzać sterownikami, aplikacjami i urządzeniami sieciowymi w ramach SDN. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Tworzenie wirtualnej sieci. Tworzenie aplikacji. Użyj sterowników do obsługi sieci zdefiniowanej przez oprogramowanie.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Software-Defined Networking (SDN)

Szkolenie Software-Defined Networking (SDN), Software-Defined Networking (SDN) boot camp, Szkolenia Zdalne Software-Defined Networking (SDN), szkolenie wieczorowe Software-Defined Networking (SDN), szkolenie weekendowe Software-Defined Networking (SDN), Kurs Software-Defined Networking (SDN),Kursy Software-Defined Networking (SDN), Trener Software-Defined Networking (SDN), instruktor Software-Defined Networking (SDN), kurs zdalny Software-Defined Networking (SDN), edukacja zdalna Software-Defined Networking (SDN), nauczanie wirtualne Software-Defined Networking (SDN), lekcje UML, nauka przez internet Software-Defined Networking (SDN), e-learning Software-Defined Networking (SDN), kurs online Software-Defined Networking (SDN), wykładowca Software-Defined Networking (SDN)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions