Szkolenia SoapUI

Szkolenia SoapUI

Praktyczne szkolenia na żywo z SoapUI.
SoapUI to wiodące na świecie narzędzie do testów funkcjonalnych do testowania SOAP i REST. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi graficznemu i funkcjom klasy korporacyjnej SoapUI umożliwia łatwe i szybkie tworzenie i wykonywanie automatycznych testów funkcjonalnych, regresji i testów obciążenia. W pojedynczym środowisku testowym SoapUI zapewnia pełne pokrycie testowe - od usług WWW opartych na protokołach SOAP i REST, po warstwy komunikacyjne przedsiębiorstwa JMS, bazy danych, bogate aplikacje internetowe,

Szkolenie z SoapUI jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SoapUI

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
SoapUI jest najczęściej używanym narzędziem open source do testowania interfejsów API SOAP i REST. Oferuje testowanie funkcjonalne SOAP Web Services, testowanie funkcjonalne REST API, pokrycie WSDL, testowanie asercji komunikatów i refaktoryzację testów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak testować usługi internetowe za pomocą SoapAPI. Omawiamy, w jaki sposób testowanie API może rozwiązać niektóre niedociągnięcia interfejsu użytkownika i testów jednostkowych. Szkolenie obejmuje sesje treningowe i projekt rozwoju zestawu testów API. Pod koniec szkolenia uczestnicy będą mieli solidne wyobrażenie o tym, kiedy należy wdrożyć testowanie API, jak eksplorować i uzyskiwać dostęp do interfejsów API, jak przeprowadzać różne rodzaje testów zarówno na interfejsach API SOAP, jak i REST oraz jak połączyć swoją pracę w zintegrowany, zautomatyzowany zestaw testów. Format kursu Kurs prowadzony przez instruktora, który obejmuje wprowadzenie do testowania API, jego narzędzi i procesów oraz praktyczny SoapUI oparty na projekcie rozwoju zestawu testów.
    Opcje dostosowywania kursu
Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie SoapUI, SoapUI boot camp, Szkolenia Zdalne SoapUI, szkolenie wieczorowe SoapUI, szkolenie weekendowe SoapUI, Kurs SoapUI,Kursy SoapUI, Trener SoapUI, instruktor SoapUI, kurs zdalny SoapUI, edukacja zdalna SoapUI, nauczanie wirtualne SoapUI, lekcje UML, nauka przez internet SoapUI, e-learning SoapUI, kurs online SoapUI, wykładowca SoapUI

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions