Szkolenia SOA Governance

Szkolenia SOA Governance

Praktyczne szkolenia na żywo z SOA Governance są wprowadzeniem do zestawu procesów służących do wykonywania czynności związanych ze sprawowaniem kontroli nad usługami w architekturze zorientowanej na usługi (SOA).
Szkolenie z SOA Governance jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SOA Governance

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ramy zarządzania Program zarządzania architekturą zorientowaną na usługi nie podejmuje decyzji operacyjnych. Ład SOA określa zasady, decydując o tym, jakie decyzje muszą być podejmowane, kto powinien je podejmować i w jaki sposób. W środowisku usług współdzielonych, takim jak SOA dla przedsiębiorstw, brak zarządzania lub dysfunkcjonalne zarządzanie, a nawet zła polityka zarządzania, mogą mieć poważny i negatywny wpływ na całe przedsiębiorstwo. Ten dwudniowy warsztat pokaże ci, jak prawidłowo realizować SOA. Dowiesz się, jak zaprojektować, zbudować i obsługiwać skuteczną strukturę zarządzania w celu tworzenia, komunikowania i egzekwowania zasad korporacyjnych usług sieciowych w całym przedsiębiorstwie SOA. Zasady SOA Warsztaty koncentrują się na pokazaniu, jak tworzyć procesy i zasady, które ustanawiają i zarządzają współdzielonymi usługami sieciowymi. Gdy organizacje zaczynają korzystać z usług sieciowych za pośrednictwem korporacyjnej SOA, przechodzą od "silosu do współdzielenia". Własność podstawowego procesu biznesowego przenosi się z pojedynczego obszaru biznesowego i "eksternalizuje" do odpowiedzialności przedsiębiorstwa. Zarządzanie SOA kieruje i koordynuje procesy niezbędne do przyjęcia i wykonywania odpowiedzialności za współdzielenie Web Services w imieniu wszystkich interesariuszy.
21 godzin
Podczas tego kursu przedstawiamy przegląd SOA and SOA Governance. Uzyskasz wgląd w wartość dodaną korzystania z umów o świadczenie usług w ramach procesu rozwoju.

Last Updated:

Szkolenie SOA Governance, SOA Governance boot camp, Szkolenia Zdalne SOA Governance, szkolenie wieczorowe SOA Governance, szkolenie weekendowe SOA Governance, Kurs SOA Governance,Kursy SOA Governance, Trener SOA Governance, instruktor SOA Governance, kurs zdalny SOA Governance, edukacja zdalna SOA Governance, nauczanie wirtualne SOA Governance, lekcje UML, nauka przez internet SOA Governance, e-learning SOA Governance, kurs online SOA Governance, wykładowca SOA Governance

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions