Szkolenia API testing | Szkolenia API Testing

Szkolenia API testing

Praktyczne szkolenia na żywo z API Testing to kursy pokazujące zaawansowane koncepcje API Testing.
API umożliwia komunikację między systemami, procesami czy programami.

Szkolenie API Testing jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie API testing

Plany szkoleń z technologii API testing

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
SoapUI jest najczęściej używanym narzędziem do testowania API open source dla API SOAP i REST. Oferuje funkcjonalne testy Web Services SOAP Web Services testy funkcjonalne API REST, pokrycie WSDL, testowanie asercji wiadomości i refaktoryzację testów. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy uczą się testować usługi sieciowe za pomocą SoapAPI. Omawiamy, w jaki sposób testy API mogą rozwiązać niektóre niedociągnięcia interfejsu użytkownika i testów jednostkowych. Szkolenie obejmuje sesje treningowe i projekt tworzenia pakietu testów API. Pod koniec szkolenia uczestnicy będą mieli pewne pojęcie o tym, kiedy wdrożyć testowanie interfejsu API, jak przeglądać i uzyskiwać dostęp do interfejsów API, jak przeprowadzać różne typy testów na interfejsach API opartych na protokole SOAP i REST oraz jak połączyć ich pracę w zintegrowany, zautomatyzowany zestaw testów.
  Format kursu
  • Kurs prowadzony przez instruktora, obejmujący wprowadzenie do testowania API, jego narzędzi i procesów oraz praktyczny projekt rozwoju pakietu testów oparty na SoapUI .
  Opcje dostosowywania kursu
  • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie na ten kurs, skontaktuj się z nami w celu umówienia.
  7 godzin
  Testowanie i sprawdzanie poprawności usług REST w Java jest trudniejsze niż w językach dynamicznych, takich jak Ruby i Groovy . REST Assured to Java DSL (język specyficzny dla domeny), który wprowadza prostotę tych języków do domeny Java . W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy uczą się, jak używać Rest Assured do testowania usług API REST. Omawiamy, w jaki sposób testy API mogą rozwiązać niektóre niedociągnięcia interfejsu użytkownika i testów jednostkowych. Szkolenie obejmuje sesje treningowe i projekt rozwoju testów. Pod koniec szkolenia uczestnicy będą dobrze wiedzieć, kiedy przeprowadzać testy interfejsu API REST, jak badać i uzyskiwać dostęp do interfejsów API, jak przeprowadzać różne typy testów oraz jak przeprowadzać testy razem poprzez integrację i automatyzację.
   Format kursu
   • Kurs prowadzony przez instruktora, obejmujący wprowadzenie do testowania API, jego narzędzi i procesów oraz praktyczny projekt rozwoju testów opartych na REST Assured.
   21 godzin
   Rest Assured APIs to Java domeny określonych języków APIs do automatyzacji REST APIs. Dzięki Postman i Java, REST Assured APIs są w stanie odwołać się do usług internetowych REST i odpowiadać na testy. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do testujących oprogramowania, którzy chcą przetestować usługi internetowe REST z Postman, Java, i Rest Assured API. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Automatyczne testowanie API serwisu internetowego za pomocą API Postman i REST. Tworzenie raportów dotyczących wyników wykonania. Projektowanie i wdrażanie ram automatyzacji za pomocą REST Assured API.
   Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
   Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
   21 godzin
   Postman jest popularnym narzędziem do automatyzacji testów API. Postman oferuje funkcje, które upraszczają każdy etap testowania interfejsu API. Ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do testerów oprogramowania, którzy chcą używać programu Postman do testowania interfejsu API. Do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
   • Wykonywanie testów przy użyciu automatycznych żądań i przepływów pracy.
   • Definiowanie, opracowywanie, testowanie i obserwować interfejs API przy użyciu systemu kontroli wersji.
   • Generowanie danych dynamicznych w żądaniu.
   • Dokumentowanie i organizowanie testów w kolekcjach dla wersji zespołu.
   Format kursu
   • Interaktywny wykład i dyskusja.
   • Wiele ćwiczeń i praktyki.
   • Praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
   Opcje dostosowywania kursu
   • Aby poprosić o szkolenie dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
   14 godzin
   Rest Assured API to specyficzny język dla domeny Java interfejsy API służące do automatyzacji interfejsów API REST. Dzięki Postman i Java interfejsy
   API REST Assured mogą wywoływać usługi sieciowe REST i dopasowywać odpowiedzi do testów.
   Szkolenie jest przeznaczone dla testerów oprogramowania, którzy chcą przetestować usługi internetowe REST za pomocą interfejsów API
   Postman, Java i Rest Assured. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą potrafić:
   • Automatyzować testowanie interfejsu API usług
   • internetowych za pomocą Postman i REST Assured
   • API.
   • Generować raporty końcowych wyników
   • Projektować i wdrażać struktury automatyzacji za
   • pomocą REST Assured API.

   Last Updated:

   Szkolenie API testing, API testing boot camp, Szkolenia Zdalne API testing, szkolenie wieczorowe API testing, szkolenie weekendowe API testing, Kurs API testing,Kursy API testing, Trener API testing, instruktor API testing, kurs zdalny API testing, edukacja zdalna API testing, nauczanie wirtualne API testing, lekcje UML, nauka przez internet API testing, e-learning API testing, kurs online API testing, wykładowca API testingSzkolenie API Testing, API Testing boot camp, Szkolenia Zdalne API Testing, szkolenie wieczorowe API Testing, szkolenie weekendowe API Testing, Kurs API Testing,Kursy API Testing, Trener API Testing, instruktor API Testing, kurs zdalny API Testing, edukacja zdalna API Testing, nauczanie wirtualne API Testing, lekcje UML, nauka przez internet API Testing, e-learning API Testing, kurs online API Testing, wykładowca API Testing

   Kursy w promocyjnej cenie

   Newsletter z promocjami

   Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
   Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
   W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

   Zaufali nam

   This site in other countries/regions