Szkolenia SOA Governance

Szkolenia SOA Governance

Praktyczne szkolenia na żywo z SOA Governance są wprowadzeniem do zestawu procesów służących do wykonywania czynności związanych ze sprawowaniem kontroli nad usługami w architekturze zorientowanej na usługi (SOA).
Szkolenie z SOA Governance jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SOA Governance

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Go vernance Framework Program zarządzania architekturą zorientowaną na usługi nie podejmuje decyzji operacyjnych. Zarządzanie SOA określa politykę, decydując, jakie decyzje należy podjąć, kto powinien je podejmować i jak je tworzyć. W środowisku usług wspólnych, takich jak SOA dla przedsiębiorstw, żadne zarządzanie lub dysfunkcyjne zarządzanie, a nawet zła polityka zarządzania, nie mogą mieć poważnego i negatywnego wpływu na całe przedsiębiorstwo. To dwudniowe warsztaty pokazują, jak poprawnie wykonać SOA. Dowiesz się, jak projektować, budować i obsługiwać skuteczne ramy zarządzania do tworzenia, komunikowania i egzekwowania zasad korporacyjnych usług sieciowych w całym przedsiębiorstwie SOA. Zasady SOA Warsztaty skupiają się na pokazaniu, jak tworzyć procesy i zasady, które ustanawiają i zarządzają udostępnionymi usługami internetowymi. W miarę jak organizacje zaczynają korzystać z usług internetowych za pośrednictwem korporacyjnej architektury SOA, przechodzą od „silosu do współużytkowania”. Własność podstawowego procesu biznesowego przenosi się z jednego obszaru działalności i „przekazuje” na odpowiedzialność przedsiębiorstwa. Zarządzanie SOA kieruje i koordynuje procesy niezbędne do zaakceptowania i wykonywania odpowiedzialności za wspólne Web Services w imieniu wszystkich interesariuszy.
21 godzin
Podczas tego kursu przedstawiamy przegląd SOA i SOA Go vernance . Zyskasz wgląd w wartość dodaną korzystania z umów serwisowych w ramach procesu rozwoju.

Last Updated:

Szkolenie SOA Governance, SOA Governance boot camp, Szkolenia Zdalne SOA Governance, szkolenie wieczorowe SOA Governance, szkolenie weekendowe SOA Governance, Kurs SOA Governance,Kursy SOA Governance, Trener SOA Governance, instruktor SOA Governance, kurs zdalny SOA Governance, edukacja zdalna SOA Governance, nauczanie wirtualne SOA Governance, lekcje UML, nauka przez internet SOA Governance, e-learning SOA Governance, kurs online SOA Governance, wykładowca SOA Governance

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions